Bayern Monachium
43' Joshua Kimmich 47' Arturo Vidal 52' Robert Lewandowski 73' Robert Lewandowski  (1:2) 90+1' Thomas Mueller  (2:2) 108' Thiago Alcantara  (3:2) 109' Thiago Alcantara 110' Kingsley Coman  (4:2) 112' Juan Bernat
Juventus Turyn
6' Paul Pogba  (0:1) 28' Juan Cuadrado  (0:2) 38' Alvaro Morata 48' Stephan Lichtsteiner 54' Leonardo Bonucci 71' Juan Cuadrado 103' Roberto Pereyra 112' Stefano Sturaro
4:2

Koniec meczu w Monachium! To było wielkie widowisko z happy endem dla gospodarzy, którzy w kwietniu wystąpią w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Doliczona 1 minuta.

Już nic złego nie powinno stać się podopiecznym Guardioli, choć Juventus nie rezygnuje z akcji ofensywnych.

Przed wielką szansą stanął teraz Sturaro, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Stefano Sturaro również został ukarany przez arbitra.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat.

Kingsley Coman na 4:2!!! Fantastyczny kontratak Francuza wykończony perfekcyjnym strzałem w róg bramki zasłoniętego Buffona!

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Thomas Mueller.

Bayern na prowadzeniu! Mueller przytomnie zostawił piłkę Alcantarze, który płaskim uderzeniem z obrębu pola karnego nie dał szans bramkarzowi Juventusu!

Początek II połowy dogrywki.

Po zmianie stron obie drużyny będą miały jeszcze kwadrans na zadanie zwycięskiego ciosu.

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Pereyra.

Świetna akcja Comana na skrzydle, ale już dośrodkowanie Francuza przed bramkę nie było dokładne.

Osaczony przez trzech rywali Ribery nie zdołał przedrzeć się w polu karnym Juventusu.

Inicjatywa po stronie monachijczyków, jednak piłkarze Juventusu wciąż walczą bez wytchnienia w obronie.

Buffon musiał interweniować po dośrodkowaniu Ribery'ego spod linii końcowej. Sparował piłkę, a następnie zaasekurowali go obrońcy.

Świetna akcja Juventusu! Mandzukić wystawił piłkę Lichsteinerowi, którego strzał z trudem obronił Neuer.

Początek dogrywki i wielkich emocji!

Przed nami dogrywka! Bayern jest teraz w gazie i wraca do roli faworyta.

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Wszystko wskazuje na dogrywkę w Monachium!

A jednak Bayern zdołał odrobić stratę! Coman idealnie dośrodkował z prawego skrzydła, a Thomas Mueller był zupełnie niekryty i głową pokonał Buffona. 2:2!

Nieznacznie chybił teraz Costa. Bayern się nie poddaje!

Teraz byłoby naprawdę groźnie dla Buffona, gdyby arbiter liniowy nie odgwizdał spalonego.

Bardzo aktywny na prawym skrzydle jest Coman, ale nie potrafi poradzić sobie z obrońcami Juventusu.

Od czasu zdobycia bramki lepiej zaczęła wyglądać gra Bayernu. Czy jednak miejscowym nie zabraknie czasu?

Lewandowski nie znajdował się na spalonym, wbrew temu co sugerowali obrońcy, jednak nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

Z kilkudziesięciu metrów mocno i niecelnie uderzył Vidal. Śpieszy się Bawarczykom, którzy potrzebują jednego gola, by doprowadzić do dogrywki.

Ależ ogromne zamieszanie pod bramką Buffona! Ostatecznie obrońcy zdołali przed linią bramkową zablokować strzał Ribery'ego!

Jest nadzieja dla Bayernu! Po dośrodkowaniu Costy Lewandowski uwolnił się spod opieki obrońców i strzałem głową nie dał szans Buffonowi!

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

Costa nie miał pomysłu na dogranie piłki w pole karne i postanowił strzelać, ale został przyblokowany.

Dośrodkowanie Ribery'ego z lewego skrzydła poszybowało wprost w ręce Buffona.

Nic nie wskazuje na to, by Bayern miał odrobić stratę. Gospodarze nie mają recepty na defensywę Juve.

Kingsley Coman zmienił Alonso.

Lewandowski w pojedynku powietrznych faulował Evrę i tak zakończyła się akcja Bayernu.

Strzał głową Moraty po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie mógł zaskoczyć Neuera.

