Bardzo nieudany strzał Cristiano Ronaldo.

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
89'

Danilo mógł wyjść do sytuacji sam na sam, lecz czujny golkiper Eibar uprzedził bocznego defensora.

86'

Z dystansu spudłował Danilo.

84'

James Rodriguez domagał się rzutu karnego, jednak sędzia nakazał dalszą grę.

79'

Ależ okazja dla Eibar!!! Sergi Enrich przedłużył dośrodkowanie, a na długim słupku zupełnie niepilnowany Borja Baston trafił z główki w słupek!

78'

Jese Rodriguez ma opatrywane kolano. Czyżby napastnik nabawił się jakiegoś urazu?

74'

Ależ blisko piątego gola!!! Lucas Vazquez znalazł w środku pola karnego Cristiano Ronaldo, który wślizgiem strzelił obok słupka! Gdyby podanie było nieco lżejsze, Portugalczyk wpakowałby piłkę do siatki.

72'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Keko. Wchodzi: Izet Hajrović.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Keko #20
71'

Piłkarze Realu w głowach mają rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów z Wolfsburgiem.

68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Ramis.

65'

Niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu w ostatnich minutach.

63'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Daniel Carvajal. Wchodzi: Danilo. Brazylijczyka "witają" gwizdy.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #5
SD Eibar
58'

Sergi Enrich z impetem nadepnął na kostkę Nacho. Cud, że stoper Realu może kontynuować grę!

54'

Ależ petarda Davida Junci! Piłkarz Eibar strzelił z dystansu metr obok słupka.

54'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mateo Kovacić.

52'

To powinna być bramka! Jese Rodriguez wycofał z linii końcowej, a na ósmym metrze skiksował Lucas Vazquez. Pachnie kolejnymi golami dla Realu!

50'

Silnie z dystansu huknął Cristiano Ronaldo. Portugalczyk pomylił się o 2 metry.

49'

Borja Baston starał się uderzyć z piętki, ale nieczysto trafił w piłkę.

48'

Po centrze z głębi pola ładnym "szczupakiem" popisał się Cristiano Ronaldo, ale udaną interwencją popisał się Asier Riesgo.

48'

Sergi Enrich ładnie urwał się rywalowi w polu karnym Realu i silnie strzelił po ziemi. Kiko Casilla obronił nogami.

46'

Początek drugiej części gry.

46'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Jota Peleteiro. Wchodzi: David Junca.

David Junca #17
Jota Peleteiro #22
46'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Adrian Gonzalez. Wchodzi: Borja Baston.

Adrian Gonzalez #24
45+1'

Isco oddał strzał z ostrego kąta, ale został skutecznie zablokowany.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Cristiano Ronaldo z główki uderzył wprost w dobrze ustawionego golkipera Eibar.

41'

Pierwsza udana interwencja Kiko Casilli! Bramkarz Realu świetnie sparował strzał z główki Panticia.

39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jese Rodriguez. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Już mamy 4:0!!! Lewym skrzydłem ruszył Ronaldo, zagrał płasko na drugi słupek i do siatki trafił Jese!

38'

Drugi strzał z rzutu wolnego Jamesa Rodrigueza. Tym razem piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

36'

Ivan Ramis upadł z impetem na murawę i mocno uderzył się w głowę. Na boisku pojawił się klubowy lekarz Eibar.

32'

Szybko strzelone 3 gole nieco "zabiły" nam spotkanie. Niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu.

28'

"Królewscy" w pełni kontrolują spotkanie i mogą powoli zacząć myśleć o rewanżowym meczu Ligi Mistrzów.

25'

Nacho powrócił na boisko.

23'

Interwencji lekarzy potrzebuje Nacho. Przypomnijmy, że na ławce rezerwowych Realu nie ma nominalnego środkowego defensora.

19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Jese Rodriguez. NOKAUT! Real przeprowadził kontrę, po której z bliskiej odległości do siatki trafił lider strzelców ligi!

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Cristiano Ronaldo. 2:0!!! Portugalczyk przeprowadził świetną akcję, położył w polu karnym rywala i zagrał jak na tacy do Vazqueza, który uderzył z 12 metrów tuż obok słupka.

13'

Ależ to mogła być bramka!!! Po dośrodkowaniu Vazqueza do strzału z przewrotki złożył się Cristiano Ronaldo. Ostatecznie Portugalczyk zanotował "pusty przelot".

9'

Bardzo nieudany strzał z główki w wykonaniu Cristiano Ronaldo.

7'

Ładna akcja Realu Madryt, ale szykujący się do strzału Lucas Vazquez został uprzedzony przez jednego z rywali na 17 metrze.

5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Rodriguez. Z 18 metrów jak z armaty z rzutu wolnego huknął James! Piękny gol Kolumbijczyka.

3'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

Dani Garcia #14
SD Eibar
3'

Rzut wolny dla Realu Madryt niemalże z linii pola karnego!

15:38

Pod wodzą Zidane'a Real 8 razy grał na Santiago Bernabeu - wygrał 7 konfrontacji i 1 przegrał (z Atletico).

15:38

Real Madryt ma serię pięciu zwycięstw w lidze z rzędu, ale w środku tygodnia "Królewscy" niespodziewanie przegrali z Wolfsburgiem w rozgrwkach Ligi Mistrzów. W związku z nadchodzącym rewanżem trener zdecydował się wprowadzić kilka zmian w podstawowej jedenastce. SD Eibar zdobył tylko 2 punkty w ostatnich siedmiu kolejkach, ale ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.