Nice. Schodzi: Alessane Plea. Wchodzi: Dorian Caddy.

Dorian Caddy #27
schodzi Schodzi
Alessane Plea #14
87'

Stały fragment dla Rennes w postaci rzutu wolnego z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego. Dobre uderzenie Giovanniego Sio, ale Cardinale w widowiskowy sposób zatrzymał piłkę.

86'

Świetna okazja na czwartego gola! Plea wypracował szansę koledze. Koziello uderzył z powietrza, ale Benoit Costil odbił piłkę przed siebie. Do dobitki ruszył Niklas Hult, ale koszmarnie przestrzelił z kilku metrów.

84'

Boga był przewracany w szesnastce rywali, ale arbiter uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

83'

Nice. Schodzi: Jean Michael Seri. Wchodzi: Wallyson Mallmann.

Wallyson Mallmann #19
Jean Michael Seri #6
80'

Mało ciekawy okres gry. Wynik jest już rozstrzygnięty i piłkarze wymieniają piłkę jakby od niechcenia.

76'

Rennes. Schodzi: Cheikh M'Bengue. Wchodzi: Ludovic Baal.

73'

Nice. Schodzi: Hatem Ben Arfa. Wchodzi: Niklas Hult. Burza oklasków w Nicei... zasłużonych.

Niklas Hult #13
73'

Armand przekroczył przepisy, faulując Ben Arfę. Do futbolówki podszedł sam poszkodowany. Strzelił z odpowiednią siła, obok muru, ale tym razem tylko boczna siatka.

71'

Odważne wejście na przebój Jeremy'ego Pieda. Lewy obrońca gospodarzy wpadł w pole karne, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i wyjechał z nią poza boisko.

65'

Poza grą są w dniu dzisiejszym podopieczni Courbisa, czego odzwierciedleniem jest wynik. Grosicki grał bardzo słabo i został zmieniony już w przerwie. Reszta jego kolegów również nie zachwyca.

61'

Sio przytomnym podaniem otworzył drogę do bramki Bodze. Ten miał przed sobą tylko Yoana Cardinale. Fantastyczna obrona bramkarza Nicei!

59'

Teraz pokaz szybkości Dembele. Gracz gości rozpędził się na prawej flance, wpadł w szesnastkę, ale naciskany przez obrońców nie oddał strzału.

56'

Gol! Strzelił Hatem Ben Arfa. Asystował mu Paul Baysse. Kontra 4 na 4. Ben Arfa przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i kropnął z 20 metrów. Cóż za gol! Cóż za występ!

OGC Nice
Asysta:
Paul Baysse #4
52'

Akcja gości skasowana w zarodku. Armand ładnie wyprowadził piłkę z własnej połowy i zagrał na lewą stronę. Tam rozpędzał się Boga, ale zdecydowany wślizg Paula Baysse'a wyjaśnił sytuację.

49'

Nie pierwsza już w tym spotkaniu dobra wymiana piłek między Pleą, a Germainem. Tym raezm jednak wmieszał się w to wszystko Armand.

46'

Rennes. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Giovanni Sio.

46'

Początek II połowy.

Czy Grosicki i partnerzy są jeszcze w stanie nawiązać walkę?
43'

Nie przestają atakować gospodarze. Gdzie jest Stade Rennes?!

41'

Gol! Strzelił Hatem Ben Arfa. Asystował mu Vincent Koziello. Zabójcza kontra po stracie Gelsona Fernandesa. W kluczowym momencie Koziello chytrze zagrał, wyprowadzając kolegę na czystą pozycję. Ben Arfa uderzył płasko, po długim rogu, a piłka odbiła się od słupka i wpadła tam gdzie trzeba.

OGC Nice
Asysta:
Vincent Koziello #26
39'

Niewiarygodne! Ben Arfa zatańczył przed polem karnym Rennes i podał do Germaina. Ten zagrał przed bramkę do wbiegającego Plei. Kiks 5 metrów przed bramką! Jak on tego nie strzelił?!

36'

Prostopadłe podanie na wolne pole, ale Plea nie był w stanie dogonić futbolówki. Dominacja gospodarzy nie podlega dyskusji.

33'

Gol! Strzelił Hatem Ben Arfa. Asystował mu Jean Michael Seri. Reżyser gry gospodarzy uderzył bardzo mocno niemal w środek bramki i mimo iż Costil czekał do końca, nie zatrzymał piłki. To 14 gol Ben Arfy w tym sezonie.

32'

Rzut karny dla Nicei! Armand faulował Seriego!

29'

Piłka w siatce Rennes, ale gol nie został uznany. Le Marchand zbyt ostro atakował bramkarza i przekroczył przepisy.

27'

Po podaniu Grosickiego piłkę przejął Le Marchand. Tylko na moment, bowiem w zdecydowany sposób nacisnął go Dembele. Uderzenie z 20 metrów nie miało jednak mocy.

23'

Rośnie przewaga OGC Nice. Kolejny raz z rywalami zatańczył Ben Arfa i oddał piłkę na skrzydło. Centra Plei i bliski oddania strzału był Valere Germain. Zabrakło niewiele!

20'

Świetna szansa gospodarzy! Po centrze Ricardo Pereiry piłka odbiła się od Danze i o mały włos, a wpadłaby do siatki. Pomocna dłoń dla Rennes w postaci poprzeczki!

17'

Zderzenie dwóch piłkarzy gospodarzy i krótka porzerwa w grze.

14'

Hatem Ben Arfa w rajdzie lewą stroną. Minął dwóch rywali, ale trzeci nie pozwlił mu wyjść sam na sam z bramkarzem.

12'

Kolejna obrona Costila. Tym razem golkiper nie pozwolił się pokonać i odbił soczyste uderzenie Plei.

10'

Benoit Costil i fantastyczna parada! Bramkarz gości obronił mocny strzał Seriego. Uderzenie poprzedziła ładna, kombinacyjna akcja przeprowadzona prawym skrzydłem.

7'

Dobry pomysł, ale złe wykonanie Armanda. Mimo wszystko Dembele bliski był opanowania, mocno zagranej piłki.

3'

Skrzydłem urwał się Koziello. Na wysokości pola karnego został jednak zastopowany przez duet obrońców Rennes.