86'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Paczkowski.

Pogoń Siedlce
85'

Gospodarze coraz bliżej trzech punktów i zakończenia sezonu sukcesem jakim będzie utrzymanie bez baraży.

81'

Duda biegł sam w kierunku bramki gości, ale został dogoniony przez obrońcę!

79'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Rybski.

Chojniczanka Chojnice
78'

Pogoń. Schodzi: Krzysztof Bodziony. Wchodzi: Adam Duda.

77'

Chojniczanka nie zamierza położyć się przed rywalem. Goście dążą do wyrównania, a gospodarze chcą podwyższyć prowadzenie.

74'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego groźnie było w polu karnym Pogoni, ostatecznie piłka nie znalazła się w bramce.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Bodziony.

71'

Groźny strzał Kostrzewy, a Misztal z problemami obronił.

68'

Kontra Chojniczanki 2 na 2, ale Rybicki został zatrzymany i gospodarze będą wykonywali tylko rzut rożny.

63'

Gol! Strzelił Rafał Zembrowski. Pogoń w niebie! W polu karnym doszło do niewielkiego zamieszania, piłka trafiła pod nogi Zembrowskiego, a ten z ok. 10 metrów trafił do bramki!

58'

Pogoń coraz groźniejsza. Pod bramką Chojniczanki zakotłowało się, ale gospodarze nie zdołali oddać strzału na bramkę.

56'

Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów pięknie uderzył Dybiec. Piłka przeleciała tuż obok lewego słupka!

53'

Uderzał z rzutu wolnego Zembrowski, ale strzelił bardzo niecelnie.

52'

Podleśny zderzył się z Gołębiewskim i przez chwilę dochodził do siebie.

50'

Optyczna przewaga Pogoni, ale podobnie jak przed przerwą niewiele z niej wynika.

46'

Gramy po przerwie.

45'

44'

Ładna akcja gospodarzy zakończona uderzeniem Jonkisza wprost w bramkarza.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Lisowski.

40'

W dwóch sytuacjach nie popisał się sędzia, który nie pokazał zawodnikom ewidentnych żółtych kartek. A na boisku wciąż walka głównie w środku pola.

36'

Z dystansu uderzył Daniel Feruga, pewnie interweniował Misztal.

34'

Mecz na moment ożywił się, ale wszystko szybko wróciło do wcześniejszej normy. Przypomnijmy, że Pogoń chcąc uniknąć baraży musi wygrać.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Feruga.

29'

Piłka odbila się od stojącego w polu karnym Pietruszki, ale arbiter uznał, że zdarzenie nie kwalifikuje się do podyktowania rzutu karnego.

28'

Odpowiedź Pogoni. Strzelał Daniel Gołębiewski, piłka po rykoszecie wyszła na róg.

28'

Szczęście Pogoni. W polu karnym gospodarzy zakotłowało się, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

24'

Urazu doznał Mateusz Żytko, który opuści boisko.

20'

Gospodarze mają problemy ze stworzeniem sobie okazji do objęcia prowadzenia. Rywale wysoko stawiają poprzeczkę Pogoni.

16'

Paczkowski zderzył się głową z Mikołajczakiem. Obaj zawodnicy na moment opuścili boisko. Sytuacja wyglądała groźnie.

14'

Chojniczanka niezbyt często atakuje, goście skupili się na defensywie. Zawodnicy Pogoni przyspieszyli grę, ale obrona jest czujna.

10'

Mecz toczy się na połowie Chojniczanki, gospodarze starają się atakować, ale póki co nie stworzyli sobie bramkowej okazji.

7'

Kibice gospodarzy mogą liczyć na głośni doping swoich fanów. Póki co nerwowa gra zawodników Pogoni.

3'

Daniel Chyła bardzo ostro potraktował Kosakiewicza. Sędzia musiał ukarać zawodnika gospodarzy.

2'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Chyła.

14:34

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

14:34

Dla Pogoni Siedlce niedzielny pojedynek z Chojniczanką ma kolosalne znaczenie. Tylko zwycięstwo pozwoli biało-niebieskim uniknąć gry o utrzymanie w I lidze.