Bartosz Golik złapał piłkę po dośrodkowaniu Piszczka.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Grzegorz Baran został uderzony przez rywala i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

86'

Golik rozgrywa dziś świetne zawody! Teraz zatrzymał mocny strzał Piszczka.

84'

Mateusz Bartków spudłował strzałem głową w bardzo dogodnej sytuacji.

14:39

Golik obronił strzał z dystansu Trochima.

82'

Trochim podał prostopadle w kierunku Kuźmy, ale młodego pomocnika Sandecji ubiegł bramkarz.

79'

Rozwój. Schodzi: Adam Żak. Wchodzi: Kamil Adamczyk.

77'

Rozwój. Schodzi: Bartosz Jaroszek. Wchodzi: Dawid Domański.

77'

Z rzutu rożnego dośrodkował Wojciech Trochim, a nad bramką główkował Mateusz Bartków.

76'

Golik sparował piłkę na rzut rożny po groźnym strzale Szeligi.

72'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Grzegorz Baran.

68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Bartków.

Sandecja Nowy Sącz
66'

Rykoszet po strzale Żaka i piłka wyszła na rzut rożny.

65'

Rozwój. Schodzi: Tomasz Szatan. Wchodzi: Filip Kozłowski.

64'

Obrona Rozwoju zablokowała strzał Aleksandra, ale po chwili dobijał jeszcze Filip Piszczek i trafił w poprzeczkę!

61'

Wojciech Trochim nie sięgnął piłki po niezłym dośrodkowaniu Kuźmy.

60'

Żółtą kartkę za faul na Piszczku otrzymał Przemysław Gałecki.

57'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Tomasz Szatan.

55'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Łukasz Winiarczyk.

Rozwój Katowice
55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'
53'

Bartosz Golik pewnie obronił strzał Kuźmy sprzed pola karnego.

49'

Dwójkowa akcja Bartkowa z Kuźmą na prawej stronie, ten drugi podał do Trochima, ale strzał środkowego pomocnika obronił bramkarz Rozwoju.

48'

Na początku drugiej połowy znów przeważa Sandecja.

46'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Szymon Kuźma.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Gliwa złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Wróbla.

42'

Patryk Kun wypracował sobie pozycję strzelecką, ale kopnął piłkę zbyt lekko i Gliwa na posterunku.

40'

Kolejna okazja Sandecji, ale po dośrodkowaniu Słabego nad poprzeczką główkował Bartłomiej Dudzic.

37'

Bartosz Golik świetnie obronił mocny strzał Trochima.

36'

Gol! Strzelił Dawid Janczyk. Asystował mu Arkadiusz Aleksander.

Rozwój ograniczał się tylko do obrony i zapłacił za to wysoką cenę. Po podaniu Aleksandra Janczyk z łatwością trafił do siatki.

34'

Dobra wrzutka Trochima z rzutu wolnego, ale w szesnastce piłkę wybił Przemysław Gałecki. Po chwili długie podanie w stronę Żaka, którego ubiegł wychodzący na 20. metr Michał Gliwa.

31'

Z prawego skrzydła dośrodkował Adrian Danek, jednak Damian Mielnik zablokował strzał Dudzica.

30'

Jak dotąd nie jest to wielkie widowisko. Momentami z boiska wręcz wieje nudą.

25'

Było dziś upalnie, więc sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów, choć akurat teraz słońce już za chmurami i pojawił się chłodny wiatr.

21'

Teraz oglądaliśmy niecelne uderzenie głową Trochima.

20'

Kamil Słaby ubiegł Żaka, który sposobił się już do strzału.

17'

Dawid Janczyk nie sięgnął piłki po centrze z rzutu rożnego.

17'

Z rzutu wolnego z 30 metrów płasko strzelił Wojciech Trochim. Piłka odbiła się jednak od muru obrońców i opuściła boisko.

11'

Arkadiusz Aleksander prawie strzelił bramkę! Świetne prostopadłe podanie Bartkowa, a w polu karnym snajper Sandecji uderzył minimalnie obok słupka.

10'

Cały czas podobny schemat. Sandecja przy piłce i próbuje atakować. Rozwój czeka na kontry.

8'

Adam Żak dostał piłkę na 16. metrze, ale jej nie opanował. Bez zagrożenia.

5'

Tym razem akcja prawą stroną. Mateusz Bartków precyzyjnie dośrodkował, ale na długim słupku piłki nie sięgnął Dawid Janczyk.

1'

Arkadiusz Aleksander wpadł w pole karne, ale oddał lekki strzał i nie zagroził bramce gości.

14:39

Arkadiusz Aleksander otrzyma przed meczem Tarczę Herbową "Zasłużony Dla Miasta Nowego Sącza".