Sędzia postanowił doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu.

Nice. Schodzi: Paul Baysse. Wchodzi: Jean-Stephan Raheriharimanana.

Jean-Stephan Raheriharimanana #16
schodzi Schodzi
Paul Baysse #3
85'

Znakomite spotkanie w wykonaniu Zlatana Ibrahimovicia. Bawi się napastnik Paris Saint-Germain, a teraz bawią się także jego partnerzy, którzy są pewni zwycięstwa.

82'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović.

Płaski strzał po żwawym kontrataku i jest hat-trick gwiazdora Paris Saint-Germain!

Paris Saint-Germain
81'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Christopher Nkunku.

78'

Edinson Cavani bardzo chciał zabrać przeciwnikowi futbolówkę na jego połowie. Zdaniem sędziego przekroczył przepisy piłkarskie.

75'

Kevin Trapp celebruje wznowienie w nieskończoność. Jego drużyna jest kwadrans od zwycięstwa.

72'

Paris Saint-Germain pozwala rozgrywać przyjezdnym, a tym wychodzi to nawet obiecująco, ale jedynie do linii pola karnego.

69'

PSG. Schodzi: Hervin Ongenda. Wchodzi: Edinson Cavani.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

67'

Liczne zmiany w tym fragmencie spotkania. Rwane tempo nie jest dobre dla OGC Nice, w którego szeregach tli się jeszcze duch do ataku.

65'

Nice. Schodzi: Alassane Plea. Wchodzi: Franck Honorat.

Franck Honorat #18
Alassane Plea #10
64'

Nice. Schodzi: Vincent Koziello. Wchodzi: Wallyson Mallmann.

Wallyson Mallmann #15
Vincent Koziello #7
60'

Thiago Silva ustawił się dobrze i wybił dośrodkowanie Plei. Rozpoczyna się poruszenie na ławkach rezerwowych.

58'

David Luiz ucierpiał i konieczna była przerwa na pomoc medyczną dla Brazylijczyka.

56'

Zlatan Ibrahimović ma ochotę na hat-tricka. Tym razem był bardzo dobrze blokowany w polu karnym i nie miał możliwości oddania strzału.

53'

Błąd techniczny na lewej stronie boiska, a groźnie zapowiadała się akcja Nice.

50'

Już wyraźna dominacja faworyta. Nice broni bardzo głęboko. Wybija futbolówkę nawet z linii bramkowej.

48'

Gol! Strzelił David Luiz.

Stały fragment. Brazylijczyk zapędził się w pole karne przeciwnika i bezbłędnie strzelił głową do bramki.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

43'

Jeszcze Paris Saint-Germain miało rzut rożny, ale nic z tego nie wynikło i za moment sędzia zaprosi piłkarzy do szatni na przerwę.

40'

Paryżanie nie powielili swojego błędu po zdobyciu pierwszego gola i nie pozwolili Nice na odpowiedź. Spokojne podania i szukanie luk w bloku obronnym przeciwnika.

37'

Znakomite przyspieszenie. Blaise Matuidi ruszył w pole karne z prawego skrzydła i chyba zabrakło już energii albo pomysłu na lepsze uderzenie niż wprost w bramkarza Nice.

34'

Potężnie huknął z rzutu wolnego gwizdor PSG i ma na koncie już dwie bramki w tym pojedynku!

1
33'

Teraz jest reakcja sędziego. Lucas Moura sfaulowany tuż przed linią pola karnego i szansa dla Paris Saint-Germain na gola z rzutu wolnego.

31'

Laurent Blanc chciałby, by sędzia z większą dokładnością gwizdał faule zawodników Nice.

28'

Piłkarze Paris Saint-Germain wymieniają długo podania, ale nie decydują się na przyspieszenie podobne do tego, które dało im prowadzenie.

26'

Płaski strzał z dystansu ledwo doturlał się w rękawice Yoana Cardinale. Pewny chwyt i wznowienie gry wyrzutem przez bramkarza Nice.

23'

Podbudowani wyrównaniem przyjezdni przeprowadzają ataki oskrzydlające. Przypomnijmy, że przed przerwą reprezentacyjną Paris Saint-Germain przegrało na swoim terenie z AS Monaco.

20'

Mocne otwarcie meczu w Paryżu i wszystko rozpoczyna się od początku.

18'

Gol! Strzelił Hatem Ben Arfa.

Błyskawiczne wyrównanie, a strzał z dystansu w sam narożnik bramki wzbudził pomruk podziwu na trybunach!

15'

Szwed wyskoczył w tempo do podania za linię obrońców Nice i strzelił mocno pod poprzeczkę na 1:0!

1
11'

Hatem Ben Arfa wywalczył korner dla swojego zespołu, po którym nie było specjalnego zagrożenia dla mistrza Francji.

8'

Niklas Hult upadł w polu karnym Paris Saint-Germain i domagał się rzutu karnego. Sędzia nie podjął korzystnej dla Nice decyzji.

6'

Zlatan Ibrahimović zdecydował się na akcję indywidualną. W ostatnim momencie został zatrzymany przez obrońców Nice.

3'

Thiago Motta ratował się faulem, by przerwać groźnie zapowiadającą się akcję przyjezdnych.