Arbiter doliczył aż 5 minut.

89'

Immobile wyszedł sam na sam z Reiną, ale został złapany na spalonym.

87'

Kamil Glik znów cały mecz ogląda z ławki rezerwowych. Wygląda na to, że jego transfer jest już przesądzony.

85'

Niezbyt ciekawa końcówka rywalizacji w Turynie. Gospodarze nadal sprawiają wrażenie bezradnych.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Benassi.

81'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: David Lopez.

78'

Torino. Schodzi: Josef Martinez. Wchodzi: Ciro Immobile.

77'

Czujny Reina złapał piłkę po kąśliwym dośrodkowaniu w pole karne.

75'

Torino nie ma pomysłu, jak powtórnie zagrozić Reinie. Inicjatywa jednak po stronie miejscowych.

70'

Torino stara się atakować jeszcze większą liczbą zawodników, a to czyni mecz coraz bardziej otwartym.

66'

Gol! Strzelił Bruno Peres. Bramka kontaktowa dla Torino! Po dograniu w pole karne Peres przelobował Reinę, a Koulibaly wybił piłkę już zza linii bramkowej.

64'

Tym razem Insigne postanowił sam kończyć akcję. Przymierzył ponad poprzeczką.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Pontus Jansson.

62'

Indywidualna akcja głodnego goli Higuaina. Argentyńczyk zwiódł rywali i uderzył mocno, ale minimalnie niecelnie.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Cesare Bovo.

58'

Bezproduktywne są wysiłki podopiecznych Ventury. Napoli broni się bez zarzutu.

54'

Torino po przerwie ma inicjatywę i stara się stworzyć zagrożenie dla bramkarza Napoli.

49'

Martinez nie opanował piłki w polu karnym i wywalczył tylko korner.

46'

Początek II połowy.

44'

Higuain upadł w polu karnym Torino. Zdaniem arbitra faulu na "Pipicie" nie było.

41'

Higuain nie zdołał opanować piłki w polu karnym i nie oddał strzału na bramkę Padellego.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Giuseppe Vives.

38'

Hamsik huknął ile sił w nogach z 25 metrów. Wysoko, wysoko nad poprzeczką.

34'

Napoli na zakończenie sezonu zmierzy się u siebie ze zdegradowanym już Frosinone Calcio, więc dzisiejsze zwycięstwo de facto pieczętuje wicemistrzostwo dla Azzurrich.

31'

Potężny strzał Insigne z dystansu. Padelli odbił piłkę, później zaasekurowali go obrońcy.

29'

Zbyt mocne podanie Insigne do Callejona w pole karne. A mogło być groźnie pod bramką Padellego.

26'

Napoli niepodzielnie rządzi na murawie Stadio Olimpico. Wygląda na to, że wróciło do swojej optymalnej formy.

23'

Strzał Higuaina z dystansu i słupek uratował turyńczyków! Ależ kapitalnie grają piłkarze Maurizio Sarriego.

20'

Gol! Strzelił Jose Callejon. 2:0 dla Napoli! Hamsik był niekryty w polu karnym, dograł przed bramkę do Callejona, któremu pozostało dopełnić formalności.

18'

Odważnie atakują gospodarze. Podejmują ryzyko i w ten sposób narażają się na kontrataki.

17'

Higuain wpadł w pole karne, ale Padelli z pomocą obrońcy zabrał mu piłkę.

14'

Płaskie uderzenie Martineza zza pola karnego. Reina zdołał złapać piłkę.

12'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Napoli na prowadzeniu! Hamsik zagrał idealnie w tempo do Higuaina, który w takich sytuacjach się nie myli. Wygrany pojedynek z Padellim i 1:0 dla SSC.

12'

Belotti skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, ale znajdował się na spalonym. Gol anulowany.

8'

Napoli od początku przystąpiło do zdecydowanych ataków. Gospodarze w odwrocie.

4'

Higuain już kąsa! Argentyńczyk obrócił się z piłką i oddał mocny strzał, który z trudem sparował Padelli.