1
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

90'

Wciąż w ataku Borussia, Werder sporadycznie wychodzi z akcjami. Przed momentem było jednak groźnie. Strzelał Junizić, ale piłka przeszła obok słupka.

86'

Werder. Schodzi: Anthony Ujah. Wchodzi: Lukas Frode.

wchodzi Wchodzi
Lukas Frode #39
schodzi Schodzi
85'

Borussia wciąż w natarciu. Werder ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

82'

Gol! Strzelił Adrian Ramos. Asystował mu Henrich Mchitarjan. Dośrodkowaniue z rzutu rożnego i wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Ramos głową wbił piłkę do bramki Werderu!

79'

Borussia wściekle atakuje. Gospodarze poczuli krew i zepchnęli Werder do głębokiej defensywy.

78'

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Asystował mu Marcel Schmelzer. Szybka odpowiedź Borussii, która po stracie drugiego gola rzuciła się do ataku. Castro dograł na prawo do Schmelzera, a ten podał na ósmy metr do Kagawy, który nie dał szans bramkarzowi!

74'

Gol! Strzelił Zlatko Junuzović. Asystował mu Levin Oztunali. Nieprawdopodobne! Goście już prowadzą! Oztunali był faulowany, ale szybko wstał i z boku pola karnego dograł do Junuzovicia, który z ośmiu metrów nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję!

74'

Dortmund. Schodzi: Erik Durm. Wchodzi: Shinji Kagawa.

72'

Borussia rzuciła się do ataku. Po dośrodkowaniu z woleja wysoko ponad bramką uderzył Marco Reus.

69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gonzalo Castro. Goście dość niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rogu piłka trafiła pod nogi Galveza, którego strzał lecący na aut trafił w nogę Castro i piłka wpadła do bramki!

67'

W końcu obudził się Werder. Goście zaatakowali, ale ich próby wyglądają póki co dość chaotycznie.

62'

Po objęciu prowadzenia Borussia uzyskała wyraźną przewagę. Gracze Werderu stracili nadzieję na wywiezienie z Dortmundu punktów.

59'

Kolejną szansę w meczu miał Erik Durm, który jednak nie potrafił pokonać Wiedwalda.

56'

Z dystansu uderzył Marco Reus, ale wyraźnie przestrzelił.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Galvez.

53'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Henrich Mchitarjan. Po podaniu Mchitarjana Aubemeyang w sytuacji sam na sam podcinką skierował piłkę do bramki!

52'

Szansa przed Werderem. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dwóch graczy gości znalazło się na spalonym.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Sambou Yatabare.

48'

Po dograniu Piszczka Henrich Mchitarjan złożył się do uderzenia, ale strzał "nożycami" był nieudany, dodatkowo arbiter przerwał grę dopatrując się nieprzepisowego zagrania.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Durm dośrodkował z prawej strony Pierre-Emerick Aubameyang starał się uderzać przewrotką, ale trafił w rywala.

41'

Groźny strzał sprzed pola karnego oddał Gonzalo Castro, Felix Wiedwald świetną interwencją sparował piłkę!

39'

Dośrodkowanie Pierre-Emericka Aubameyanga do Schmelzera, który z narożnika pola bramkowego ładnie uderzył, ale trafił tylko w boczną siatkę.

37'

Borussia zepchnęła rywali do defesnywy, ale obrona Werderu ustrzega się błędów i wciąż ma w garści jakże potrzebny punkt.

33'

Sprzed pola karnego uderzył Pierre-Emerick Aubameyang, jednak strzał był zbyt słaby, aby zaskoczyć bramkarza. Dodatkowo piłka leciała w środek bramki.

28'

Sambou Yatabare uderzał z pierwszej piłki, ale zbyt szybko zdecydował się na strzał i piłka przetoczyła się w żółwim tempie w kierunku bramkarza gospodarzy.

26'

Po chwilowej przewadze Borussii teraz to gracze Werderu częściej rozgrywają piłkę. Gospodarze po jej przejęciu starają się wyprowadzać szybkie akcje.

23'

Kontra Borussii zakończona uderzeniem Durma sprzed pola karnego. Piłka przeleciała metr ponad bramką, a zawodnik gospodarzy powinien wcześniej podać do lepiej ustawionego kolegi z zespołu.

19'

Do głosu doszli gospodarze, którzy długo utrzymują się przy piłce pod polem karnym gości. Przed momentem groźny strzał oddał Pierre-Emerick Aubameyang, jednak Felix Wiedwald sparował piłkę!

15'

Erik Durm sam na sam z bramkarzem, ale doskonałą interwencją popisał się bramkarz Werderu, który instynktownie ręką odbił piłkę!

15'

Żółtą kartkę otrzymał Santiago Garcia.

14'

Indywidualna akcja Henricha Mchitarjana, który jednak stracił piłkę. Doszedł do niej Pierre-Emerick Aubameyang, ale jego momentalne uderzenie było niecelne.

11'

Dogranie do Sambou Yatabare, który jednak byl na wyraźnym spalonym, co zauważył arbiter.

10'

W ostatnich minutach częściej przy piłce znajdują się gracze Werderu, jednak z ich przewagi niewiele wynika.

7'

Składna akcja Werderu, po dośrodkowaniu z prawej strony piłki wślizgiem w bramce omal nie umieścił Anthony Ujah.

4'

Spokojna gra w pierwszych minutach. Optyczna przewaga Borussii, która jeszcze nie zagroziła rywalom.