Morata mógł rozstrzygnąć losy dwumeczu, ale po ograniu dwóch obrońców przeniósł piłkę nad poprzeczką. Mnóstwo szczęścia miał teraz Bayern.

Morata odebrał piłkę Alabie i popędził na bramkę. Jego płaski strzał bez większych problemów obronił Neuer

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

Lewandowski był faulowany, a następnie zdaniem sędziego zbyt ekspresyjnie protestował. Żółta kartka dla Polaka.

Nie widać poprawy w grze Bayernu i po zmianie stron to Juventus jest stroną przeważającą.

Również Stephan Lichtsteiner został ukarany przez arbitra.

Ostry faul Vidala na Cuadrado i żółta kartka dla Chilijczyka.

Zmiana w Bayernie. Schodzi: Medhi Benatia. Wchodzi: Juan Bernat.

Początek drugiej połowy. Czy Bayern podniesie się po dwóch ciosach Juventusu?

Przerwa w Monachium i w pełni zasłużone prowadzenie Juventusu! Bayern na razie mocno rozczarowuje.

Sprzed pola karnego płasko i niecelnie uderzył Ribery.

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

Ogromne zamieszanie pod bramką Buffona! Najpierw po zagraniu Muellera interweniował Buffon, a następnie Evra wybijał piłkę w taki sposób, że trafił w Lewandowskiego i niewiele zabrakło, by Polak strzelił gola!

Goście na dłuższą chwilę zostali zamknięci w polu karnym, ale z akcji Bayernu znów nic nie wynikło.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

Biją głową w mur podopieczni Guardioli, a Juventus znakomicie się broni.

Wysoki pressing Włochów skutecznie utrudnia zadanie Bayernowi. Lewandowski i Mueller odcięci od podań.

Bayern potrzebuje teraz dwóch goli, by doprowadzić do dogrywki, a póki co nie miał ani jednej dogodnej okazji strzeleckiej!

Obiecująca akcja w wykonaniu Ribery'ego niezakończona groźnym strzałem. Piłka w rękach Buffona.

Piłka w bramce Bayernu po błędzie Neuera! Golkiper gospodarzy nie popisał się przy wykopie, jednak na jego szczęście arbiter dopatrzył się niewielkiego spalonego.

Morata znajdował się na ofsajdzie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale Juventus zyskał cenne sekundy.

Vidal miał dobry pomysł, ale ostatecznie niecelnie zagrywał do Lewandowskiego.

Techniczny strzał Costy z dystansu w stylu Robbena. Wykonanie niezbyt udane i Buffon nie musiał interweniować.

Piłka zbyt wolno krąży między gospodarzami, by mogli oni stworzyć zagrożenie dla Buffona. Brakuje jak dotąd błysku w akcjach Bayernu.

Ataki Bawarczyków nie robią na razie wrażenia na linii obrony Juventusu. Przypomnijmy, że w Serie A Buffon nie skapitulował już od ponad 900 minut!

Mocno z powietrza z kilkunastu metrów uderzył Ribery, jednak wyraźnie przestrzelił.

Bayern będzie musiał teraz bardziej zdecydowanie zaatakować. To zwiększa szanse Juventusu na zaskoczenie gospodarzy z kontrataku.

Gol! Strzelił Paul Pogba. Juventus na prowadzeniu! Z nieporozumienia Alaby z Neuerem skorzystał Lichtsteiner, który dograł do Pogby, a Francuz nie pomylił się, uderzając niemal na pustą bramkę.

Gdyby Arturo Vidal czysto trafił w piłkę po dograniu Costy, byłoby bardzo groźnie dla Buffona.

Już kilkadziesiąt podań w okolicach środka boiska wymienili Bawarczycy.

Początek rewanżu w Monachium! Od środka Juventus.

Bayern Monachium zagra dzisiaj m.in. bez Martineza, Boatenga, Badstubera i Robbena, z kolei w Juventusie brakuje Chielliniego, Marchisio i Dybali.

Rezerwowi Juventusu: Neto - Rugani, Asamoah, Sturaro, Pereyra, Mandzukić, Zaza.

W pierwszym meczu padł remis 2:2. Bayernowi do awansu wystarcza zatem wynik 0:0 albo 1:1 w rewanżu.

Sędzia: Jonas Eriksson (Szwecja).

Rezerwowi Bayernu: Ulreich - Bernat, Rafinha, Coman, Goetze, Rode, Thiago.