90+4'

Carrasco popisał się efektownym rajdem, ale znów zawidło wykończenie!

1
90+3'

Bramkarz gości w ostatnich minutach ma więcej pracy, ale w większości nie są to wymagające interwencje.

2
90+1'

Antoine Griezmann został złapany na spalonym.

2
1
90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

2
90'

Zaskakujący strzał głową jednego z piłkarzy Athleticu został powstrzymany przez Jana Oblaka.

1
89'

Głośny doping pomoże gospodarzom? To już ostatnie sekundy.

1
86'

Przerwa w grze. Na murawie leży Jan Oblak.

1
84'

Carrasco! Mocny strzał w kierunku dalszego słupka, ale znakomitą interwencją popisał się Gorka Iraizoz!

1
82'

Atletico Madryt próbuje dłużej utrzymać się przy piłce. Niewiele z tego jednak wychodzi.

1
79'

Atletico zaczyna się bronić bardzo rozpaczliwie. Biorąc pod uwagę skromne prowadzenie wiele może się tutaj jeszcze wydarzyć.

1
77'

Kotłuje się w polu karnym gości!

1
75'

Przed nami ostatni kwadrans tej rywalizacji. Czy gospodarze pokażą coś w ofensywie?

1
73'

Athletic. Schodzi: Markel Susaeta. Wchodzi: Inigo Lekue.

wchodzi Wchodzi
Inigo Lekue #30
schodzi Schodzi
1
72'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Susaety. Piłka padła łupem Jana Oblaka.

1
70'

Ekipa z Bilbao nie ma pomysłu na rozmontowanie szczelnej defensywy Atletico.

1
68'

Antoine Griezmann wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili oddanie strzału uniemożliwił mu Boveda!

1
65'

Czekamy na jakieś "fajerwerki". Obserwując ten mecz czujemy pewien niedosyt. Gospodarze nie potrafią przycisnąć.

1
60'

Athletic. Schodzi: Iker Muniain. Wchodzi: Inaki Williams.

59'

Szykuje się zmiana w szeregach gospodarzy.

1
57'

Goście wyraźnie stawiają na grę z kontrataku.

1
55'

Mimo bardzo niewygodnej pozycji Garcia zdołał oddać strzał głowa. Jan Oblak nie dał się jednak zaskoczyć.

1
53'

Mocne uderzenie Benata sprawiło sporo problemów Oblakowi, który odbił futbolówkę do boku!

1
52'

Gorka Iraizoz spokojnie poradził sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

1
51'

Munian tak bardzo chciał szybko wznowić grę od rzutu z autu, że złapał piłkę w ręce gdy ta była jeszcze na boisku.

1
49'

Piłka po mocnym strzale Koke minęła słupek.

1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
45'

Pogramy dodatkowe 120 sekund.

1
43'

Ekipa z Bilbao chce za wszelką cenę zdobyć gola jeszcze przed zejściem do szatni.

1
41'

W jednym ze starć ucierpiał Iraizoza, ale Thomas Partey nie miał zamiaru się tym przejąć i po jego strzale piłka trafiła w słupek! Bardzo niezadowoleni są gospodarze.

1
40'

Trzeba otwarcie przyznać, że gol dla Atletico jest delikatnym zaskoczeniem, ponieważ mało co na to wskazywało.

1
38'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Antoine Griezmann.

Nie musisz mieć wielu sytacji, jeśli masz w swoich szeregach taki duet! Świetne podanie Griezmanna zostało zamienione przez Fernando Torresa na skuteczny strzał głową!

36'

Wprowadzony w miejsce Godina Lucas jak dotąd prezentuje się całkiem obiecująco.

1
34'

Podopieczni Diego Simeone zaskakująco wolno wymieniają podania.

1
32'

Raul Garcia zamienił dośrodkowanie na słabej jakości strzał. Jan Oblak interweniował bardzo pewnie.

1
31'

Nieudane zagranie Griezmanna.

1
29'

Liczyliśmy na odrobinę większe emocje. W dalszym ciągu oglądamy spotkanie pełne walki bez klarownych sytuacji.

1
27'

Fatalne uderzenie sprzed pola karnego w wykonaniu Augusto Fernandeza.

1
26'

Oscar de Marcos w ostatniej chwili uprzedził Thomasa i przy okazji był faulowany.

1
25'

Saul strzelał na dwa razy. Jego pierwsza próba została zablokowana, a druga przyniosła Atletico korner.

1
23'

Benat uderzył mocno, ale wyraźnie nad poprzeczką.

1
22'

Będzie dobra okazja, rzut wolny blisko bramki dla gospodarzy.

1
20'

Po centrze Benata  z rzutu rożnego bardzo nerwowo zachowała się defensywa Atletico. Skończyło się jednak bez przykrych konsekwencji.

1
19'

Goście z Madrytu skupieni na własnej połowie. Widać, że nie weszli w ten mecz najlepiej.

1
17'

Jak na razie to Athletic wygląda na zespół lepiej poukładany w ataku.

1
15'

Groźna wrzutka Luisa, Fernando Torres nie zdołał jednak sięgnąć futbolówki.

1
14'

Gorka Iraizoz bez problemu przechwycił wrzutkę z lewego skrzydła.

1
13'

Viguera domagał się przyznania miejscowym rzutu rożnego, ale arbiter był odmiennego zdania.

1
12'

Dramat Diego Godina, który po zaledwie kilku minutach gry nabawił się kontuzji.

1
11'

Atletico. Schodzi: Diego Godin. Wchodzi: Lucas Hernandez.

10'

Muniain zdecydował się na uderzenie z dystansu! Mocno, ale prosto w dobrze ustawionego Oblaka.

1
7'

Iraizoz złapał piłkę na skraju pola karnego. Powtórki telewizyjne pokazały jednak, że golkiper Athleticu mógł znajdować się za linią pola karnego.