Jeszcze trzy minuty rywalizacji w Mediolanie.

AC Milan. Schodzi: Keisuke Honda. Wchodzi: Jeremy Menez.

Lazio skupi się na teraz na zabezpieczeniu tyłów, choć podział punktów w Mediolanie nie satysfakcjonuje w pełni rzymian.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Senad Lulić, który przewinił na Hondzie.

82'

Po przerwie dominował Milan, ale teraz spotkanie znów jest wyrównane.

78'

Świetne podanie Balotellego do Bonaventury, który uderzał w bardzo groźnej dla Lazio pozycję. Marchettiego wyręczył ofiarnym wślizigiem Patric.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Ignazio Abate.

74'

Znów nie udało się wykonanie rzutu wolnego Hondzie. Coraz mniej czasu ma Milan.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia.

68'

Odpowiedź Marchettiego! Bramkarz Lazio również popisał się świetną interwencję i z pomocą słupka zatrzymał strzał Bonaventury z woleja!

67'

Ależ kapitalna parada Donnarummy po strzale Andersona! Brazylijczyk zrobił wszystko dobrze w sytuacji sam na sam, ale 17-latek popisał się fenomenalnym refleksem i trącił piłkę!

65'

Pierwsza od dłuższego czasu ofensywna akcja Lazio. Candreva wywalczył rzut rożny.

64'

Honda oddał nieudany strzał z wolnego z 18 metrów. Piłka zatrzymała się na murze.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Senad Lulić.

60'

Skuteczne piąstkowanie Marchettiego, a po chwili niecelny strzał Adriano. Milan w natarciu.

56'

Bacca stanął oko w oko z Marchetti, ale w momencie podania znajdował się na dość wyraźnym ofsajdzie i sędzia przerwał akcję.

55'

Bacca wyłożył piłkę Hondzie na 20. metr. Japończyk uderzył niecelnie z pierwszej piłki.

53'

Bertolacci dogrywał do Baccy w pole karne. Pomysł był dobry, wykonanie gorsze.

50'

Potężny strzał Bonaventury z kilkunastu metrów i Marchetti z największym trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

46'

Już w 15. sekundzie gry fatalny błąd popełnił Braafheid i przed szansą stanął Bacca. Uderzył mocno z ostrego kąta, ale Marchetti zdołał sparować piłkę.

46'

Rozpoczyna się II połowa.

44'

Rossoneri jeszcze prowadzą atak pozycyjny w poszukiwaniu prowadzenia.

42'

Donnarumma najpierw wyszedł przed pole karne, a następnie umiejętnie się cofnął i złapał piłkę.

40'

Dwa groźne dośrodkowania zawodników Lazio przed bramkę Donnarummy. Przy obu bezbłędnie interweniowali obrońcy.

37'

Strzał z rzutu wolnego Bonaventury z ponad 20 metrów zatrzymał się na poprzeczce bramki Lazio. Milan bliski objęcia prowadzenia!

34'

Teraz zaatakowali piłkarze Lazio. Candreva został jednak powstrzymany przez czujnego Romagnoliego.

32'

Honda szukał podaniem Baccy, jednak jego intencje dobrze przeczytał Hoedt.

30'

Pierwsza półgodzina rywalizacji za nami. Milan stopniowo zyskuje przewagę nad gośćmi.

27'

Skuteczna interwencja Patrica po centrze Hondy w poszukiwaniu Bonaventury.

25'

Przed szansą stanął Bertolacci, jednak jego strzał został przyblokowany i piłkę spokojnie złapał Marchetti.

23'

Aktywny jest dzisiaj Luiz Adriano, który dość nieoczekiwanie wygrał rywalizację o miejsce w "11" z Menezem i Balotellim.

20'

Ciekawe i otwarte spotkanie w Mediolanie. Nieco lepsze wrażenie sprawia teraz zespół Mihajlovicia.

15'

Wyrównanie na San Siro! Adriano upadał już na murawę, ale zdołał dograć do Baccy, który znalazł trochę przestrzeni i z 9 metrów uderzył nie do obrony dla Marchettiego!

12'

Piękny kontratak w wykonaniu Andersona! Brazylijczyk przebiegł kilkadziesiąt metrów i dograł do Candrevy, który nie trafił w światło bramki.

9'

Lazio na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Biglii z rzutu rożnego Marco Parolo wyszedł wysoko w powietrze i strzałem głową zaskoczył bramkarza!

1
7'

Groźna akcja Lazio, którą kończył Parolo. Piłka zrykoszetowała i wylądowała na górnej siatce.

5'

Adriano dogrywał spod linii końcowej przed bramkę. Zagrał niecelnie.

4'

Pierwszy strzał w meczu. Przymierzył Candreva, ale Donnarummy nie mogło to zaskoczyć.

20:41

Lazio ostatnio odpadło w słabym stylu z Ligi Europy, z kolei Milan zremisował 0:0 z Chievo. W tabeli Rossoneri wyprzedzają rzymian o 7 punktów.

20:41

Rezerwowi Lazio: Berisha, Guerrieri, Mauricio, Gentiletti, Onazi, Cataldi, Mauri, Djordjević, Keita, Klose.

20:41

Rezerwowi Milanu: Abbiati, Lopez, Mexes, De Sciglio, Calabria, Alex, Poli, Ely, Mauri, Locatelli, Balotelli, Boateng, Menez.