90'

Pogramy dodatkowe 3 minuty.

2
90'

Znakomicie z rzutu wolnego z dalszej odległosci przymierzył Rachwał, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Bartosz Fabiniak!

1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Smoliński.

Olimpia Grudziądz
1
85'

Bełchatowianie biegają po boisku bez pomysłu. Inicjatywa należy do zadowolonych z wyniku gości.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bartlewski.

1
77'

Gol! Strzelił Marcin Smoliński.

Gości na prowadzenie efektownym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego wyprowadził rezerwowy Marcin Smoliński!

2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Agwan Papikjan.

GKS Bełchatów
1
70'

Gol! Strzelił Damian Ciechanowski.

Z prawej strony w pole karne wdarł się Damian Ciechanowski, który potężnym strzałem z ostrego kąta nie dał żadnych szans Krakowiakowi.

2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Zgarda.

1
61'

Z szybką kontrą ruszył Wroński, który w polu karnym oddał piłkę Zapalecowi, ale ten próbując strzelić sprytnie nad bramkarzem, fatalnie spudłował.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Michalski.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Kasperkiewicz.

1
50'

Nildo ładnie dograł do wchodzącego w pole karne Bartlewskiego, a ten strzelił celnie, ale najwyższym kunsztem popisał się w bramce Krakowiak, który sparował piłkę przed siebie.

1
47'

Na trybunie GIEKSA Areny pojawił się Edward Potok, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. PGE GKS to klub, który w skali całego województwa gra w piłkę nożną na najwyższym poziomie ligowym i właśnie walczy o zachowanie pierwszoligowego statusu.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Dużo bezładnej gry i strat w końcówce pierwszej połowy. Tymczasem arbiter postanowił do tej części gry doliczyć jedną minutę.

40'

W narożniku boiska faulowany był Piotr Witasik. Z rzutu wolnego Papikjan dogrywa do ustawionego na linii pola karnego Szymańskiego, ale ten fatalnie pudłuje.

35'

Świetnie z dystansu, bez ostrzeżenia uderzył, Marcin Kaczmarek! Krakowiak z trudem przerzucił piłkę nad poprzeczką! Z kornera gości nic jednak nie wyszło.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Nildo.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Rachwał.

33'

Goście próbują uporządkować grę. Co chwilę nerwowo pokrzykuje na swoich podopiecznych Jacek Paszulewicz. Rzut rożny wykonywany przez Marcina Kaczmarka nie przyniósł jednak efektu.

24'

Do centry z prawej strony dobrze wyskoczył na dziesiątym metrze Nildo, ale jego strzał pewnie wybronił Krakowiak.

1
18'

Gol! Strzelił Agwan Papikjan.

Na indywidualną akcję zdecydował się Papikjan, który z lewej strony pola karnego ograł dwóch rywali i płaskim strzałem w kierunku długiego słupka pokonał bezradnego Bartosza Fabiniaka.

1
12'

Do wrzutki Papikjana z rzutu rożnego dobrze wyskoczył Seweryn Michalski, ale po jego strzale głową piłka nie trafiła ostatecznie w bramkę.

10'

Bełchatowianie powoli odzyskują teren, ale klarownych okazji do zdobycia gola pod obiema bramkami jak dotychczas brak.

6'

Niezły strzał z dystansu oddał Kamil Kurowski, ale piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.

3'

Aktywniejsi na razie goście. Próbowali już ataku oskrzydlającego prawą stroną i dośrodkowania z rzutu wolnego - bez powodzenia.