3:2
Zakończony
Valencia CF
90+3'

Zakotłowało się w polu karnym Realu, jednak goście nie zdołali oddać celnego strzału.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

88'

Valencia mimo gry w osłabieniu stara się atakować.

2
1
86'

Valencia. Schodzi: Enzo Perez. Wchodzi: Pablo Piatti.

84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Rodrigo. Zawodnik Valencii był mocno zdziwiony werdyktem arbitra, nie wiadomo, co stało za decyzją sędziego.

1
81'

Gol! Strzelił Andre Gomes. Piękne trafienie dla Valencii! Z dystansu przymierzył Gomes i piłka wpadła do bramki niemal w okienko. Casilla tym razem bezradny.

Valencia CF
2
1
80'

Kolejna świetna interwencja Casilli, który zatrzymał strzał Rodrigo. To znów powinien być gol dla gości!

1
75'

Wymarzoną okazję miał Gomes, który z około 10 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Casilla nie miałby szans na interwencję, gdyby Portugalczyk trafił w światło bramki.

72'

Świetna interwencja Casilli po uderzeniu Alcacera z najbliższej odległości. Było blisko, by Valencia wróciła do meczu!

69'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Fuego.

Valencia CF
67'

Wydaje się, że Real ma mecz pod kontrolą. Opadło tempo gry.

62'

Valencia się nie poddaje. Teraz sporo problemów Casilli sprawił Parejo.

61'

FC Barcelona prowadzi 2:0, Atletico nadal remisuje 1:1.

59'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Mamy trzeciego gola dla Realu! Cristiano dostał prostopadłe podanie, pomknął na bramkę, wyprzedził obrońcę i wygrał pojedynek z Alvesem.

1
1
57'

Świetna okazja dla Vazqueza, który znalazł się sam na sam z Alvesem. Huknął ile sił w nogach, ale to nie wystarczyło na bramkarza Valencii.

1
55'

Gol! Strzelił Rodrigo. Trafienie kontaktowe! Varane zbyt krótko wybijał piłkę po dośrodkowaniu Gomesa. W efekcie Rodrigo mógł dopaść do piłki na 14. metrze i mocnym strzałem pokonał bramkarza.

2
1
54'

Ależ kapitalna parada Casilli po strzale Gomesa z dystansu! Fani Valencii już widzieli piłkę w siatce!

53'

Parejo strzelał z rzutu wolnego z ponad 20 metrów. Piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Casilli!

52'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
51'

Ronaldo wybiegł na czystą pozycję, ale liniowy zasygnalizował spalonego i gra została przerwana.

49'

Alves znów na ratunek Valencii! Tym razem sparował piłkę, którą głową w kierunku bramki posłał Benzema.

46'

Valencia. Schodzi: Joao Cancelo. Wchodzi: Andre Gomes.

46'

Valencia. Schodzi: Aymen Abdennour. Wchodzi: Santi Mina.

46'

Początek II połowy.

45'

60 sekund doliczone do I połowy.

42'

Gol! Strzelił Karim Benzema. 2:0 dla Realu! Najpierw Alves zdołał obronić strzał Benzemy, ale po chwili Francuz skierował już piłkę do bramki. Goście sygnalizowali ofsajda, ale do napastnika Realu za drugim razem dogrywał piłkarz Valencii.

Real Madryt
1
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Siqueira.

37'

Cancelo oddał strzał z dystansu, ale bez efektu bramkowego. Valencia oddaliła grę od własnego pola karnego.

34'

Alves uratował Valencię po "główce" Vazqueza! Świetna interwencja bramkarza na linii.

33'

Valencia nie potrafi nawet zbliżyć się do bramki Realu. Gospodarze nie grają olśniewająco, ale dominują.

31'

Po dośrodkowaniu strzał głową oddał Ramos, jednak piłka o ponad metr minęła słupek.

29'

James ambitnie powalczył przy linii końcowej, odebrał piłkę rywalowi i Real będzie egzekwował rzut wolny.

26'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. 1:0 dla Realu! Po podaniu Marcelo Ronaldo minął obrońcę na 17. metrze i płaskim strzałem pokonał zbyt późno interweniującego bramkarza Valencii.

2
1
25'

Szansa przed Ronaldo, ale od Portugalczyka lepszy okazał się Alves! Wreszcie udała się akcja ofensywna Realowi.

22'

Dosyć senne tempo gry w Madrycie. Real zwykle na własnym terenie osiąga większą przewagę nad rywalami.

19'

Dośrodkowanie Danilo przed bramkę, które świetnym wślizgiem przeciął Abdennour.

16'

Jedna z nielicznych akcji ofensywnych Valencii zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Perez.

Valencia CF
11'

Z dystansu zdecydował się strzelać Casemiro. Piłka przeleciała obok słupka.

9'

Gra wciąż toczy się na połowie Valencii. Tymczasem zarówno Barcelona, jak i Atletico wygrywają już w swoich meczach po 1:0!

5'

Skuteczna interwencja Abdennoura po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Nietoperzy.

4'

Królewscy zaczęli mecz wysokim pressingiem i piłkarze Valencii mają kłopot z opuszczeniem własnej połowy boiska.

16:46

Real ma w tabeli punkt straty do FC Barcelona i Atletico Madryt, które rozgrywają swoje mecze w 37. kolejce równolegle odpowiednio z Espanyolem oraz Levante.