Paul-Jose M'Poku #40
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Aktywny Francesco Totti centrował teraz z prawego skrzydła, jednak zabrakło strzału.

85'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić. Asystował mu Francesco Totti.

Totti kapitalnie podał w tempo do Pjanicia, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Bizzarrim.

84'

Fabrizio Cacciatore zablokował dośrodkowanie Florenziego z prawego skrzydła.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Perparim Hetemaj.

79'

Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Emerson.

wchodzi Wchodzi
Emerson #33
schodzi Schodzi
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Perotti.

77'

Stephan El Shaarawy miał znakomitą sytuację w polu karnym Chievo, ale jego mocny strzał fantastycznie obronił Albano Bizzarri!

73'

Z lewego skrzydła dośrodkował Fabrizio Cacciatore, bardzo groźny strzał głową oddał Sergio Pellissier i Romę uratował Wojciech Szczęsny!

70'

Wojciech Szczęsny pewnie złapał piłkę po niegroźnym uderzeniu Rigoniego.

65'

Po akcji oskrzydlającej metr obok słupka główkował Antonio Floro Flores.

63'

Gra się uspokoiła, nic nie wskazuje na nagłe przebudzenie Chievo.

59'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Francesco Totti.

57'

Mogło być 2:1! Potężnie z ostrego kąta uderzył M'Poku i Romę uratował słupek!

56'

Z narożnika pola karnego w krótki róg strzelił Diego Perotti. Niezła próba, ale Albano Bizzarri na posterunku.

55'

Przerwa w grze, Kostas Manolas ucierpiał blokując strzał Floro Floresa.

54'

Antonio Floro Flores zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Z ostrego kąta uderzył Antonio Ruediger i Albano Bizzarri złapał piłkę po małym rykoszecie.

50'

Mocno w środek bramki uderzył Diego PerottiAlbano Bizzarri interweniował niepewnie, ale zabrakło poprawki.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Sardo, ale piłka poleciała obok słupka.

46'

Chievo. Schodzi: Lucas Nahuel Castro. Wchodzi: Gennaro Sardo.

Gennaro Sardo #20
Lucas Nahuel Castro #19
46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Fantastyczna interwencja Szczęsnego! Znakomity strzał z rzutu wolnego z 27 metrów oddał Antonio Floro Flores, piłka poleciała niemal w okienko, ale Polak pokazał wielką klasę!

45'

Doliczone 2 minuty.

44'

Rzymianie dzielą i rządzą na boisku, Chievo praktycznie nie istnieje.

39'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Miralem Pjanić.

Już 2:0! Po dośrodkowaniu Pjanicia z rzutu wolnego źle ustawił się Bizzarri i Ruediger trafił do siatki z najbliższej odległości.

38'

Teraz Albano Bizzarri z trudem obronił kąśliwy strzał Perottiego. Piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem Chievo.

36'

Soczyście z dystansu uderzył Miralem Pjanić i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

33'

Z lewego skrzydła bardzo groźnie dośrodkował Lucas Digne, czujni byli jednak obrońcy Chievo.

32'

Chievo. Schodzi: Ivan Radovanović. Wchodzi: Giampiero Pinzi.

Ivan Radovanović #8
31'

Ogromny pech gości. Konieczna będzie druga zmiana, tym razem kontuzjowany jest Radovanović.

28'

Groźny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Antonio Floro Flores i Wojciech Szczęsny zmuszony do niemałego wysiłku.

27'

Chievo. Schodzi: Massimo Gobbi. Wchodzi: Paul-Jose M'Poku. Powodem zmiany kontuzja.

26'

Roma spuściła z tonu, ostatnie minuty dość spokojne.

22'

Ekipa Chievo na razie bezradna, Wojciech Szczęsny jest bezrobotny.

18'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan.

1:0 dla Romy! Goście kompletnie nie poradzili sobie z kilkoma szybkimi podaniami rzymian, jeden z obrońców interweniował tak niefortunnie, że wyszła z tego asysta do Nainggolana, a Belg pokonał Bizzarriego pewnym płaskim strzałem z 15 metrów.

16'

Teraz mocno, ale niecelnie uderzył z 20 metrów Diego Perotti.

15'

Lekki płaski strzał z dystansu Castro. To nie mogło zaskoczyć Szczęsnego.

12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Radovanović.

12'

Lucas Digne zgrał piłkę z lewego skrzydła do Nainggolana, ten uderzył płasko z 24 metrów, ale bardzo pewnie interweniował Albano Bizzarri.

10'

Roma zaczyna podkręcać tempo, szwankuje jeszcze tylko wykończenie.

7'

Indywidualna szarża Salaha zastopowana przed polem karnym Chievo.

6'

Spokojny i niezbyt ciekawy początek, inicjatywa po stronie gospodarzy.

3'

Rzymianie wymienili kilka szybkich podań pod polem karnym rywala, jednak ostatecznie piłkę przejął Albano Bizzarri.