Białoruś. Schodzi: Michaił Gordejczuk. Wchodzi: Maksym Wołodko.

schodzi Schodzi
Michaił Gordejczuk #11
1
83'

Płasko z narożnika pola karnego uderzył Dimitri Payet - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Gorbunowa.

1
83'

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Kevin Gameiro.

81'

Białoruś. Schodzi: Nikołaj Signiewicz. Wchodzi: Siergiej Kornilenko.

Nikołaj Signiewicz #20
1
80'

Francuzi mają miażdżącą przewagę w polu, ale ich ataki przypominają bicie głową w mur.

1
1
1
1
77'

Heroiczną walkę z wicemistrzem Europy toczą Białorusini, ale są coraz bliżej sprawienia sensacji.

1
73'

Niebywałe! Gorbunow z wielkim trudem odbił piłkę po strzale głową Kurzawy, a poprawce Pogby zapobiegł w ostatniej chwili Michaił Siwakow!

2
71'

Raphael Varane zatrzymał atakującego lewym skrzydłem Kriwca.

1
69'

Białoruś. Schodzi: Igor Stasewicz. Wchodzi: Siergiej Kriwiec.

Igor Stasewicz #9
1
68'

Trudno będzie przetrwać Białorusinom, bo coraz częściej wybijają piłkę byle dalej od własnej bramki.

1
65'

Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego jeden z Francuzów przedłużył lot piłki i instynktownie odbił ją Gorbunow.

1
62'

Płasko z dystansu uderzył Raphael Varane - niespełna metr obok słupka.

1
60'

Niesamowicie przycisnęli teraz Francuzi, gospodarze zepchnięci do rozpaczliwej defensywy.

58'

Teraz po rzucie rożnym i główce Girouda gospodarzy uratowała poprzeczka!

58'

Bardzo groźnie z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Antoine Griezmann, jednak świetnie obronił to Gorbunow.

56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michaił Siwakow.

53'

Teraz Francuzi powinni prowadzić! Antoine Griezmann kapitalnie zagrał na czystą pozycję do Girouda, ale ten strzelił obok słupka.

51'

Zaskakujący początek drugiej części, bo zdecydowanie więcej animuszu widać po stronie Białorusinów.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Stasewicz szukał miejsca do dośrodkowania spod końcowej linii, jednak bardzo umiejętnie powstrzymał go Raphael Varane.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Kalaczew łatwo zatrzymał szarżującego w polu karnym Girouda.

41'

Białorusini nie potrafią stworzyć czystej sytuacji pod bramką Mandandy, za to w tyłach spisują się świetnie. Wicemistrz Europy momentami jest bezradny.

1
37'

Rośnie przewaga Francuzów, ale wciąż w ich grze mocno szwankuje wykończenie.

1
33'

Olivier Giroud chciał zamknąć centrę Martiala z lewej strony boiska, ale w ostatniej chwili został przyblokowany.

1
32'

Paul Pogba zagrał w pole karne do Kurzawy, ten jednak szybko został osaczony przez kilku rywali i nie zdołał dośrodkować.

1
29'

Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Antoine Griezmann, ale gospodarze oddalili zagrożenie.

1
26'

Gordejczuk mógł wyprowadzić groźną kontrę, jednak łatwo stracił piłkę w środkowej strefie.

1
22'

Teraz Kalaczew groźnie dośrodkował z prawego skrzydła, ale nikt tego nie zamknął.

1
22'

Nie ma wielkich emocji, bo w grę obu zespołów wkrada się chaos.

1
18'

Gorbunow z małymi kłopotami złapał piłkę po strzale z dystansu Pogby.

1
17'

Gra się teraz nieco wyrównała, Białorusini agresywnie wybijają faworyta z uderzenia.

1
13'

Zupełnie nieudany płaski strzał z dystansu Martiala. Piłka minęła słupek w sporej odległości.

1
11'

Teraz rzut wolny mieli Białorusini, w polu karnym gości wytworzyło się zamieszanie, jednak zabrakło strzału.

1
8'

Antoine Griezmann oddał celny strzał z rzutu wolnego, odległość była jednak zbyt duża i Gorbunow interweniował dość spokojnie.

1
6'

Wicemistrzowie Europy cały czas w ataku pozycyjnym, brakuje im jednak dokładności.