90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

90+3'

Kocioł pod bramką Romy, ostatecznie futbolówka ląduje w rękach Wojciecha Szczęsnego.

90+1'
ZMIANA

Atalanta. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Davide Brivio.

wchodzi Wchodzi
Davide Brivio #28
schodzi Schodzi
90'

Sędzia doliczył aż 5 minut.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Raimondi.

Atalanta Bergamo
87'

Edin Dżeko nie był na spalonym, wystarczyło odpowiednio dołożyć nogę, ale ten zawodnik nie ma swojego dnia.

86'

Czeka nas jeszcze emocjonująca końcówka.

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francesco Totti.

Kto jak nie on?! Bardzo rozpaczliwa obrona gospodarzy nie przyniosła efektu, do piłki dopadł wprowadzony przed chwilą Francesco Totti, który uderzył mocno i celnie!

85'

Radja Nainggolan! Co za bomba! Piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

82'

Edin Dżeko! Leżący już na ziemi Sportiello złapał piłkę uderzoną zbyt lekko.

80'

Przed nami ostatnie dziesięć minut. Na murawie trwa zacięta walka.

78'

Rzymianie próbują wrzutek ze skrzydeł, ale obrońcy Atalanty są bardzo skupieni.

76'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Emersona.

75'
ZMIANA

Atalanta. Schodzi: Marco D'Alessandro. Wchodzi: Cristian Raimondi.

Marco D'Alessandro #7
74'

Nie idzie zespołowo, to może indywidualnie? Z takiego założenia musiał wyjść Perotii, jego strzał z dystansu nie był jednak groźny.

72'

Małe nieporozumienie w obronie Romy, bez konsekwencji.

70'

Dwadzieścia minut szans Romy na doprowadzenie do remisu. Jak na razie jednak goście nie dają zbyt wielu podstaw do optymizmu.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

67'

Co za parada Szczęsnego! Polak z bliska zatrzymał strzał Borriello! Wszystko zapoczątkowała kolejna dynamiczna akcja Gomeza.

66'

Wojciech Szczęsny przechwycił nieudane podanie z głębi pola.

64'

Atalanta nie zamierza się bronić, gospodarze szukają czwartego gola.

62'

Borriello zmarnował doskonałą okazję! To powinien być gol! Świetną robotę wykonał Alejandro Gomez, który ruszył lewym skrzydłem, wpadł w pole karne i wysitawił piłkę koledze z zespołu!

60'

Masiello pewnie wycofał piłkę do własnego bramkarza.

58'

Trener Romy wygląda na mocno zmartwionego. Wcale mu się nie dziwimy.

56'

Roma musi teraz zaryzykować, co powinno odpowiadać świetnie kontratakującej Atalancie.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Masiello.

53'

Wojciech Szczęsny może być wściekły na swoich kolegów z formacji defensywnej, którzy rozgrywają katastrofalne spotkanie.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Borriello.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Borriello. Asystował mu Alejandro Gomez.

Atalanta! Od 0:2 do 3:2! Alejandro Gomez zwiódł rywali, posłał piłkę w pole karne, gdzie Marco Borriello wykorzystał bierność obrońcy i strzałem od słupka pokonał zaskoczonego Szczęsnego!

48'

Piłka po strzale Alejandro Gomeza trafiła w nogę obrońcy Romy, a następnie odbiła się od ręki zawodnika Atalanty.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

44'

Edin Dżeko mógł się zrehabilitować! Efektowny strzał z woleja, ale jeszcze lepiej zachował się golkiper Atalanty!

42'

Sędzia dopatrzył się zagrania ręką w wykonaniu Dżeko.

40'

Ale pudło! Niebywałe! Edin Dzeko nie dał się zatrzymać bramkarzowi, szósty metr i... nad poprzeczką!

39'

Który to już mecz, kiedy rzymianie pokazują, że gra w obronie jest ich największym problemem.

37'
GOOOOOOL!!!

Remis! Co za mecz! Kolejny błąd obrońców Romy, tym razem Manolasa, i Marco Borriello wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, nie dając szans Wojciechowi Szczęsnemu!

37'

Wielkie emocje w Bergamo. Gospodarze szukają drugiego gola.

35'

To mogła być nawet czerwona kartka! Gdyby nie faul defensora Romy piłkarz Atalanty miałby przed sobą otwartą drogę do bramki!

35'

Żółtą kartkę otrzymał Ervin Zukanović.

35'

Lucas Digne nabawił się kontuzji.

34'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Emerson.

Emerson #33
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco D'Alessandro.

Świetna akcja Atalanty! Pogubili się zawodnicy Romy, podanie z lewej strony i próbujący skrócić kąt Wojciech Szczęsny nie dał rady zatrzymać uderzenia D'Alessandro!

33'

Giallorossi spokojnie wymieniają podania.

31'

Mogło być gorąco, Salah nie opanował jednak futbolówki i "tylko" korner dla przyjezdnych.

30'

Wojciech Szczęsny nie dał się przepchnąć, pewna interwencja na jedenastym metrze.

29'

Jak zareaguje teraz Atalanta? Czy gospodarze będą w stanie się pozbierać?

27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Mohamed Salah.

Zabójczy kontratak AS Roma! Salah nie podpalił się, wypatrzył nadbiegającego Nainggolana, a ten pewnym uderzeniem przy bliższym słupku podwyższył prowadzenie!

26'

Wrzutka z prawej strony, niepewna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Na szczęście dla rzymian skończyło się bez konsekwencji.

25'

Oglądamy dobry mecz. Prowadzi Roma, ale to Atalanta w początkowych fragmentach sprawiała lepsze wrażenie.

23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Digne. Asystował mu Diego Perotti.

Perotti podał do ustawionego w polu karnym gospodarzy Digne, a ten wykorzystał nieporadność defensorów, oddając mocny strzał!

22'

Błyskawiczny kontratak Atalanty, podanie do pędzącego Alejandro Gomeza, a ten zdaniem arbitra był na splonym. Kontrowersyjna decyzja.

21'

Dobra wrzutka, w polu karnym walczył Zukanović, ale zabrakło strzału.

20'

Perotti faulowany, rzut wolny w bocznym sektorze boiska.

19'

Ależ szczęście Romy! Duży błąd w ustawieniu defensywy, Lucas Digne w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny!

16'

Sytuacyjny strzał Perottiego! To mógł być gol, ale potrzebne było celne uderzenie!

14'

Ryzykowny wślizg Manolasa uchronił gości przed dużymi kłopotami!

11'

Ruediger próbował wywalczyć rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.

9'

Roma ma drobne problemy z utrzymaniem się przy piłce na połowie przeciwnika.

7'

Wojciech Szczęsny spokojnie przechwycił dośrodkowanie z prawego skrzydła.

6'

Borriello raz jeszcze, tym razem oddał strzał, lecz futbolówka przeszła wyraźnie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

5'

W odpowiedzi nieudana akcja w wykonaniu Borriello.

4'

Salah znalazł się z piłką w polu karnym gospodarzy, ale nie udało mu się oddać celnego strzału.