17 mar 2016 21:05
90'

Dwie minuty doliczone.

90'

Indywidualna akcja Origiego. Oddał nawet celny strzał, lecz de Gea na posterunku.

86'

Kibice Man Utd tłumnie opuszczają stadion.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Firmino.

81'

Nad poprzeczką z rzutu wolnego z 17 metrów uderzył Coutinho.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Bastian Schweinsteiger.

78'

Znów Coutinho! Silny strzał Brazylijczyka sprzed pola karnego hiszpański bramkarz wybija na korner.

75'

Kontra Liverpoolu i Coutinho miał bardzo dobrą okazję. Uderzył jednak za słabo i wprost w de Geę.

69'

Próba kontry w wykonaniu Man Utd, ale zbyt mocne podanie do Maty kończy akcję.

66'

Od dobrych kilku chwil Man Utd nie przeprowadził akcji, po której mógłby zdobyć gola.

60'

Celny strzał głową Fellainiego, ale wprost w Mignoleta.

59'

Odważna akcja Lingarda, ale został zablokowany w polu karnym.

56'

Sakho czyściutko wybił piłkę spod nóg Rashforda.

55'

Czerwonym Diabłom mocno się spieszy, ale czas ucieka niemiłosiernie.

53'

Mata wpadł w pole karne, jednak jego dogranie zostało zablokowane.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Nathaniel Clyne. To już jego trzeci faul.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Marouane Fellaini. Huknął łokciem Lovrena.

Manchester United
49'

W powietrznym pojedynku walczył Fellaini i piłka po jego strzale wylądowała na kornerze.

46'

Początek drugiej połowy.

45'
GOOOOOOL!!!

GOL! 1:1! Coutinho minął Varelę i piękną podcinką pokonał de Geę!

43'

Z pięciu metrów Rojo uderzył obok bramki! To była bardzo, bardzo dobra okazja!

42'

Żółtą kartkę otrzymał Philippe Coutinho.

41'

Jordan Henderson spudłował w niezłej sytuacji. Juergen Klopp nie potrafi uwierzyć, jak jego kapitan nie wykorzystał tej okazji.

39'

Zbyt mocne dośrodkowanie James Milnera. Liverpool nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

37'

Czerwone Diabły przyciskają Liverpool. The Reds bronią się coraz głębiej.

35'

Odpowiedź Liverpoolu! Z rzutu wolnego technicznie przymierzył Daniel Sturridge i piłka trafiła w POPRZECZKĘ!

33'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind.

32'
GOOOOOOL!!!

GOL DLA MU! Martial wykorzystał "jedenastkę"! Jeszcze jeden i czeka nas dogrywka.

31'

Clyne sfaulował Martiala we własnym polu karnym. JEDENASTKA!

28'

Płaski strzał Coutinho sprzed pola karnego w fantastyczny sposób obronił de Gea!

25'

Dominacja Man Utd w ostatnich minutach. Liverpool ma problemy.

22'

Indywidualną akcją popisał się Martial i wszystko wyglądało dobrze do momentu strzału, który poszybował nad poprzeczką.

20'

Juan Mata nieczysto trafił w piłkę z lewej strony pola karnego i ta przeleciała obok bramki. Hiszpan ma do siebie pretensje, ponieważ zdaje sobie sprawę, że to była dobra sytuacja.

19'

Lingard miał niezłą sytuację do strzelenia bramki. Uderzył głową i piłkę wybił Mignolet.