2:1
Zakończony
Sevilla FC
90+1'

Gol! Strzelił Alvaro Negredo. Niesamowite!!! Valencia znów na prowadzeniu! Po rzucie wolnym celnym strzałem popisał się wprowadzony Negredo!

90'

Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami.

Sevilla FC
90'

Spore zamieszanie po rzucie rożnym, ale Valencia nie zdołała oddać strzału.

90'

Świetna interwencja Krychowiaka przy linii końcowej. Polak sporo ryzykował, ale trafił w piłkę.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Perez.

Valencia CF
87'

Bardzo niecelny strzał Alvaro Negredo.

86'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Michael Krohn-Dehli. Niespodziewana bramka dla Sevilli!!! Mamy wyrównanie! Krohn-Dehli wypuścił w uliczkę Gameiro, który strzelił płasko w kierunku krótszego słupka!

86'

Valencia. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Alvaro Negredo.

83'

To powinien być wyrównujący gol! Po dośrodkowaniu Konoplianki na piątym metrze zupełnie niepilnowany znalazł się Coke, który źle trafił głową w piłkę i zmarnował sytuację!

81'

Niezbyt ciekawy mecz w końcówce. Sporo strat, brakuje interesujących akcji.

77'

Valencia. Schodzi: Santi Mina. Wchodzi: Sofiane Feghouli.

76'

Sergio Rico uprzedził w polu karnym Santi Minę. Sevilli się wyraźnie spieszy.

76'

Z linii pola karnego wprost w golkipera uderzył Vitolo.

74'

Valencia skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. "Nietoperze" coraz bliżej pierwszych punktów w lidze od czterech meczów.

69'

Sevilla w tym sezonie jeszcze nie wygrała ligowego meczu na wyjeździe. Wszystko wskazuje na to, że ta passa zostanie przedłużona.

65'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Enzo Perez. Defensywna zmiana w zespole gospodarzy.

64'

Centrostrzał Vitolo wybił poza pole karne bramkarz Valencii. W odpowiedzi Paco Alcacer huknął z dystansu wysoko nad poprzeczką.

62'

I od razu atak Valencii! Silny strzał Alcacera bramkarz Sevilli odbił przed siebie. Do piłki dopadł jeszcze Rodrigo, ale skrzydłowy gospodarzy nie zdołał już oddać uderzenia.

62'

Kevin Gameiro w swoim pierwszym kontakcie z piłką wyprowadził groźny kontratak - zagrał na prawą stronę do Banegi, którego potężną bombę z ostrego kąta odbił przed siebie Diego Alves.

61'

Rodrigo kapitalnie minął rywala w polu karnym Sevilli, lecz piłka po jego płaskim dośrodkowaniu przeleciała nietknięta przez "szesnastkę". Valencia znów zaatakowała!

60'

Sevilla. Schodzi: Sebastian Cristoforo. Wchodzi: Kevin Gameiro. Napastnik za defensywnego pomocnika!

60'

Słabszy okres w meczu. Gra toczy się w środku boiska.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Llorente. Za zagranie ręką.

55'

Po zmianie stron Valencia nieco spuściła z tonu. Ataki Sevilli nie przynoszą jednak większego zagrożenia.

51'

Fernando Llorente wypuścił w pole karnego Sergio Escudero, który wślizgiem starał się zaskoczyć Diego Alvesa. Tylko korner dla Sevilli.

50'

Składna akcja Valencii zakończyła się uderzeniem z dystansu Parejo. Piłka w rękawicach Sergio Rico.

48'

Jest pierwsza okazja dla Sevilli w tym meczu! Po dośrodkowaniu Coke z główki nad bramką uderzył Fernando Llorente.

46'

Początek drugiej części gry!

46'

Sevilla. Schodzi: Juan Munoz. Wchodzi: Vitolo.

45+1'

Jeszcze do strzału dopadł Dani Parejo, ale piłkę do boku zdołał sparować bramkarz Sevilli.

45+1'

Słupek! Santi Mina kapitalnie zachował się w polu karnym i trafił w "aluminium" bramki Sevilli!

41'

Gol! Strzelił Dani Parejo. Pomocnik Valencii w końcu się wstrzelił! Parejo uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i wleciała do siatki!

Valencia CF
37'

Valencia miała rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego Sevilli. Piłka po strzale Parejo poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

35'

Santi Mina padł w polu karnym, jednak sędzia zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

32'

Sergio Rico zagrał wprost pod nogi Rodrigo, którego kapitalnie w polu karnym zatrzymał Federico Fazio!

31'

Santi Mina złożył się do strzału przewrotką na 15 metrze, jednak piłka po jego uderzeniu poleciała daleko w trybuny Mestalla.

29'

Santi Mina namieszał w polu karnym, ale jego dośrodkowanie pozostawiło już wiele do życzenia.

26'

Znów Santi Mina! Skrzydłowy Valencii w polu karnym przerzucił sobie piłkę na prawą nogę i uderzył kilka metrów nad poprzeczką.

24'

Techniczny strzał Santi Miny z narożnika pola karnego. Sergio Rico ponownie na posterunku.

23'

To powinno być 1:0!!! Valencia ruszyła z błyskawicznym kontratakiem: Rodrigo minął jednego rywala i świetnie wystawił piłkę Daniemu Parejo, którego płaski strzał nogami obronił Sergio Rico. Stuprocentowa okazja dla gospodarzy!

21'

Słabe uderzenie Paco Alcacera zza pola karnego złapał Sergio Rico. Napastnikowi Valencii przy strzale skutecznie przeszkadzał Grzegorz Krychowiak.

20'

Guilherme Siqueira zdecydował się na płaski strzał z ok. 25 metrów. Bramkarz Sevilli mógł ze spokojem odprowadzić piłkę wzrokiem.

17'

Valencia atakuje z coraz większym animuszem. Po kornerze skutecznym piąstkowaniem popisał się Sergio Rico. Po chwili strzał Rodrigo z dystansu został zablokowany.

16'

Grzegorz Krychowiak często powstrzymuje najlepszego strzelca Valencii - Paco Alcacera.

15'

Po centrze Barragana z prawej flanki bardzo niecelnie głową uderzył Santi Mina.

14'

Pierwszy kwadrans dla Valencii. "Nietoperze" od pierwszych minut starają się atakować Sevillę.

10'

Optyczna przewaga Valencii. Goście wyszli w dość eksperymentalnym składzie i na razie nie potrafią przedostać się pod pole karne rywala.

7'

Tuż przed pierwszym gwizdkiem trener Valencii dokonał zmiany - zamiast Piattiego na boisku jest Santi Mina.

1
7'

Z rzutu wolnego uderzył Dani Parejo i piłka po murze wyleciała na korner.

5'

Bardzo nieudany strzał z powietrza Mustafiego.

4'

Pierwsza akcja gospodarzy. Paco Alcacer urwał się prawym skrzydłem w polu karnym i z ostrego kąta oddał celny strzał. Na posterunku Sergio Rico.

15:31

Valencia CF ma na koncie 4 porażki z rzędu i już tylko 6 oczek przewagi nad strefą spadkową. Sevilla FC przegrała 2 ostatnie ligowe mecze, przez co pozostała jej walka o miejsca 5-7. Trener Andaluzyjczyków wyraźnie skupia się na rywalizacji w Lidze Europy i w sobotnie popołudnie postawił na kilku zmienników.