Serie A: 37. kolejka
07 maj 2016 18:00
90+4'

Po centrze z rzutu rożnego Costa uderzył z sześciu metrów dosłownie tuż obok bramki Interu!

90+3'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Gary Medel.

90'

II połowa przedłużona o cztery minut..

90'

Brozović zatańczył z piłką przed polem karnym Empoli i w końcu oddał ją Biabiany'emu, ale ten nie zdołał jej opanować i Empoli uniknęło zagrożenia.

88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić.

Inter Mediolan
87'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Handanović.

86'

Empoli nie wypuszcza Interu z jego połowy, ale Handanović dawno nie był w poważnych opałach.

82'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Raffaele Maiello.

wchodzi Wchodzi
Raffaele Maiello #13
schodzi Schodzi
82'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Marco Zambelli. Wchodzi: Luca Bittante.

Marco Zambelli #3
80'

Marcelo Brozović huknął z narożnika pola karnego, ale piłkę po mocnym strzale pomocnika Interu na ciało przyjął Andrea Costa.

76'

Empoli prowadzi atak pozycyjny już od dłuższego czasu, ale nie może znaleźć sposobu na umiejętnie broniący się Inter.

73'

Chwilowe przebudzenie Interu, ale dobrze zapowiadającą się akcję wyhamował Geoffrey Kondogbia i przy piłce znów jest Empoli.

69'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Marcel Buechel. Wchodzi: Daniele Croce.

68'

Inter nadal prowadzi, ale inicjatywę posiada Empoli i przewaga mediolańczyków wydaje się być wyjątkowo kruchą.

65'

Mauro Icardi doznał urazu mięśnia uda. Przerwa w grze.

63'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Stevan Jovetić. Wchodzi: Eder.

61'

Empoli naprawdę może się podobać. Zespół z Toskanii gra z rozmachem i sprawia Interowi sporo problemów.

58'

Empoli zdołało zamknąć Inter na jego połowie. Rozkręca się Piotr Zieliński, który w ostatnich minutach zanotował kilka dobrych zagrań.

56'

Groźny atak Interu lewym skrzydłem, ale po dośrodkowaniu Nagatomo piłka padła łupem Pelagottiego.

54'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym Zieliński dograł płasko w pole karne do Costy, ale strzał stopera Empoli został zablokowany.

51'

Mario Rui zdecydował się na wykonanie rzutu wolnego, ale z 25 metrów posłał piłkę wysoko nad bramką Interu.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Yuto Nagatomo.

49'

Nie rozgrywa dobrego meczu Piotr Zieliński. Teraz reprezentant Polski zaliczył fatalną stratę na swojej połowie, ale na jego szczęście Inter nie zrobił pożytku z tak rozpoczętej kontry.

46'

Początek II połowy. Od środka Empoli.

42'

Teraz Mauro Icardi znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Empoli, ale uderzył nad poprzeczką.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Perisić.

Gospodarze błyskawicznie odzyskali prowadzenie! Po strzale Joveticia z ostrego kąta Pelagotti odbił piłkę wprost pod nogi Perisicia, który z trzech metrów wpakował ją do bramki gości.

38'

Geoffrey Kondogbia huknął potężnie z 20 metrów, ale Alberto Pelagotti zdołał obronić ten strzał pomocnika Interu.

37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Manuel Pucciarelli. Asystował mu Massimo Maccarone.

Z lewej strony pola karnego Maccarone dograł piłkę Pucciarelliemu, który po opanowaniu futbolówki uciekł Jesusowi i z bliska pokonał Handanovicia.

34'

Choć Inter jest już pewny awansu do Ligi Europy, a Empoli nie grożą ani spadek, ani promocja do rozgrywek UEFA, spotkanie na San Siro może się podobać.

31'

Po strzale Joveticia z 18 metrów piłka odbiła się od jednego z obrońców Empoli, ale na szczęście dla gości futbolówka minęła bramkę Pelagottiego.

30'

Rośnie przewaga Empoli. Drużyna Piotra Zielińskiego zaczyna dominować na boisku.

28'

Maccarone uwolnił się spod opieki Mirandy i uderzył mocno z 14 metrów, ale wprost w Handanovicia.

25'

Manuel Pucciarelli znalazł sie w dobrej sytuacji w polu karnym Interu, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zdołał zablokować Juan Jesus.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Buechel.

18'

Wyrównało się spotkanie w Mediolanie. Oba zespoły ściśnięte w centrum boiska.

15'

Świetna kontra Intereu, a w jej końcowej fazie Perisić huknął z 13 metrów, ale tym razem Pelagotti sparował piłkę na rzut rożny.

15'

Po objęciu prowadzenia Inter oddał inicjatywę Empoli. Goście budują atak pozycyjny.

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Ivan Perisić.

Perisić pomknął lewym skrzydłem i gdy wpadł w pole karne Empoli, dograł piłkę przed bramkę do Icardiego, a ten pewnym strzałem pod poprzeczkę nie dał Pelagottiemu szans na interwencję.

9'

Piotr Zieliński zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale Samir Handanović nie musiał interweniować.

5'

W pierwszych minutach gra toczy się pod dyktando Interu.

2'

Pierwsza szansa Interu! Danilo D'Ambrosio otrzymał piłkę w polu karnym Empoli, ale z ostrego kąta nie trafił w światło bramki gości.