I liga: 33. kolejka
29 maj 2016 15:00
86'

Rezerwowi rozruszali grę Wisły Płock. Z dystansu kropnął Wlazło i bramkarz wybił piłkę przed siebie.

83'

Hiszpański stanął oko w oko z Salikiem, jednak nie był w stanie wykorzystać tej okazji i uderzył obok bramki.

76'
ZMIANA

Wigry. Schodzi: Kamil Adamek. Wchodzi: Kamil Zapolnik.

74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Kozak.

Wigry Suwałki
70'

Pierwsza akcja rezerwowego Hiszpańskiego, którego strzał został zablokowany. Korner dla gospodarzy.

60'

Kilka lepszych minut w wykonaniu Wigier. Gra toczy się głównie na połowie Wisły Płock.

55'

Bogusz włączył się do akcji ofensywnej, oddał strzał, ale był na spalonym.

50'

Obraz gry w drugiej części spotkania nie zmienia się - gra toczona jest głównie w środku boiska.

46'

Początek drugiej połowy.

41'

Niezła akcja Wisły Płock, ale zabrakło dokładności przy strzale Stępińskiego.

38'

Dwie dobre interwencje Mateusza Kryczki. Najpierw wybił dośrodkowanie, a po chwili dobitkę Adamka.

35'

Wichtowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale był on bardzo, bardzo niecelny.

29'

Świetna prostopadła piłka z głębi pola to wychodzącego Kozaka, ale Kryczka raz jeszcze wychodzi z bramki i ratuje sytuację.

25'

Przed szansą stanęli goście, ale jeden z zawodników nie zdołał oddać strzału w światło bramki.

19'

Strzał Kalinkowskiego z linii pola karnego nie był celny. Nadal senne tempo w meczu Wisły z Wigrami.