Primera Division: 38. kolejka
14 maj 2016 19:30
90+3'

Na indywidualny rajd zdecydował się Yannick Ferreira Carrasco, który minął dwóch rywali i uderzył z 17 metrów nad poprzeczką.

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

85'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Yannick Ferreira Carrasco.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Iago Aspas.

Celta Vigo
84'

I kolejne przepychanki! Piłkarzom Celty Vigo puszczają nerwy.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

Atletico Madryt
82'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Pablo Hernandez. Wchodzi: Nemanja Radoja.

wchodzi Wchodzi
Nemanja Radoja #6
schodzi Schodzi
Pablo Hernandez #8
81'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Hernandez.

Celta Vigo
81'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo.

Hugo Mallo #2
Celta Vigo
80'

Spore przepychanki między piłkarzami! Jest gorąco!

78'

Żółtą kartkę otrzymał Nolito.

Celta Vigo
78'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

77'
ZMIANA
76'

Po dośrodkowaniu Koke futbolówkę pewnie złapał golkiper Celty Vigo.

72'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Theo Bongonda.

Theo Bongonda #7
70'

Na uderzenie zdecydował się John Guidetti, jednak próba nie przysporzyła większych problemów Oblakowi.

69'

Groźny strzał Saula z dystansu obronił Alvarez.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Orellana.

66'

Spokojny okres w meczu, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej.

62'

Co za akcja Nolito! Napastnik Celty minął rywala za sprawą efektownej rulety po czym strzelił z 16 metrów. Na posterunku stał jednak golkiper Atletico.

59'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Iago Aspas.

58'

Celta Vigo pod ścianą. Goście nie mają pomysłu na skuteczną odpowiedź wobec dwóch błyskawicznych ciosów.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Już 2:0!!! Kolejny kapitalny strzał Torresa z powietrza zatrzymał się na poprzeczce, a skuteczną dobitką z główki popisał się Griezmann! Trzy minuty, które wstrząsnęły Celtą Vigo!

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fernando Torres. Napastnik Atletico w wielkim stylu zamknął akcję na długim słupku i po ekwilibrystycznym strzale z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce! Świetny gol Hiszpana!

51'

Spore zamieszanie w polu karnym Celty Vigo, jednak ani Saul Niguez ani Filipe Luis nie zdecydowali się na strzał.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

46'

Początek drugiej części gry.

45'

Nolito strzelił z rzutu wolnego w światło bramki, jednak na posterunku stał Jan Oblak.

41'

Nolito pokazał się na lewej stronie pola karnego, jednak zdołał wywalczyć tylko rzut rożny, z którego nic nie wyniknęło.

37'

Świetna okazja dla Celty! Nolito kapitalnie dośrodkował na długi słupek, gdzie główkował Fabian Orellana. Jan Oblak instynktownie obronił jego strzał.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

33'

Athletic Bilbao prowadzi już 2:0. Celta Vigo musi powalczyć o zwycięstwo w Madrycie, jeśli chce zająć piąte miejsce na koniec sezonu. Na razie ekipa z Galicji tylko raz groźnie zaatakowała na Vicente Calderon.

29'

W akcjach Atletico brakuje skutecznego ostatniego zagrania. Fernando Torres i Antoine Griezmann dostają podania w pole karne, jednak defensorzy Celty dobrze blokują rywali.

25'

Spokojny okres w meczu. Lekką przewagę ma Atletico.

21'

Po dośrodkowaniu Koke z rzutu wolnego piłkę lekko trącił Fernando Torres, co jednak nie zaskoczyło Sergio Alvareza.

18'

Po centrze Gabiego z główki uderzył Saul Niguez. Strzał nie sprawił jednak żadnych problemów bramkarzowi Celty.

15'

Goście groźnie zaatakowali! Z woleja jak z armaty huknął Marcelo Diaz, ale trafił w swojego kolegę z drużyny! Celta ruszyła do przodu!

12'

Tymczasem Athletic Bilbao prowadzi z Sevillą 1:0. Na tę chwilę to Baskowie plasują się na piątym miejscu.

11'

Atletico pozwala rywalom na rozgrywanie piłki. Do pola karnego gospodarzy nie ma jednak dostępu.

7'

Co za sytuacja dla Atletico!!! Diego Godin tak strzelił z główki, że piłka odbiła się najpierw od poprzeczki, a następnie od słupka!

7'

Bardzo groźny strzał z dystansu oddał Saul Niguez. Bramkarz Celty z trudem wybił futbolówkę na korner.

4'

Spokojny początek meczu. Na razie bez żadnych okazji.

19:09

Sędzia: Fernandez Borbalan.

19:09

Po wygranej Realu Madryt Atletico na pewno zakończy sezon na trzecim miejscu. Mimo to, trener Diego Simeone desygnował do gry podstawową jedenastkę. Finalista Ligi Mistrzów przyjmie Celtę Vigo, która wciąż walczy o piąte miejsce z Athletic Bilbao. Ekipa z Galicji ma oczko więcej od Basków, a za sprawą wyższego miejsca będzie mogła rozpocząć rywalizację w Lidze Europy od fazy grupowej, a nie kwalifikacji.