Anglia
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Lallana.

Danny Rose dograł w pole karne, gdzie Adam Lallana strzałem między nogami bramkarza zdobył bramkę!

90'

Cztery minuty doliczone.

87'

Kapitalne podanie Rooneya do Walcotta, ale okazało się, że zawodnik Arsenalu spalił.

1
83'

Dla Anglików remis nie będzie dobrym wynikiem - tym bardziej, że w drodze na Euro 2016 wygrali wszystkie spotkania.

82'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Daniel Sturridge.

78'
ZMIANA

Słowacja. Schodzi: Dusan Svento. Wchodzi: Filip Kiss.

wchodzi Wchodzi
Filip Kiss #8
schodzi Schodzi
77'

SŁUPEK! To mógł być cios dla Słowaków, ale piłka trafiła w słupek po strzale Lallany.

72'
ZMIANA

Słowacja. Schodzi: Robert Mak. Wchodzi: Frantisek Kubík.

Frantisek Kubík #7
71'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Theo Walcott.

68'

Anglicy atakują, ale Harry Kane praktycznie pozostaje bez sytuacji strzeleckiej.

64'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Dele Alli.

62'

W ataku Słowacy. Hubocan znalazł Svento, ale doskonale w defensywie spisał się Rose.

1
60'

Anglicy mają pół godziny na wykorzystanie przewagi.

1
58'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Martin Skrtel. Słowak doigrał się za liczne faule.

1
53'

Długie podanie Rooneya do Hendersona, który zgrywał piłkę do Kane'a, ale tę złapał bramkarz.

1
51'

Kyle Walker w swoim stylu ruszył prawą flanką, szukał podaniem Kane'a, ale to był niedokładne zagranie.

1
48'

Anglicy są zdecydowanie częściej przy piłce, lecz nie przykuwa się to na sytuacje strzeleckie.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
40'

Teraz odpowiedzi gości. Sporo miejsca miał Sterling, ale nie potrafił oddać celnego strzału.

1
39'

To powinien być gol. Przed fantastyczną okazją stanął Svento, jednak ten uderzył niecelnie.

1
34'

W innym spotkaniu tej grupy Litwa prowadzi ze Słowenią już 2:0.

1
30'

Dwa kwadranse za nami i przeciętne widowisko na Słowacji.

1
26'

Wrzutka Rooneya z rzutu wolnego zostało wybite przez Skrtela.

1
25'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Martin Skrtel.

2
22'

Szansa dla Anglików po tym jak Walker dośrodkował w pole karne, ale Harry Kane nie doszedł do piłki.

1
20'

Eric Dier dośrodkował piłkę do osamotnionego Sterlinga, którego uprzedził bramkarz.