Serie A: 31. kolejka
03 kwi 2016 20:45
90+3'

Techniczne uderzenie w słupek bramki! Alexander Farnerud pomylił się minimalnie. Próbował dobijać Maxi Lopez, ale już bardzo niecelnie.

90+2'

Kibice Interu Mediolan obgryzają paznokcie z nerwów. Na pewno spodziewali się innego finału po tym, co zobaczyli w pierwszej połowie. Torino potrafiło jednak zaskoczyć.

90'

Sędzia postanowił przedłużyć spotkanie o 5 minut.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Belotti.

89'

Ivan Perisić zdecydował się na strzał z dystansu. Strzał rozpaczy, po którym futbolówka poszybowała metr, a może nawet więcej nad poprzeczką.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Molinaro.

86'

Końcówka meczu. Inter Mediolan stara się przesunąć formacje i zaatakować. Torino przygotowało zasieki obronne, a przypomnijmy, że ma dwóch zawodników więcej w polu.

85'

Inter. Schodzi: Davide Santon. Wchodzi: Eder.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Peres.

81'

Alexander Farnerud zaprezentował drybling w polu karnym, po czym dośrodkował płasko w nogi przeciwnika. Trudno było spodziewać się po tym zawodniku takich zwodów.

77'

Juan Jesus odprowadził przeciwnika razem z piłką poza boisko. Od bramki wznowił grę Samir Handanović.

75'

Trudno będzie odrobić stratę, grając w podwójnym osłabieniu. Inter Mediolan miał wszystko pod kontrolą w pierwszej połowie i sam nie może uwierzyć, jak to się potoczyło.

73'

Wielki spokój Andrei Belottiego. Sam poszkodowany wziął na swoje barki odpowiedzialność i strzelił precyzyjnie z rzutu karnego na 1:2!

72'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Yuto Nagatomo.

Inter Mediolan bedzie kończyć w dziewięciu. Nagatono podciął Belottiego, który wychodził na czystą pozycję. Jedenastka dla Torino FC!

Inter Mediolan
69'

Błyskawiczny wypad Torino po obronie Daniele Padelliego. Podanie w środek pola karnego do Maxi Lopeza, któremu zamarzył się gol a la Ludovic Giuly w pamiętnym półfinale Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Nie strzelił czysto krzyżakiem i piłka doturlała się w rękawice Handanovicia.

68'

Mauro Icardi wyszedł w powietrze i główkował niebezpiecznie w kierunku narożnika bramki. Daniele Padelli wyciągnął się jak struna i zatrzymał futbolówkę!

65'

Maxi Lopez szarżował w szesnastce mediolańczyków. Do końca towarzyszył mu obrońca i nie pozwolił na uderzenie w kierunku Samira Handanovicia.

63'

Torino wyrównuje statystykę posiadania piłki. Inter Mediolan ma za nią biegać w dziesięciu i stracić siły na końcówkę spotkania.

60'

Wywrócił sytuację do góry nogami kwadrans po przerwie. Owszem, Torino zaczęło grać odważniej, ale nie każdy spodziewał się, że wyrówna, a na dodatek będzie grać z przewagą zawodnika w polu.

59'

Inter. Schodzi: Adem Ljajić. Wchodzi: Jeison Murillo.

56'

Torino. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Daniele Baselli.

57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Joao Miranda.

55'

Gol! Strzelił Cristian Molinaro. Asystował mu Maxi Lopez.

Więcej sygnałów alarmowych nie było. Jest natomiast wyrównanie! Cristian Molinaro zagrał na ścianę do Maxi Lopeza, który w odpowiednim momencie oddał piłkę partnerowi. Pozostało zakończyć akcję płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów do bramki na 1:1.

52'

Kapitalna szansa na wyrównanie! Maxi Lopez przepuścił prostopadłe podanie za linię obrońców Interu Mediolan, a tam znalazł się Andrea Belotti. Pojedynek sam na sam, w którym górą był Samir Handanović!

50'

Joel Obi musiał opuścić na moment boisko z powodu kontuzji. Gra już wznowiona, a pomocnik Torino chce do niej dołączyć.

47'

Mauro Icardi padł w polu karnym Torino, ale tym razem sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego. Nakazał szybko wstać z boiska napastnikowi Interu Mediolan.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Dodatkowe 2 minuty od arbitra.

