90'

Doliczone 2 minuty.

89'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović.

Druga bramka aktywnego Zlatana Ibrahimovicia! Napastnik PSG wygrał walkę o pozycję z obrońcami i zakończył wszystko pewnym strzałem. Podawał Javier Pastore z głębi pola.

86'

Piłka w bramce FC Nantes, ale chwilę wcześniej sędziowie przerwali grę z powodu spalonego. PSG zapowiada tą akcją, że zamierza atakować do końća.

84'

Nantes. Schodzi: Remi Gomis. Wchodzi: Valentin Rongier.

wchodzi Wchodzi
Valentin Rongier #28
schodzi Schodzi
Remi Gomis #6
80'

Maxime Dupe był czujny i nie pozwolił na zdobycie gola z rzutu wolnego Zlatanowi Ibrahimoviciowi. Tym razem odbił piłkę fortunnie i nie pozwolił nikomu na dobitkę.

78'

Ponownie mocno przeciętna interwencja bramkarza FC Nantes. Chyba zgubił koncentrację. Zaasekurowali go obrońcy i nie pozwolili Zlatanowi Ibrahimoviciowi na zdobycie gola.

76'

Thiago Motta był najsprytniejszy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wyprzedził nawet wychodzącego z bramki Maxime'a Dupe, ale nie główkował dokładnie!

73'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Edinson Cavani.

72'

Nantes. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Enock Kwateng.

Enock Kwateng #25
Leo Dubois #15
70'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

65'

Lucas Moura podał z głębi pola do Zlatana Ibrahimovicia. Ten schemat kibice widzieli już nie raz i nie dwa. Gwiazdor Paris Saint-Germain nie strzelił precyzyjnie.

63'

FC Nantes nie jest w tym meczu wystraszone lub zrezygnowane. Po prostu po stronie mistrza Francji jest zdecydowanie więcej jakości, a przede wszystkim precyzji.

60'

Nantes. Schodzi: Emiliano Sala. Wchodzi: Johan Audel.

Emiliano Sala #22
57'

Adrien Thomasson zaprezentował rajd skrzydłem. Na koniec nie bardzo wiedział, co ma zrobić z piłką, zabrakło mu wsparcia i skończyło się stratą.

55'

Adrien Rabiot faulował niebezpiecznie dla przeciwnika, a także dla siebie, ponieważ ma już na koncie żółtą kartkę.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Guillaume Gillet.

52'

Gol! Strzelił Marquinhos.

Paris Saint-Germain przekroczyło granicę 100 goli w sezonie! Marquinhos wiedział, gdzie musi się znaleźć, by dobić do bramki uderzenie Zlatana Ibrahimovicia z rzutu wolnego.

Paris Saint-Germain
51'

Cios w twarz Zlatana Ibrahimovicia zakwalifikowany jako faul i będzie szansa na gola z rzutu wolnego.

48'

Lucas Moura rozegrał akcję dwójkową ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Skończyła się strzałem tego drugiego, z którym poradził sobie bramkarz Nantes.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

43'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Angel di Maria.

Ładna, wręcz koronkowa akcja Paris Saint-Germain i prowadzenie 2:0 stało się faktem. Lucas Moura musiał tylko sfinalizować rozegranie z udziałem Zlatana Ibrahimovicia oraz Angela di Marii!

41'

Zlatan Ibrahimović zatrzymał piłkę zanim opuściła boisko, ale nie miał wielu wariantów do wyboru i wszystkie zablokowali gracze Nantes.

39'

Alejandro Bedoja znalazł się w znakomitym miejscu i mógł wyrównać. Nie spodobało się to sędziemu asystentowi, który zasygnalizował spalonego.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot.

36'

Emilliano Sala nie trafił w bramkę, a całe niepowodzenie rozpoczęło się od złego przyjęcia podania od Adriena Thomassona.

34'

Angel di Maria domagał się od sędziego odgwizdania rzutu wolnego, ale ten nakazał Argentyńczykowi kontynuować grę.

30'

Zlatan Ibrahimović jest bardzo aktywny. Wybiegł w tempo do podania, które otrzymał w uliczkę, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

28'

FC Nantes utrzymuje się dłużej w posiadaniu piłki po zmianie wyniku. Brakuje precyzji przy ostatnim podaniu, nie mówiąc już o strzale.

25'

Thiago Silva ustawił się dobrze we własnym polu karnym i wyekspediował dośrodkowanie Nantes z głębi pola.

21'

Adrien Rabiot wpadł na pomysł sprytnego i przytomnego podania. Partnerzy nie zrozumieli jego intencji i wystartowali nieco za późno.

18'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Angel di Maria.

Zlatan był tam, gdzie być powinien! Po dośrodkowaniu Angela di Marii skierował piłkę do siatki klatką piersiową i zdobył 38. gola w sezonie!

14'

Akcja Paris Saint-Germain z wykorzystaniem skrzydła. Javier Pastore rozpędził się i zacentrował płasko prosto w rękawice golkipera Nantes.

11'

Paryżanie dziękują Zlatanowi Ibrahimoviciowi za lata spędzone w stolicy Francji. Ciekawe, czy Szwed okrasi ten występ golem.

8'

Riposta mistrza Francji. Zlatan Ibrahimović wygrał pojedynek o pozycję i strzelił celnie z 18. metra. Maxime Dupe interweniował w tej sytuacji nogami.

6'

Leo Dubois zapędził się pod pole karne Paris Saint-Germain. Po błędzie gospodarzy na skrzydle złamał akcję do środka i uderzył groźnie! Sytuację musiał ratować Nicolas Douchez.

5'

Maxwell interweniował dobrze na skrzydle i FC Nantes musi zadowolić się przeniesieniem ciężaru gry na połowę faworyta.

3'

Strzał z linii pola karnego był za lekki, by zaskoczyć bramkarza Paris Saint-Germain. Piłkarze Nantes szukali za długo sposobu na zakończenie premierowego ataku.