90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wallace.

AS Monaco
90+2'

Co za szansa Monaco! Po płaskim strzale Fabinho piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców Rennes!

90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guido Carrillo.

90'

Doliczone 5 minut.

90'

Guido Carrillo nie zdołał zamknąć dośrodkowania Fabinho z prawego skrzydła.

88'

Rennes. Schodzi: Romain Danze. Wchodzi: Joris Gnagnon.

wchodzi Wchodzi
Joris Gnagnon #33
schodzi Schodzi
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Romain Danze.

85'

Groźnie główkował Giovanni Sio i Danijel Subasić wybił piłkę na rzut rożny.

83'

Monaco. Schodzi: Lacina Traore. Wchodzi: Guido Carrillo.

82'

Monaco mogło znów prowadzić, ale Benoit Costil obronił płaski strzał Traore z 16 metrów!

80'

Gol! Strzelił Giovanni Sio. Asystował mu Jeremie Boga.

Wyrównanie, choć w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach! Grosicki podał krótko z rzutu rożnego do Bogi, ten wstrzelił piłkę w pole karne, z ewidentną pomocą ręki opanował ją Sio i z bliska skierował do siatki.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

AS Monaco
76'

Jeszcze jedna centra Grosickiego, ale na posterunku był tym razem Ricardo Carvalho.

73'

Rennes. Schodzi: Yacouba Sylla. Wchodzi: Jeremie Boga.

Yacouba Sylla #20
73'

Monaco. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Joao Moutinho.

72'

Monaco. Schodzi: Andrea Raggi. Wchodzi: Jemerson.

Jemerson #5
71'

Andrea Raggi ma problemy z kolanem, za chwilę zmiana w Monaco.

70'

Benoit Costil z kłopotami obronił potężną bombę Bakayoko sprzed pola karnego.

67'

Kamil Grosicki szukał dośrodkowaniem Sio, ale szybciej przy piłce był Subasić.

65'

Benjamin Andre doszedł do strzału głową, jednak posłał piłkę dokładnie tam, gdzie stał Danijel Subasić.

64'

Stade Rennes kontynuuje żmudny atak pozycyjny, Monaco bardzo rzadko popełnia błędy w tyłach.

59'

Mogło być 1:1! Obrońca Monaco Wallace tak przeciął centrę z rzutu wolnego, że wyszedł z tego strzał głową przy słupku, który z najwyższym trudem obronił Danijel Subasić.

58'

Rolland Courbis coraz bardziej poddenerwowany. Trudno się dziwić, jego drużyna bije głową w mur.

57'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

53'

Zablokowany strzał Andre i gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny, po którym nie wydarzyło się nic groźnego.

50'

Grosicki chybił celu płaskim uderzeniem z dystansu. Polak dwoi się i troi, ale brakuje mu skuteczności.

48'

Fatalne pudło Laciny Traore z 4 metrów! To powinno być 0:2!

46'

Bardzo groźne dośrodkowanie Grosickiego spod końcowej linii i dość rozpaczliwie przecinał je Ricardo Carvalho!

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Po dośrodkowaniu Grosickiego z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką główkował Benjamin Andre.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Teraz było ciekawie! Kamil Grosicki wystartował do prostopadłego podania i oddał strzał z pierwszej piłki. Celnie, ale nie do końca czysto i golkiper Monaco na posterunku.

42'

Stade Rennes wciąż robi za mało, by zagrozić rywalowi. Subasić nie ma wiele pracy.

39'

Groźnie w polu karnym Rennes! Efektowny strzał piętą chciał oddać Lacina Traore, ostatecznie nie trafił w piłkę, mimo to Benoit Costil interweniował niepewnie.

37'

Aktywny w szeregach gospodarzy jest Kamil Grosicki, ale jego akcjom brakuje wykończenia.

33'

Zbyt krótko z rzutu wolnego dośrodkował Ousmane Dembele. Bez zagrożenia w polu karnym Monaco.

30'

Odważnie szarżował Lacina Traore, był jednak osamotniony i stracił piłkę na połowie rywala.

27'

Poderwali się nieco gospodarze i teraz gra częściej toczy się na połowie Monaco.

24'

Niezła, ostra centra Grosickiego z rzutu wolnego, lecz żaden z jego kolegów nie doszedł do strzału.

22'

Na trybunach gra orkiestra, natomiast na boisku grają tylko piłkarze Monaco. Kamil Grosicki i spółka na razie bezbarwni w ofensywie.

18'

Po stracie gola gospodarze nie potrafią odzyskać właściwego rytmu, to Monaco próbuje pójść za ciosem.

14'

Gol! Strzelił Helder Costa. Asystował mu Nabil Dirar.

1:0 dla Monaco! Po wrzucie z autu fatalnie interweniował Danze, w efekcie Dirar wyłożył piłkę na 7. metr, skąd do siatki skierował ją zupełnie niekryty Helder Costa.

12'

Nadal czekamy na jakieś spięcia podbramkowe...

8'

Danijel Subasić pewnie złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Dembele.

8'

Niezłe tempo, ale nie oglądamy na razie klarownych sytuacji.

3'

Z lewej strony boiska centrował Kamil Grosicki, ale zabrakło wykończenia.

2'

Mocny początek Monaco! Teraz w pole bramkowe zagrał z prawej strony Lacina Traore, ale Fallou Diagne do spółki z bramkarzem oddalili zagrożenie.

1'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Dirara z rzutu wolnego z narożnika boiska.