Liga Europy: 1/8 finału, rewanże
17 mar 2016 19:00
90+2'

Powinno być 0:1! Manu Trigueros dostał świetne podanie od Pedrazy, ale po jego płaskim strzale z kilku metrów piłkę z linii bramkowej wybił Andre Ramalho!

1
90'

Doliczone 5 minut.

1
86'

Nic przełomowego się już raczej nie wydarzy, Bayer atakuje bez przekonania.

83'

Teraz rzut wolny mieli goście i nieprzyjemny strzał dla Sergio Asenjo oddał Hakan Calhanoglu. Bramkarz Villarrealu odbił piłkę przed siebie, poprawki jednak zabrakło.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Bakambu.

Villarreal CF
80'

Z rzutu wolnego z 18 metrów wprost w ręce Leno uderzył Bruno Soriano.

79'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Karim Bellarabi.

Bayer 04 Leverkusen
77'

Od kilku minut dużo groźniejsze są kontry gości. Villarreal coraz bliżej awansu.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roberto Soldado.

72'

Z 7 metrów pod poprzeczkę główkował teraz Roberto Soldado, to była znakomita okazja gości, ale fenomenalnie obronił Bernd Leno!

69'

W pole karne Villarrealu centrował Karim Bellarabi, bez problemu jednak przechwycił piłkę Sergio Asenjo.

67'

Powinno być po meczu! Aptekarze kompletnie pogubili się we własnym polu karnym, do piłki dopadł Cedric Bakambu, ale w doskonałej sytuacji uderzył obok słupka!

64'

Gospodarzom brakuje pasji w ataku, nic nie wskazuje na to, by mogli odrobić straty.

60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Rukavina.

59'

Sprzed pola karnego w trybuny huknął Marlon Frey.

58'

Admir Mehmedi miał dobrą okazję do strzału z ostrego kąta, ale próbował jeszcze chyba odgrywać. Wyszedł z tego fatalny kiks.

56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Ależ okazja Aptekarzy! Po dośrodkowaniu Calhanoglu z rzutu rożnego Kyriakos Papadopoulos główkował niemal w okienko i Sergio Asenjo pokazał wielką klasę, broniąc tę próbę!

1
52'

Sergio Asenjo złapał piłkę, którą dośrodkował w pole karne Karim Bellarabi.

1
50'

Obraz gry bez zmian, Bayer w bezproduktywnym ataku pozycyjnym.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Z rzutu rożnego dośrodkował Hakan Calhanoglu, piłka spadła pod nogi Freya, ale ten w doskonałej sytuacji uderzył nad bramką!

1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Admir Mehmedi.

1
40'

To nie jest porywający mecz, za nami 40 minut, które kompletnie rozczarowały.

1
39'

Admir Mehmedi sposobił się do strzału głową, to mogła być stuprocentowa okazja Bayeru, ale na posterunku byli obrońcy.

1
34'

Teraz groźna akcja Villarrealu, jednak Denis Suarez zbyt długo zwlekał ze strzałem z 10 metrów i nie trafił w bramkę, bo przyblokował go obrońca.

1
32'

Gospodarze podkręcili tempo, stwarzają już większe zagrożenie pod bramką rywala, jednak wciąż za mało jest klarownych sytuacji.

1
28'

W polu karnym Villarreal szarżował Karim Bellarabi, ale przy jego podaniu Javier Hernandez był na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
25'

Groźnie w pole karne gospodarzy centrował Denis Suarez, ale znakomicie interweniował Karim Bellarabi.

1
23'

Roberto Soldado dość ostro potraktował Wendella, obyło się jednak bez kartki.

1
20'

Zablokowana centra Kramera z lewego skrzydła.

1
19'

Teraz zapachniało bramką dla Bayeru! Hakan Calhanoglu stanął oko w oko z Sergio Asenjo, ale górą golkiper Villarrealu!

1
17'

Prawym skrzydłem przedzierał się Roberto Soldado, ale zatrzymał go Jonathan Tah.

1
13'

Ekipa z Leverkusen potrzebuje co najmniej dwóch goli, tymczasem atakuje tak niemrawo, że z boiska wieje nudą. Hiszpanie natomiast nie forsują tempa. Nic dziwnego, oni nie muszą.

1
9'

Na razie partia szachów... Inicjatywa cały czas po stronie Bayeru, tyle że nic konkretnego z tego nie wynika.