Zawisza Bydgoszcz
87'

Goncerz oddał płaski strzał z 25 metyrów. Pilke pewnie złapał Sapela.

78'

Gol! Strzelił Sławomir Duda. Bramka stadiony świata. Kapitalny strzał z dystansu oddał Sławomir Duda!

74'

Gol! Strzelił Patryk Szymański. GKS poszedł za ciosem. Piękne uderzenie zza pola karnego Szymańskiego wpadło do bramki Zawiszy obok bezradnego Sapeli.

72'

Gol! Strzelił Grzegorz Goncerz. Po składnej akcji gości Goncerz zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłki przez ręce przepuścił Sapela i ta wturlała się do bramki!

komentarz
68'

Smektała wychodził z sytaucją sam na sam, ale w decydującym momencie nie opanował równowagi i piłkę przejęli rywale.

68'

Rzut wolny dla Zawiszy z boku pola karnego. Piłkę dośrodkowywał Kamiński, a Stawarczyk uderzył głową nad poprzeczką.

65'

Zawisza. Schodzi: Damian Węglarz. Wchodzi: Łukasz Sapela. Bramkarz gospodarzy doznał urazu pachwiny.

64'

Ależ okazja dla Zawiszy! Bydgoszczanie wykonywali rzut rożny. Piłkę głową w polu karnym uderzał Drygas, a ta trafiła w poprzeczkę bramki gości!

56'

Znowu groźnie pod bramką Zawiszy. Tym razem strzał piłkarza GKS z najbliższej odległości wybronił pewnie Węglarz

54'

Z narożnika pola karnego uderzając z rzutu wolnego piłkę mocno podkręcił Duda, a Węglarz z trudem sparował ją na róg.

49'

GKS naciera. Tym razem obok bramii gospodarzy z rzutu wolnego uderzał Łukasz Pielorz.

48'

Ładna składna akcja GKS. Sprzed pola karnego obok słupka bramki gospodarzy uderzył Sebastian Duda.

46'

Gramy po przerwie.

41'

Wreszcie dobra akcja Zawiszy. Po dośrodkowaniu w pole karne gości Smektała chciał strzelić bramkę przewrotką, ale uderzył bardzo niecelnie.

39'

Z narożnika pola karnego z rzutu wolnego mocno uderzył Czerwiński, a Węglarz sparował piłkę na róg.

35'

Gra toczy się w sennym tempie. GKS stara się przejąć inicjatywę.

30'

Rzut wolny dla Zawiszy po faulu na Drygasie. Uderzył Kamiński, piłkę z trudem podbił Dobroliński, a dobitka Lewickiego nie znalazła drogi do bramki!

23'

Mateusz Kamiński próbował dośrodkować w pole karne Zawiszy. Piłka niesiona wiatrem o mały włos by przelobowała Węglarza.

15'

Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów uderzył Goncerz, ale wprost w ręce Węglarza.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Markić za ostre wejście wyprostowaną nogą.

11'

Bardzo ładna akcja Zawiszy. Lewicki po wymianie podań znalazł się w polu karnym gości przed bramką Dobrolińskiego. Z pięciu metrów uderzył w... poprzeczkę!

1
9'

Mecz toczy się w wolnym tempie. Piłkarze obu drużyn chcą tyllko dograć sezon.

1
4'

Rzut wolny dla Zawiszy z narożnika pola karnego. Panajotow uderzył minimalnie nad poprzeczką.