Bundesliga: 27. kolejka
19 mar 2016 15:30
90+4'

Jeszcze okazja dla Koeln, ale Neuer zdołał skrócić kąt i zablokować strzał Bittencourta!

90+3'

Akcja Comana z Lewandowskim. Kończył ją strzałem Francuz, ale chybił.

90'

Jeszcze trzy minuty nadziei Kozłów na wyrównanie.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Frederik Soerensen.

87'

Lewandowski miał chrapkę na drugiego gola! Pomknął na bramkę i uderzył celnie, ale Horn końcami palców sparował piłkę.

1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Philipp Lahm.

Bayern Monachium
1
84'

Osako sam na sam z Neuerem, ale sędzia liniowy słusznie odgwizdał ofsajd Japończyka.

1
83'

Bawarczycy oddalają teraz grę od własnego pola karnego, ale Kozły jeszcze się nie poddały.

81'

Świetna parada Neuera po strzale Modeste'a, ale Francuz i tak znajdował się na spalonym.

80'

Gospodarze po przerwie prezentują się lepiej niż Bayern i gol wyrównujący nie byłby niezasłużony.

76'

Potężny strzał Bittencourta z ostrego kąta nie miał szans powodzenia. Wcześniej ładną akcję ofensywną przeprowadził Risse.

74'

Znów było bardzo groźnie! Modeste walczył o piłkę z Neuerem i zdołał wygarnąć ją z rąk bramkarza. Obrócił się i uderzył na bramkę, ale na linii uderzenia stał Alaba!

70'

Neuer wybiegł przed pole karne, by uprzedzić szarżującego Modeste'a.

69'

To była najlepsza szansa dla Koeln! Risse świetnie dograł w pole karne do Modeste'a, któremu zabrakło centymetrów, by oddać strzał, który z dużym prawdopodobieństwem zakończyłby się golem!

67'

Costa mocno dograł przed bramkę, gdzie sytuację zdołał wyjaśnić Maroh.

65'

Niecelne uderzenie Rissego z rzutu wolnego. Neuer kontrolował tor lotu piłki.

63'
63'

Szansa przed Lewandowskim, ale Polakowi uderzenie z obrębu pola karnego tym razem się nie udało. Piłka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

62'

Znów zakotłowało się w polu karnym Horna i niewiele brakowało, a Lewandowski oddałby uderzenie z niewielkiej odległości.

59'

Zamieszanie w polu karnym Koeln, ale ostatecznie monachijczycy nie oddali celnego strzału.

56'

Costa sposobił się do oddania atomowego strzału z woleja, ale piłkę z nogi zdjął mu jeden z obrońców.

54'
54'

Kontratak gospodarzy mógł okazać się groźny dla Bayernu, jednak Modeste po wrzutce Rissego był na metrowym spalonym.

50'

Udana akcja 1.FC! Modeste umiejętnie wycofał do Bittencourta, który z kilkunastu metrów celnie uderzył na bramkę. Neuer nie miał problemów z interwencją.

49'

Bez ciekawych akcji po zmianie stron. Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce i posiada inicjatywę.

46'

Początek II połowy.

44'

W polu karnym główkował Thiago Alcantara, ale nie było to nawet uderzenie na bramkę w wykonaniu Hiszpana.

42'

Ostry faul Rodego, ale obyło się bez żółtej kartki. Z wolnego strzelał Risse i była to bardzo nieudana próba.

37'

Coman wrzucił piłkę w pole karne z lewego skrzydła. Lewandowski nie doszedł do piłki.

1
34'

Nieudane dośrodkowanie Costy z rzutu wolnego. Obrońcy łatwo wybili piłkę.

1
32'

Obiecującą akcję przeprowadzili podopieczni Stoegera. Ładnie wymieniali podania, ale ostatecznie Soerensen dośrodkował wprost w ręce Neuera.

27'

Niezbyt interesujący fragment meczu w Kolonii. Gospodarze nie potrafią zbliżyć się nawet pod bramkę Neuera.

23'

Groźnie, ale niecelnie uderzał na bramkę Horna Douglas Costa. Bayern wciąż w natarciu.

20'

Bawarczycy nie forsują tempa, ale utrzymują się na połowie gospodarzy.

16'

Hector uchronił Kozły przed utratą drugiego gola, wybijając piłkę sprzed nadbiegającego Rodego, który niechybnie wpakowałby piłkę do bramki po centrze Costy.

15'

Costa łatwo minął rywala na skrzydle, ale dośrodkował niecelnie w poszukiwaniu Lewandowskiego.

13'

Nieźle zapowiadała się akcja przeprowadzana przez Bittencourta, ale pomocnik Koeln bardzo źle dogrywał do Modeste'a.

10'

Bayern już prowadzi! Robert Lewandowski dopadł do piłki na 17. metrze i zdecydował się na uderzenie. Przymierzył idealnie i piłka przy słupku wpadła do bramki. Horn bez szans.

4
1
8'

Costa zagrał przed bramkę do Lewandowskiego, który został złapany na niewielkim ofsajdzie.

5'

Dobrze weszli w to spotkanie gospodarze, którzy zdołali przejąć inicjatywę. Bayern na razie skupiony na defensywie.

2'

Dogranie przed bramkę do Modeste'a, który znajdował się na nieznacznym ofsajdzie.