II liga: 27. kolejka
24 kwi 2016 15:00
90 +1'

Ogromne zamieszanie pod bramką Znicza, lecz w dobrej sytuacji zawodnicy Stali nie zdołali strzelić gola.

90'

Spotkanie potra trzy minuty dłużej.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Górka.

Arkadiusz Górka #14
Znicz Pruszków
89'

Gol! Strzelił Patryk Kubicki.

Po zagraniu z głębi pola Kubicki minął bramkarza Stali i skierował piłkę do pustej bramki.

88'

Znicz kontroluje przebieg tego spotkania.

87'

Znicz. Schodzi: Aleksander Jagiełło. Wchodzi: Rafał Włodarczyk.

wchodzi Wchodzi
Rafał Włodarczyk #15
schodzi Schodzi
85'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bogacz.

Stal Stalowa Wola
82'
82'

Znicz. Schodzi: Tomasz Chałas. Wchodzi: Patryk Kubicki.

81'

Znicz. Schodzi: Maksymilian Banaszewski. Wchodzi: Arkadiusz Górka.

Maksymilian Banaszewski #8
79'

Gol! Strzelił Aleksander Jagiełło. Po dośrodkowaniu w pole karne akcję zamknął Jagiełło i z kilku metrów pewnie pokonał Wietechę.

76'

Piłkę rozgrywa Znicz. Stal praktycznie całym zespołem broni się na własnej połowie.

74'

Mateusz Kantor w ostatniej chwili zablokował piłkę po strzale Jagiełły z ostrego kąta.

70'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Tomasz Płonka.

66'

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Banaszewski.

62'

Stal skupiła się już tylko na defensywie i swojej szansy szuka poprzez grę z kontry.

59'

Kiks Kołodzieja przed polem karnym Stali. W ostatniej chwili Banaszewski został jednak zablokowany.

55'

Po stracie gola zawodnicy Znicza zdecydowanie ruszyli do ataku. Stal na razie dobrze się jednak broni.

51'

Gol! Strzelił Tomasz Płonka. Asystował mu Paweł Giel. Paweł Giel urwał się prawym skrzydłem, zagrał w pole karne, gdzie Płonka z bliska skierował piłkę do bramki.

1
49'

W polu karnym Stali padł jeden z zawodników Znicza. Sędzia nakazał grać dalej chociaż wydaje się, że popełnił błąd i powinien odgwizdać "jedenastkę" dla gości.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Przemysław Oziębała. Żaden z piłkarzy Stali nie zamknął jednak akcji po jego zagraniu w pole karne.

40'

Mateusz Kantor ładnie dośrodkował w pole karne Znicza. Akcję zamykał Tomasz Płonka, lecz nie zdołał sięgnąć piłki i ta wyszła poza boisko

37'

W polu karnym Znicza padł Tomasz Płonka. Sędzia nakazał grać dalej.

35'

Efektowny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Tomasz Chałas.

31'

W odpowiedzi szybka akcja Znicza zakończona niecelny strzał Chałasa z kilkunastu metrów.

30'

Kolejne uderzenie na bramkę Znicza. Tym razem strzelał Przemysław Oziębała. Pewnie interweniował Misztal.

29'

Z dystansu bardzo słaby strzał oddał Bartłomiej Bartosiak. Piłkę spokojnie złapał bramkarz Znicza.

26'

Spotkanie się wyrównało. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

22'

Michał Kachniarz zgrał piłkę do Bartkiewicza, ten strzelał z ostrego kąta z kilkunastu metrów. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

20'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Tomasz Płonka.

16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomasz Wietecha wypuścił piłkę z rąk. Natychmiast strzelał Jędrych, a z linii bramkowej wybił ją Michał Kachniarz.

16'

Optyczną przewagę mają piłkarze Znicza. Goście przeprowadzają groźne akcje oskrzydlające.

13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Znicza. Goście zdołali jednak wybić piłkę.

11'

Gol! Strzelił Maciej Machalski. Zamieszanie pod bramką Stali wykorzystał Maciej Machalski, który z kilku metrów skierował piłkę do siatki.

10'

Po dosrodkowaniu ze skrzydła z woleja strzelał Paweł Kaczmarek. Uderzenie było jednak niecelne.

7'

Z dystansu strzelał Maciej Machalski. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

5'

Kiks jednego z obrońców Stali w polu karnym gospodarzy. Zawodnicy Znicza nie skorzystali jednak z okazji.