Roma. Schodzi: Daniele De Rossi. Wchodzi: Seydou Keita.

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Totti.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

88'

Mirante niepewnie interweniował po centrze Tottiego i Perotti mógł oddać strzał z groźnej pozycji. Argentyńczyk wyraźnie jednak chybił.

85'

Pjanić przedzierał się środkiem boiska, ale niezwykle szczelna jest obrona Bolonii.

83'

Totti umiejętnie rozprowadził akcję, a Salah uderzył z dystansu tuż obok słupka!

82'

Bologna. Schodzi: Domenico Maietta. Wchodzi: Emil Krafth.

80'

Indywidualna akcja Perottiego, który wpadł w pole karne i dograł wprost pod nogi obrońcy...

78'

Żółtą kartkę otrzymał Marios Oikonomou.

78'

Pulgar miał sporo miejsca na 20. metrze przed bramką. Uderzył jednak wyraźnie nad poprzeczką.

77'

Bologna od czasu do czasu groźnie kontratakuje. Teraz niewiele brakowało, by Floccari oddał strzał z dogodnej pozycji.

74'

W decydujących momentach akcji ofensywnych brakuje precyzji w poczynaniach rzymian.

70'

Kombinacyjna akcja Romy i było blisko! Salah zagrywał jednak przed bramkę niedokładnie.

69'

Kontratak Bolonii, który faulem na Zunidze przerwał Ruediger.

68'

Seria rzutów rożnych dla Giallorossich.

66'

Dobrze gra Roma, ale czas jej ucieka. Bologna wciąż dobrze spisuje się w defensywie.

63'

Kapitalny strzał Tottiego z dystansu i Mirante z trudem sparował piłkę! Świetną zmianę dał weteran i kapitan Romy.

59'

Bologna. Schodzi: Adam Masina. Wchodzi: Marios Oikonomou.

58'

Trwają frontalne ataki Romy! Nie będzie łatwo gościom wywieźć z Rzymu jednego punktu.

56'

Dośrodkowanie Tottiego z rzutu wolnego i mogło być niebezpiecznie dla Mirante, ale Ruediger nie doszedł ostatecznie do piłki.

50'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Francesco Totti. Egipcjanin wyszedł sam na sam z Mirante i nie dał mu szans płaskim strzałem w róg bramki.

49'

Szczęsny na posterunku! Groźny strzał z 12 metrów oddał Floccari, ale polski bramkarz zdołał sparować to uderzenie!

46'

Ależ było blisko! Salah uderzył technicznie z linii pola karnego i piłka wylądowała na słupku!

48'

Rzymianie od razu z furią ruszyli na beniaminka.

46'

Roma. Schodzi: Iago Falque. Wchodzi: Francesco Totti.

46'

Początek II połowy.

45'

Bardzo aktywni są El Shaarawy i Salah, ale Bologna niemal wzorowo gra dzisiaj w obronie.

45'

Dwie minuty doliczone do I połowy.

43'

Bologna. Schodzi: Godfred Donsah. Wchodzi: Erick Pulgar.

42'

Z trudnej pozycji uderzał El Shaarawy. Włoch nie trafił czysto w piłkę i Mirante mógł spokojnie złapać piłkę.

40'

I znów czujny Mirante jako pierwszy dopadł do piłki w polu karnym. Dośrodkowywał Digne.

37'

Przewaga optyczna Romy jest znaczna, ale poza okazją Salaha gospodarze nie mieli klarownych okazji pod bramką Mirante.

35'

Dynamiczna akcja El Shaarawy'ego, który zszedł do linii końcowej i dośrodkował w pole karne. Czujnie interweniował Mirante.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Ibrahima Mbaye.

30'

Płaskie dośrodkowanie Pjanicia przed bramkę, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki!

25'

Gol! Strzelił Luca Rossettini. Sensacja w Rzymie! Po centrze Zunigi z rzutu wolnego Rossettini ubiegł obrońców i strzałem głową pokonał Szczęsnego, który tylko trącił piłkę.

23'

Teraz powinno być 1:0! Salah wyszedł sam na sam z Mirante i oddał strzał w słupek. Piłka trafiła do Pjanicia, który poślizgnął się i nie trafił w światło bramki!

20'

Teraz było groźnie pod bramką Romy! Po niepewnej interwencji obrońcy piłka przeleciała obok słupka. Po rzucie rożnym goście nie oddali strzału.

17'

El Shaarawy pokonał Mirante, ale znajdował się na spalonym. Wcześniej bramkarz Bolonii w świetnym stylu obronił strzał Salaha.

15'

Szczęsny pewnie interweniował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

11'

Szybko operują piłką podopieczni Spallettiego, ale szczelnie bronią na razie bolończycy.

6'

Roma naciska na gości, którzy zostali zepchnięci do głębokiej defensywy.

3'

Świetny strzał Falque z dystansu i Mirante końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką!

1
20:23

AS Roma może zwiększyć przewagę nad czwartym zespołem tabeli do 8 punktów! Dzięki temu byłaby praktycznie pewna udziału w eliminacjach Ligi Mistrzów.