44'

Sędzia powinien pokusić się o doliczenie kilku minut do pierwszej części. Ponownie przerwa w grze. Tym razem plecy zabolały Ivana Perisicia.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Medel.

40'

Torino zaczeło dobrze, szczególnie pod względem gry w obronie, ale dobre wrażenie gaśnie gdy spojrzy się na statystyki: zero celnych strzałów i zero niecelnych.

38'

Coraz większa swoboda w działaniach Interu Mediolan. Chce jeszcze przed przerwą zagwarantować sobie bezpieczniejszą, dwubramkową przewagę.

36'

Rodrigo Palacio jest poniewierany w środku pola przez zawodników Torino FC. Już raz potrzebował pomocy masażystów po ostrym faulu.

34'

Minuty ze wskazaniem na czołową drużynę Serie A. Ivan Perisić został zablokowany w momencie strzału z ostrego kąta. Był jeszcze korner i zakotłowało się pod bramką Torino.

32'

Na trybunach nie ma kompletu, choć na pustki też nie można narzekać.

30'

W międzyczasie Marcelo Brozović miał dobrą szansę na podwojenie przewagi gospodarzy. Już składał się do strzału, a jednak udał się wślizg defensorowi. Nadal 1:0.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Giuseppe Vives.

28'

Koledzy Kamila Glika nie zmieniają pomysłu na grę i czekają na możliwość skontrowania Interu Mediolan.

23'

Adem Ljajić rozpędzał się na połowie gości, ale chyba nie spostrzegł, że zbliża się przeciwnik i został zablokowany w momencie podania.

20'

Samir Handanović popisał się chwytem i zainicjował akcję Interu Mediolan. Gospodarzom nie spieszy się po golu w dość zaskakującym momencie.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Miranda.

17'

Gol! Strzelił Mauro Icardi.

Potężne uderzenie z rzutu karnego w narożnik bramki i Inter Mediolan jest na prowadzeniu! Daniele Padelli miał minimalną szansę, by sięgnąć piłkę.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Moretti.

16'

Rzut karny dla Interu Mediolan! Marcelo Brozović zdecydował się na strzał zza linii 16. metra i piłka została zatrzymana ręką przez Emiliano Morettiego.

16'

Minął kwadrans pojedynku w Mediolanie. Inter ma przewagę pod względem posiadania piłki, ale nie przekłada się na sytuacje podbramkowe.

14'

Szybkie rozegranie gości i Gary Medel musiał ratować sytuację wybiciem na rzut rożny. Nie było po nim dużego zagrożenia.

11'

Twarda obrona Torino mimo nieobecności Kamila Glika. Inter Mediolan nie oddał jeszcze groźnego strzału. Rozgrywa za wolno, by sforsować defensywę przeciwnika.

8'

Po wspomnianej akcji Samir Handanović potrzebował pomocy medycznej, a Maxi Lopez nowych spodenek. Gra wznowiona i piłka na połowie Torino.

5'

Riposta Torino. Andrea Belotti ruszył dynamicznie i próbował uruchomić Maxi Lopeza płaskim podaniem. W ostatnim momencie Samir Handanović rzucił się pod nogi Argentyńczyka i uniemożliwił strzał.

3'

Mauro Icardi ruszył w pole karne Torino, ale niczym jeździec bez głowy i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

2'

Inter Mediolan w niebiesko-czarnych pasiakach, natomiast Torino na biało. Od początku meczu przyjezdni ustawili się głęboko i wyczekują na ruch faworyta.

20:25

Torino FC nie wygrało meczu od 14 lutego i nie ma komfortowej sytuacji na dole tabeli Serie A. Bez Kamila Glika wybrało się na teren Interu Mediolan, który chce zakończyć tę kolejkę na 4. lokacie.

20:25

Ławka rezerwowych Torino FC: Luca Castellazzi - Gaston Silva, Daniele Baselli, Davide Zappacosta, Alexander Farnerud, Alessandro Gazzi, Josef Martinez, Nikola Maksimović, Salvador Ichazo.

20:25

Ławka rezerwowych Interu Mediolan: Juan Pablo Carrizo, Tommaso Berni - Geoffrey Kondogbia, Stevan Jovetić, Jonathan Biabiany, Alex Telles, Eder, Jeison Murillo, Assane Gnoukouri, Danilo D'Ambrosio, Felipe Melo.