1:0
Zakończony

Empoli FC

90+4'

Kolejna świetna interwencja Polaka! Morata odegrał do Zazy, ten uderzył z pierwszej piłki, a Skorupski odbił mocny strzał na rzut rożny.

90+1'

Skorupski! Trzy świetne interwencje polskiego bramkarza! Najpierw obronił strzał Moraty, później dobitkę z najbliższej odległości Asamoaha, a następnie uderzenie Zazy.

90'

Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy.

88'

Kolejny kontratak Juventusu. Tym razem zakończony niecelnym strzałem Cuadrado.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli.

85'

Nieudana kontra Juventusu. Asamoah zagrał do Moraty, ten wygrał biegowy pojedynek z obrońcą, ale za daleko wypuścił sobie piłkę, która opuściła boisko.

1
82'

Po dośrodkowaniu Cuadrado obok bramki uderzył Asamoah.

80'

Mocny strzał Zielińskiego z dystansu obronił Buffon.

1
1
77'

Dalekie podanie w kierunku Moraty, ale Hiszpana uprzedził dalekim wyjściem z bramki Skorupski.

73'

Marchisio z rożnego dośrodkował na krótki słupek, tam przewrotką uderzać próbował Zaza, ale nie trafił w piłkę.

71'

Evra dośrodkował w pole karne, ale piłka nie trafiła do żadnego z zawodników Juventusu.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza.

Juventus FC
64'

Zieliński zbyt głęboko zagrał do Croce. Od bramki grę wznowił Buffon.

63'

Empoli próbouje doprowadzić do wyrównania, ale brak im pomysłu na zakończenie akcji. Zieliński zagrał do Pucciarelliego, ten dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcu Juventusu.

61'

Krótka przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Bittante.

60'

Empoli. Schodzi: Riccardo Saponara. Wchodzi: Alessandro Piu.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Piu #17
schodzi Schodzi
56'

Ależ błąd Skorupskiego, ale bez konswkencji! Polski bramkarz wybiegł na 30. metr i chciał wybić piłkę, ale nie trafił w nią. Szybko rzucił się w pogoń za futbolówką i złapał ją w polu karnym, ubiegając gracza Juventusu.

54'

Empoli. Schodzi: Marcel Buechel. Wchodzi: Daniele Croce.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Claudio Marchisio.

51'

Morata z najbliższej odległości próbował pokonać Skorupskiego, ale polski bramkarz nie dał się zaskoczyć.

48'

Nieudany kontratak Juventusu. Morata został złapany na spalonym.

czas Druga połowa
45+2'

Koniec pierwszej połowy. Dopiero w końcówce Juventus swoją przewagę udokumentował bramką.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

44'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Paul Pogba. Juventus wreszcie doczekał się bramki. Pogba dośrodkował w kierunku Mandzukicia, a ten strzałem głową pokonał Skorupskiego.

40'

Kontra Empoli zakończona niedokładnym podaniem. Piłkę przechwycili gracze Juventusu.

1
37'

Groźny strzał Chielliniego. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
33'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Saponary. Grę od bramki wznowił Buffon.

31'

Wysokie tempo spotkania. Sporo pracy ma Skorupski, który już kilka razy uratował swój zespół przed stratą gola.

1
28'

Na mocny strzał z 20. metra zdecydował się Lichsteiner. Piłkę odbił Skorupski.

1
27'

Maccarone uderzał głową po dośrodkowaniu ze skrzydła. Piłka poleciała daleko od bramki.

1
24'

Świetna interwencja Buffona po strzale Pucciarelliego! Włoski bramkarz wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny.

1
22'

Na strzał z 25. metra zdecydował się Morata. Piłka odbiła się od poprzeczki.

20'

Kolejna dobra interwencja Skorupskiego, który tym razem wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Lichsteinera ze skrzydła.

19'

Juventus miał rzut rożny, ale po dośrodkowaniu piłkę wybili obrońcy Empoli.

16'

Świetna interwencja Skorupskiego po strzale Mandżukicia! Polak uratował swój zespół przed stratą gola!

14'

Goście powinni prowadzić 1:0, ale świetnej sytuacji nie wykorzystał Saponara.

12'

Lichsteiner uderzył z dystansu, lecz na posterunku był Skorupski.

10'

Pucciarelli zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z zawodników rywali i wyszła na rzut rożny, po którym goście nie stworzyli żadnego zagrożenia.

9'

Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Marchisio. Piłkę pewnie złapał Skorupski.

6'

Niecelny strzał z dystansu Moraty. Juventus od pierwszego gwizdka dominuje nad rywalami.