Sędzia doliczył 3 minuty!

89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlos Castro. Asystował mu Jony.

Sporting prowadzi!!! Carlos Castro znów miał przed sobą tylko pustą bramkę i tym razem nie zmarnował okazji! Nieprawdopodobna historia!

Sporting Gijon
Asysta:
86'

NIEPRAWDOPODOBNE! To musiała być bramka dla Sportingu!!! Antonio Sanabria wyszedł z błyskawicznym kontratakiem, zagrał na piąty metr do niepilnowego Carlosa Castro, który miał przed sobą pustą bramkę i... trafił w poprzeczkę!

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Perez.

84'

Trwają ataki Sportingu! Carlos Castro został zblokowany i gospodarze będą mieć kolejny rzut rożny.

83'

Źle z półobrotu uderzył Fernando Torres. Sporting przejął piłkę.

82'

Sporting szuka zwycięskiej bramki! Jony został zablokowany w polu karnym Atletico.

80'
GOOOOOOL!!!

[p][b]Gol! Strzelił Antonio Sanabria.

[/b]

[/p]

Jest wyrównanie!!! Sporting miał rzut wolny z 18 metrów, Sanabria huknął jak z armaty i piłka przeleciała obok ręki interweniującego Oblaka!

78'

Piłkarze Sportingu długo przygotowywali się do rzutu wolnego aż w końcu Antonio Sanabria przymierzył w słupek!

77'

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran.

Atletico Madryt
76'
ZMIANA
72'

Groźna okazja dla Sportingu! Antonio Sanabria kapitalnie obrócił się w polu karnym Atletico, ale na jego drodze stanęło trzech kolejnych rywali! Płaski strzał został zablokowany.

69'

Pablo Perez zaatakował piłkę wślizgiem i ta trafiła wprost w rękawice Oblaka.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Perez. Zaostrzyło się spotkanie!

65'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge Mere.

64'

Po zmianie stron piłkarze Sportingu mają jeszcze większą przewagę, jednak wciąż niewiele pracy ma bramkarz Jan Oblak.

61'

Jony z rzutu wolnego trafił w mur piłkarzy Atletico.

58'
ZMIANA

Atletico Madryt. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Gabi.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Alvarez.

56'
ZMIANA

Sporting Gijon. Schodzi: Omar Mascarell. Wchodzi: Carlos Castro. Ofensywna zmiana.

55'

Małe zamieszanie w polu karnym Atletico. Obrońcy gości powstrzymali jednak szarżującego Lorę.

53'

Luciano Vietto ruszył z kontrą, ale miał wokół siebie aż trzech rywali, a żaden z piłkarzy Atletico nie kwapił się pomóc koledze. Akcja skończyła się niecelnym dośrodkowaniem.

49'

Alberto Lora strzelił daleko obok spojenia słupka z poprzeczką. Piłkarze Sportingu nie mają pomysłu na rozpracowanie obrony Atletico.

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Po rzucie rożnym bardzo niecelnie z półwoleja strzelił Angel Correa.

45'

Po składnej akcji z dystansu uderzył Angel Correa. Piłka po nodze rywala wyleciała poza boisko.

40'

Mały bilard w polu karnym Atletico. Ostatecznie sprawę dalekim wybiciem wyjaśnił Jose Maria Gimenez.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Sanabria. Napastnik Sportingu uderzył w twarz Lucasa Hernandeza.

34'

Pierwszy strzał gospodarzy! Po krótko rozegranym rzucie rożnym wysoko nad poprzeczką główkował Pablo Perez.

29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Francuz kapitalnie przymierzył z 18 metrów z rzutu wolnego! Bramkarz Sportingu bez szans!

24'

Jeden z graczy Sportingu Gijon przedłużył głową dośrodkowanie z rzutu rożnego, a akcji na długim słupku skutecznie nie potrafił zamknąć Antonio Sanabria.

23'

Po centrze Ismy Lopeza z lewej flanki wysoko nad własną bramkę piłkę wybił Matias Kranevitter.

20'

Jeden z nielicznych wypadów Atletico. Wrzutka Luciano Vietto w pole karne była jednak zbyt mocna i do piłki nie zdołał dobiec Antoine Griezmann.

16'

Nie jest to porywające widoiwsko. Optyczna przewaga Sportingu wciąż nie przekłada się na żadne zagrożenie pod bramką Oblaka.

12'

Atletico gra swoją piłkę. Gracze Simeone przyjmują rywala na własnej połowie i czyhają na jakiś błyskawiczny wypad.

9'

Pierwsze minuty dla Sportingu Gijon. Asturyjczycy mają przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafią przebić się przez szczelny mur defensywy wicelidera.

5'

Po dośrodkowaniu z głębi pola skutecznie na przedpolu piłkę złapał golkiper Atletico - Jan Oblak. Gospodarze przez dłuższy czas rozgrywali piłkę na połowie rywala, jednak próby wrzutek nie przyniosły większego zagrożenia.

1'

Atletico już miało dobrą okazję na strzelenie gola! Antoine Griezmann uprzedził rywala w polu karnym i na 10 metrze... nie trafił w piłkę!

15:46

Sporting Gijon w ostatnich sześciu kolejkach zdobył punkt i znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Na drugim biegunie jest Atletico Madryt. Podopieczni Diego Simeone mają na koncie 4 ligowe zwycięstwa z rzędu i mają przed sobą tylko Barcelonę.