2:1
Zakończony
Torino FC
90+5'

Arbitrowi wyraźnie nie śpieszy się z zakończeniem meczu, tymczasem piłkarze coraz częściej popełniają faule.

90+3'

Brakuje składnych akcji z jednej i drugiej strony.

1
90'

Arbiter doliczył aż 5 minut, chociaż piłkarze obu drużyn nie mają już większej ochoty do gry.

1
87'

Nic nie udaje się w ofensywie turyńczykom. Empoli na razie broni się bardzo pewnie.

1
84'

Sporo walki w strefie środkowej boiska i brak spięć podbramkowych.

1
79'

Spadło tempo gry w końcówce, optycznie lepiej prezentuje się Empoli.

76'

Empoli. Schodzi: Massimo Maccarone. Wchodzi: Alessandro Piu.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Piu #14
schodzi Schodzi
1
74'

Empoli w przypadku zwycięstwa wyprzedzi Torino w końcowej tabeli Serie A o punkt i finiszuje na 11. miejscu.

1
72'

Torino. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Alexander Farnerud.

72'
71'

Groźna akcja Pucciarellego i zablokowany strzał napastnika Empoli.

1
70'

Pugliesi znów zmuszony do wysiłku, tym razem przez Belottiego.

1
67'

Obi ponownie strzelał na bramkę głową, ale piłkę pewnie złapał tym razem Pugliesi.

1
65'

Sprytne podanie piętą Maccarone przed bramkę, ale sytuację zdołali wyjaśnić obrońcy Torino.

1
62'

Empoli. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Raffaele Maiello.

Raffaele Maiello #12
1
60'

Torino. Schodzi: Josef Martinez. Wchodzi: Ciro Immobile.

58'

Torino mogło pójść za ciosem, ale niezłej sytuacji na gola nie zamienił Martinez.

1
56'

Gol! Strzelił Joel Obi. Torino łapie kontakt z Empoli! Po dośrodkowaniu ze skrzydła Joel Obi wygrał pojedynek powietrzny i mocnym strzałem głową zaskoczył Pugliesiego.

Torino FC
1
54'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. 2:0 dla Empoli po ładnym golu Zielińskiego! Polak przedarł się środkiem boiska i uderzył płasko przy słupku z około 20 metrów. Padelli nie zdążył z interwencją.

51'

Odpowiedź Empoli i mogło być 2:0! Zamykający akcję Maccarone uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

1
48'

Okazja do wyrównania, jednak strzał Janssona okazał się minimalnie niecelny!

1
46'

Początek II połowy.

1
45+1'

Kolejne groźne uderzenie Torino! Tym razem Obi z 20 metrów ostemplował poprzeczkę bramki Pugliesiego.

44'

Goście zdecydowali się jednak na dośrodkowanie ze stałego fragmentu. Wykonanie nie było udane.

1
43'

Będzie kolejna okazja do strzału dla turyńczyków. Faulowany był Belotti.

1
40'

Torino. Schodzi kontuzjowany Daniele Baselli. Wchodzi: Marco Benassi.

37'

Zappacosta przymierzył technicznie z rzutu wolnego, ale Pugliesi wyciągnął się i sparował piłkę!

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

34'

Kontratak Torino i Pugliesi z najwyższym trudem obronił strzał Peresa, po którym piłka zmierzała w okienko!

1
33'

Saponara wypracował sobie trochę przestrzeni przed polem karnym, ale jego strzał zablokował Kamil Glik.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Zambelli.

Marco Zambelli #2
Empoli FC
1
31'

Dobra akcja Zielińskiego! Polak zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów, ale Padelli sparował piłkę.

1
30'

Lepszy okres gry Empoli, które stara się stworzyć dogodną okazję strzelecką.

25'

Strzał Zappacosty z dystansu. Piłka szybowała w powietrzu i przeszła tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką.

23'

Brzydki faul Glika na rywalu, ale arbiter nie pokazał Polakowi żółtej kartki.

1
18'

Strzał głową po rzucie rożnym Jansson, ale nie trafił w światło bramki.

1
17'

Indywidualna szarża Peresa, który wbiegł w pole karne i wywalczył rzut rożny.

1
13'

Gol! Strzelił Massimo Maccarone. Empoli na prowadzeniu! Kapitalnie z ponad 20 metrów uderzył Maccarone i piłka po odbiciu od słupka wpadła do siatki!

12'

Znów strzelał Zieliński, ale piłka znów nie doleciała do bramki Padellego.

1
9'

Przedzierał się przez środek Zieliński, ale stracił piłkę w decydującym momencie.

1
8'

Strzał głową Costy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.