Inter Mediolan
90'

Doliczone trzy minuty do II połowy.

90'

Dzeko... na ratunek Interowi! Bośniak zablokował strzał Salaha, który mógł zakończyć się golem dla Romy!

89'

Niesygnalizowany strzał z woleja Nainggolana. Handanović spokojnie złapał piłkę.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

87'

Ruediger faulował Handanovicia w pojedynku powietrznym.

87'

Roma idzie za ciosem i nadal atakuje. Korner dla rzymian.

86'
84'

Wyrównanie na Stadio Olimpico! Dzeko chciał strzelać, ale nieczysto trafił w piłkę i dzięki temu dopadł do niej Nainggolan. Uderzył bez wahania w róg bramki, a Handanović nie mógł tego obronić!

80'

Handanović górą w pojedynku z Salahem! Egipcjanin uderzał de facto w sytuacji sam na sam.

80'

Szczęsny bezbłędnie wyłapał piłkę dośrodkowaną przed bramkę przez Perisicia.

80'

Dogodną pozycję do oddania strzału miał Brozović, ale ostatecznie dał się przyblokować.

78'

Inter zwiększyć zaangażowanie w ofensywie i obrońcy mają chwilę wytchnienia.

75'

Żółtą kartkę za przedłużanie wznowienia gry otrzymał Samir Handanović.

74'

Groźnie z obrębu pola karnego strzelał El Shaarawy. Tylko w boczną siatkę.

73'

Twardo, zdecydowanie i skutecznie gra w obronie Interu, ale napór Romy jest coraz silniejszy!

70'

Ponownie Dzeko! Tym razem główkował celnie, jednak Handanović popisał się skuteczną paradą!

68'

Stuprocentowa okazja dla Dzeko! Bośniak sam na sam z Handanoviciem i uderzał z powietrza. Przesadził z siłą i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

64'

Francesco Totti zaczął ćwiczenia przy linii bocznej. Czy "Il Capitano" ruszy kolegom na ratunek?

64'

Pjanić przymierzył technicznie, ale po rykoszecie wyraźnie nad bramką strzeżoną przez Handanovicia.

61'

Medel kopnął Pjanicia w głowę tuż przed polem karnym. Bośniak będzie strzelał z wolnego.

61'

Bardzo dobre zawody rozgrywają dzisiaj zawodnicy Manciniego. Roma nie ma na razie sposobu na Inter.

59'

Miranda na spółkę z Handanoviciem powstrzymali kolejną akcję Giallorossich.

58'

Dzeko już dał o sobie znać i wywalczył korner dla Romy.

57'

AS Roma. Schodzi: Seydou Keita. Wchodzi: Edin Dzeko.

55'

Roberto Mancini napomniany przez arbitra. Krótka przerwa w grze.

53'

[p][b]Inter na prowadzeniu, a gola strzelił Ivan Perisić! Chorwat dostał podanie z głębi pola, ruszył na bramkę i strzałem w dolny róg pokonał Szczęsnego. Polak tylko trącił piłkę.

[/b]

[/p]

52'

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmienia - zacięta, twarda walka w strefie środkowej.

47'

Handanović dał sobie radę z uderzeniem El Shaarawy'ego po dograniu Salaha.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Salah mógł uderzać z ostrego kąta na bramkę, ale dogrywał na pamięć przed bramkę. Tam nie było żadnego z jego partnerów.

45'

Jeszcze minuta rywalizacji w I połowie.

40'

Blisko gola dla Romy! Po sprytnym zagraniu Salaha El Shaarawy huknął z woleja, ale Handanović nie dał się zaskoczyć. Brawa dla Słoweńca!

40'

Piłkarze Romy wymieniają teraz mnóstwo podań, ale wszystki dzieje w okolicach linii środkowej boiska.

37'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Perottiego. Piłka przeszła nad poprzeczką.

35'

Salah skierował piłkę do bramki po wygraniu pojedynku z Handanoviciem, ale Egipcjanin znajdował się na nieznacznym ofsajdzie.

31'

Klarownej sytuacji do strzelenia gola nie miał jeszcze żaden zespół. Teraz Nainggolan powinien dogrywać do Salaha, ale zdecydował się indywidualnie kończyć akcję i to nie był dobry pomysł.

27'

Ciekawe i wyrównane spotkanie w Rzymie. Widać, że gospodarzom trudno będzie przedłużyć serię zwycięstw.

24'

Mocny strzał Ljajicia z dystansu i bezproblemowa interwencja Szczęsnego.

22'

Keita ukarany za faul na Biabiany'm. Gubią się gracze Romy w obronie.

19'

Inter też potrafi być groźny! Perisić po udanej akcji mocno zagrał przed bramkę, gdzie Manolas nie bez problemów wyjaśnił sytuację.

16'

Inicjatywa po stronie Romy, na bramkę Handanovicia suną kolejne szybkie ataki nakręcane przez Salaha i "Faraona".

13'

Starcie Murillo z Pjaniciem wygrane przez Kolumbijczyka, który popisał się świetnym wślizgiem na linii pola karnego.

11'

El Shaarawy płasko dośrodkował przed bramkę, gdzie Nagatomo dla bezpieczeństwa wybił piłkę na korner.

10'

Sporo walki w strefie środkowej boiska. Na razie większość pojedynków wygrywają mediolańczycy.