Dwa z rzędu rzuty rożne dla Sevilli, ale nie było nawet strzału.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Przerwa w grze, ponieważ z bólu zwija się Riera. Ma problem z kostką.

86'

Daniel Carrico mógł zostać bohaterem Sevilli, jednak spudłował po strzale głową z pięciu metrów.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Riera.

Deportivo La Coruna
83'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Escudero i piłka przeleciała obok bramki.

81'

Gol! Strzelił Oriol Riera. Asystował mu Lucas Perez.

1:1! Perez wypatrzył Rierę w polu karnym i ten nieobstawiony na siódmym metrze tylko dołożył nogę.

81'

Zbyt długie podanie w kierunku Pereza i piłkę złapał Rico.

79'

W ostatnich minutach lepiej prezentuje się Deportivo, które dłużej utrzymuje się przy piłce.

71'

Pewna interwencja Rico na własnym przedpolu.

69'

Po rzucie wolnym piłka trafiła pod nogi Pereza, który oddał silny strzał, ale Rico nie dał się pokonać.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Carrico.

65'

Sevilla. Schodzi: Fernando Llorente. Wchodzi: Juan Munoz.

63'

Jewhen Konoplianka oddał niecelny strzał z rzutu wolnego z 18 metrów.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Lopo. To oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu.

Lopo #23
60'

Sevilla. Schodzi: Jose Antonio Reyes. Wchodzi: Curro Sanchez.

wchodzi Wchodzi
Curro Sanchez #135
schodzi Schodzi
59'

Spięcie w polu karnym Deportivo. Iborra zwija się z bólu, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

56'

Deportivo w drugiej połowie gra nieco lepiej, ale pozwala to gościom tylko na odsunięcie gry od własnej bramki.

53'

Llorente wygrał pojedynek główkowy i strzelił z siedmiu metrów obok bramki.

51'

Deportivo. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Oriol Riera.

51'

Faycal Fajr uderzył celnie z 20 metrów z rzutu wolnego. Strzał nie był najgorszy, ale jednak za słaby, żeby pokonać golkipera.

47'

Alberto szarżował skrzydłem, ale przerwał akcję, ponieważ nabawił się jakiegoś urazu.

46'

Deportivo. Schodzi: Luisinho. Wchodzi: Cani.

Luisinho #16
46'

Początek drugiej połowy.

42'

Deportivo tak naprawdę nie istnieje w tym meczu. Bardzo rzadko przekracza linię środkową i oddało jeden niegroźny strzał.

39'

Senne tempo meczu Sevilli z Deportivo.

36'

Piękna techniczna sztuczka Reyesa, ale wszystko działo się w linii środkowej.

34'

Pierwsza okazja Deportivo. Faycal Fajr oddał jednak strzał zewnętrzną częścią stopy i nie było zagrożenia pod bramką Sevilli.

30'

Escudero wstrzelił piłkę w pole karne, ale Iborra nie był w stanie oddać celnego strzału.

29'

Sevilla rozgrywa piłkę od własnych obrońców, ale goście nie potrafią jej odebrać.

27'

Deportivo ma problem z wyjściem nawet z własnej połowy.

24'

Mogło być 2:0, jednak Lloretne z lewej nogi z 15 metrów uderzył obok słupka.

21'

Gol! Strzelił Vicente Iborra. Asystował mu Fernando Llorente.

1:0 dla Sevilli! Po dośrodkowaniu w pole karne Llorente zgrał futbolówkę na czwarty metr, gdzie Iborra głową zdobył gola.

18'

Teraz Llorente wygrał pojedynek główkowy na piątym metrze i oddał celny strzał głową, który padł łupem Manu.

16'

Sevilla stara się długimi podaniami uruchomić dobrze grającego głową Lloretne, jednak póki co niewiele z tego wynika.

13'

Tempo spotkania nie porywa. Sevilla powoli rozgrywa swoje akcje.

10'

Chwilowa przerwa w grze. W głowę w starciu powietrznym oberwał Iborra, ale szybko pozbierał się.

8'

Strzał Alberto, ale zdecydowanie za wysoki i niewielkie zagrożenie pod bramką Sevilli.