20 kwi 2016 20:00
90'

Luis Suarez poluje na piątego gola! Strzelił nad poprzeczką.

85'

Trwa napór Deportivo. Federico Cartabia strzelił wprost w dobrze ustawionego Bravo.

84'

Kolejny strzał Fajra. Tym razem piłka przeleciała nad poprzeczką.

82'

Faycal Fajr strzelił z dystansu, ale bramkarz Barcy nie miał problemów z interwencją.

81'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Luis Suarez. Niesamowite!!! Urugwajczyk odegrał do Neymara, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki!

FC Barcelona
2
79'

Gol! Strzelił Marc Bartra. POGROM! Defensor Barcy odebrał piłkę na połowie rywali, przeprowadził niespodziewany rajd, który zakończył celnym strzałem!

2
76'

Piłkarze Deportivo mają dziś fatalnie ustawione celowniki. Tym razem z bliskiej odległości nad bramką główkował Jonas Gutierrez.

73'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Show trwa! Urugwajczyk wycofał na 15. metr, a Argentyńczyk po pewnym strzale umieścił piłkę w siatce!

72'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Rafinha.

70'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Adriano Correia.

69'

Kapitalna sytuacja dla Lucasa Pereza! Napastnik Deportivo z bliskiej odległości posłał piłkę nad poprzeczką.

66'

Lucas Perez ponownie został zablokowany w polu karnym Barcy. Po chwili Pedro Mosquera uderzył wysoko nad poprzeczką.

64'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Neymar. Co za mecz Luisa Suareza!!! Urugwajczyk zdobył 4 gola! Pierwsze uderzenie napastnika zablokował stoper Deportivo, ale po dobitce piłka już wpadła do siatki.

1
63'

Ivan Rakitić uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

60'

Lucas Perez skutecznie przepchnął się z rywalem w polu karnym Barcy i huknął wprost w Claudio Bravo!

59'

Deportivo. Schodzi: Cani. Wchodzi: Federico Cartabia.

58'

Deportivo. Schodzi: Fernando Navarro. Wchodzi: Faycal Fajr.

wchodzi Wchodzi
Faycal Fajr #19
schodzi Schodzi
57'

Lucas Perez znalazł się w dobrej sytuacji, jednak z ostrego kąta został przyblokowany.

53'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Argentyńczyk wypuścił w uliczkę Suareza, który po pewnym strzale skompletował hat-tricka!

49'

Neymar znalazł się w dobrej sytuacji, jednak został zablokowany na 16 metrze.

48'

Lionel Messi huknął w dobrej sytuacji tuż obok słupka.

47'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Luis Suarez. Urugwajczyk kapitalnie dostrzegł na długim słupku niepilnowanego Rakiticia, który po uderzeniu z powietrza podwyższył rezultat!

46'

Neymar nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym i udaną interwencją mógł popisać się golkiper gospodarzy.

46'

Początek drugiej części gry!

42'

Bramkarz Deportivo skutecznie interweniował na jedenastym metrze. Przy okazji staranował Fernando Navarro i Messiego.

39'

Barca kontroluje wydarzenia boiskowe w końcówce pierwszej połowy.

36'

Słychać strzały na stadionie? Nie, to Dani Alves, który z hukiem wpadł w baner reklamowy. Brazylijczykowi nic się nie stało, a kibice na El Riazor mieli spory ubaw.

34'

Kapitalna zespołowa akcja Barcy powinna zakończyć się trzecim golem Luisa Suareza! Dani Alves zgrał na 6. metr do niepilnowanego Urugwajczyka, który jednak znalazł się ciut za daleko od piłki i źle w nią trafił.

33'

Słaby strzał Lucasa Pereza z dystansu. Piłka w rękawicach Claudio Bravo.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Cani.

Deportivo La Coruna
27'

Silnie z narożnika pola karnego uderzył Lucas Perez. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

24'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. 2:0!!! Messi kapitalnie zagrał z pierwszej piłki w pole karne do Suareza, który wykorzystał sytuację sam na sam!

23'

Luis Suarez złożył się do przewrotki, jednak nieczysto trafił w piłkę.

19'

NIEPRAWDOPODOBNE! To znów powinna być bramka dla Deportivo! Celso Borges ponownie znalazł się w idealnej sytuacji, minął bramkarza, lecz jego strzał tym razem skutecznie zablokował Marc Bartra! Piłka po dobitce poleciała wysoko nad poprzeczką.

18'

To powinien być remis!!! Lucas Perez zagrał kapitalną piłkę nad głowami defensorów Barcy, a przed bramkarzem znalazł się Celso Borges. Reprezentant Kostaryki uderzył jednak zbyt lekko, a na dodatek w sam środek bramki, gdzie stał Claudio Bravo.

16'

Neymar wyprowadził kontrę, zagrał na środek pola karnego do Messiego, który został zablokowany. Argentyńczyk powinien lepiej wykończyć tę sytuację.

2
14'

Luis Suarez padł w polu karnym, jednak sędzia bez zastanowienia nakazał wstać Urugwajczykowi.

2
11'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Ivan Rakitić. Barcelona na prowadzeniu!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki z najbliższej odległości trafił Luis Suarez!

11'

Kapitalna okazja dla Barcelony!!! Lionel Messi strzelił silnie z 10 metrów i bramkarz Deportivo intuicyjnie sparował strzał na rzut rożny.

2
10'

Oriol Riera uderzył z dystansu i piłka po nogach defensora Barcy wyleciała na korner.

7'

Andres Iniesta zagrał w pole karne do Suareza, który po silnym strzale posłał piłkę w boczną siatkę bramki Deportivo.

4'

Optyczna przewaga Barcelony. Na razie nie mieliśmy podbramkowych okazji.

19:09

Mimo trzech porażek Barca jest liderem i zostanie mistrzem, jeśli wygra wszystkie mecze do końca sezonu. Pełen terminarz trzech najlepszych drużyn w Hiszpanii tutaj:

19:09

Na obiekcie w La Coruni trwają przygotowania do ropozczęcia meczu.

19:09

Spotkanie poprowadzi sędzia De Burgos Bengoetxea.

19:09

W środowy wieczór "Duma Katalonii" zagra na boisku Deportivo La Coruna, które ma 8 punktów przewagi nad strefą spadkową. Co ciekawe, ekipa z Galicji zanotowała w tym sezonie tylko 9 porażek (pod tym względem jest piąta w Hiszpanii).

19:09

FC Barcelona przegrała 3 ostatnie ligowe mecze, co poprzednio przytrafiło się jej 13 lat temu.