1:1
Zakończony
Islandia
90+2'

Dobra interwencja Piatowa, który pewnie złapał piłkę po strzale głową jednego z Islandczyków.

1
90'

Mecz potrwa dłużej o dwie minuty.

1
90'

Ukraina. Schodzi: Ołeksandr Zinczenko. Wchodzi: Jewgienij Szakow.

wchodzi Wchodzi
Jewgienij Szakow #11
schodzi Schodzi
88'

Po rzucie wolnym było groźnie pod bramką Piatowa, ale sędzia przerwał akcję, gdyż dopatrzył się faulu jednego z Ukraińców.

83'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jewhen Konoplianka! Ukrainiec zmylił Halldorssona, ale trafił w słupek. W Kijowie nadal remis.

82'

Na taką szansę czekali Ukraińcy! Butko został sfaulowany w polu karnym, a sędzia wskazał na jedenasty metr.

80'

Gorąco pod bramką Islandii, ale bramkarz reprezentacji Islandii zaliczył dwie udane interwencje.

78'

Jedna z nielicznych akcji Islandii. Strzał Traustasona został jednak zablokowany.

73'

W ostatnich minutach Islandczycy czujnie grają w defensywie, bronią się niemal całym zespołem.

69'

Obraz gry się nie zmienił. Ukraińcy częściej są przy piłce, wymieniają podania, ale nie mogą znaleźć sposobu na defensywnie usposobionych rywali.

66'

Rakickij uderzył z rzutu wolnego prosto w mur. Po chwili po dośrodkowaniu z prawego skrzydła głową strzelał Zozulja, ale skutecznie interweniował islandzki defensor.

62'

Tym razem po rzucie rożnym żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika nie stworzyli Ukraińcy.

60'

Z dośrodkowaniem z lewego skrzydła bez problemu poradził sobie Piatow, który pewnie chwycił piłkę i szybko wznowił grę.

59'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Islandczyków.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred Finnbogason.

55'

Islandczycy ponownie mądrze się bronią i na niewiele pozwalają przeciwnikom pod swoim polem karnym.

52'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Islandczyków.

50'

Spokojny początek drugiej połowy.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Sędzia do pierwszej połowy doliczył dwie minuty.

43'

Fatalne dośrodkowanie Magnussona. Piatow wznowił grę z piątego metra.

41'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Mamy wyrównanie. Po strzale Rakickiego bramkarz Islandii odbił piłkę przed siebie. Przy dobitce Jarmolenki golkiper gości nie miał szans na skuteczną interwencję.

39'

Kontuzji doznał Skulason. Islandczycy będa musieli dokonać zmiany.

38'

Kontra Islandii zakończona niedokładnym podaniem Bodvardssona.

36'

W dogodnej sytuacji znalazł się Finnbogason, ale strzelił metr nad bramką.

32'

Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Ukraińców. Tym razem uderzył Jarmolenko.

30'

Strzał Stepanienki nie sprawił żadnego zagrożenia pod bramką Islandii. Piłka poleciała ponad poprzeczką.

26'

Islandczycy cofnęli się do defensywy i przecinają akcje Ukraińców.

23'

Świetny strzał Rakickiego z rzutu wolnego z 30 metra. Na raty obronił golkiper reprezentacji Islandii.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Aron Gunnarsson.

18'

Finnbogason przejął piłkę w środkowej strefie podania, ruszył z piłką i z 20. metra strzelił ponad bramką.

17'

Ciekawe i wyrównane widowisko w Kijowie. Obie drużyny wymieniają ciosy.

14'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła głową uderzył Kuczer. Piłka przeleciała obok słupka.

13'

Po dośrodkowaniu Jarmolenki akcję zamykał Konoplianka. Po jego strzale piłka minimalnie minęła słupek.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksandr Kuczer.

11'

Świetna okazja Islandczyków! Finnbogason odegrał piłkę do Bodvardssona. Ten z pięciu metrów strzelił na bramkę, lecz jego uderzenie obronił Piatow. Po dobitce piłka przeleciała nad poprzeczką.

10'

Ze strzałem z 18. metra Gylfiego Sigurdssona bez problemów poradził sobie Piatow.

7'

Ukraińcy chcą błyskawicznie odrobić straty i ruszyli do ofensywy.

5'

Gol! Strzelił Alfred Finnbogason. Bjarnason podał do Finnbogasona, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Piatowem i bramkarz Ukrainy poradził sobie z uderzeniem Islandczyka. Piłka odbiła się jednak od ukraińskiego obrońcy, ponownie dopadł do niej Finnbogason i z ostrego kąta skierował piłkę do siatki.

5'

Birkir Mar Saevarsson dośrodkował z prawego skrzydła, ale jego podanie przeciął Kuczer.

3'

Spokojny początek spotkania w Kijowie. Częsciej przy piłce są gospodarze.

czas Start meczu
20:18

Mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. To efekt kary nałożonej na ukraińską federację.

20:18

Będzie to debiutancki mecz w roli trenera reprezentacji Ukrainy dla Andrieja Szewczenki.

20:18

Z kolei Islandczycy byli objawieniem mistrzostw, na których awansowali do ćwierćfinału. Tam musieli uznać wyższość Francuzów.

20:18

Obie drużyny grały na Euro 2016. Dla Ukraińców turniej ten zakończył się ogromym rozczarowaniem. Nasi wschodni sąsiedzi nie zdobyli bramki ani punktu i odpadli z rywalizacji po fazie grupowej.