FC Basel
90+6'

Breel Embolo uderzył z ok. 12 metrów, ale wyraźnie przestrzelił.

90+5'

Uderzał z okolic linii pola karnego Sergio Escudero, ale Tomas Vaclik sparował piłkę na róg!

90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Breel Embolo.

90+4'

Breel Embolo mógł zdobyć honorowego gola, ale po jego strzale w sytuacji sam na sam bramkarz odbił piłkę, a sprzed linii wybił ją obrońca!

90+3'

Goście starają się uratować honor, ale poza rozgrywaniem piłki niewiele im się udaje.

90'

Doliczone zostało 6 minut.

86'

Skurcz złapał... bramkarza gospodarzy. Niebywała sytuacja. Może za mało kakao w diecie Sorii.

85'

Fernando Llorente sam na sam z bramkarzem, ale gracz gospodarzy trafił w bramkarza!

85'

Mocna wrzutka z pola karnego Steffena, David Soria po raz pierwszy po przerwie musiał interweniować.

83'

Groźne w polu karnym gości, skiksował Marek Suchy, ale Czech naprawił swój błąd i wyprowadził piłkę z pola karnego.

81'

Piłkarze już czekają na koniec meczu. Na murawie niewiele się dzieje. Momentami dochodzi do konfliktów pomiędzy zawodnikami, ale sędzia panuje nad wszystkim.

77'

Po dośrodkowaniu w pole karne ponad bramką główkował Timothee Kołodziejczak.

76'

Wciąż gracze Sevilli panują na boisku, gospodarze długo rozgrywają piłkę, goście nie są w stanie im przeszkodzić.

72'

Sevilla spokojnie rozgrywa piłkę na połowie FC Basel. Goście sporadycznie przedostają się na połowę gospodarzy.

71'

FC Basel. Schodzi: Marc Janko. Wchodzi: Cidren Itten.

69'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
65'

Ładny strzał sprzed pola karnego oddał Alexander Franson, piłka przeleciała metr ponad poprzeczką.

64'

Już od niemal dziesięciu minuy nie oglądaliśmy strzału na bramkę. Gospodarze pewni awansu nie forsują tempa, a gości mają piłki nożnej póki co dosyć.

61'
#0
#0
61'

FC Basel. Schodzi: Matias Delgado. Wchodzi: Breel Embolo.

58'

Gra przeniosła się do środka pola. W ostatnich minutach zawodnicy sporadycznie przedostają się pod jedną bądź drugą bramkę.

54'

W dalszym ciągu na boisku panują gospodarze. Piłkarze FC Basel chcieliby już zakończyć ten pojedynek.

1
52'
#0
#0
48'

Mariano Ferreira po ładnym rozegraniu piłki uderzył z pola karnego, bramkarz FC Basel nie dał rady złapać strzału i futbolówka wyszła na róg.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Doliczona została minuta.

45'

Gospodarze poszli za ciosem. Reyes w polu karnym dośrodkował do Gameiro, a ten najpierw uderzył w poprzeczkę, ale poprawił już celnie. 3:0 i goście na kolanach!

#0
Sevilla FC
2
44'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Jose Antonio Reyes.

Michael Krohn-Dehli dograł w pole karne do Reyesa, który z linii końcowej podał na piąty metr. Błąd popełnił obrońca, który nie trafił w piłkę, a Kevin Gameiro z metra wbił futbolówkę do pustej bramki!

#0
Sevilla FC
Asysta:
#0
2
43'

Po stracie gola goście starają się grać ofensywniej, jednak wciąż więcej do powiedzenia mają zawodnicy Sevilli.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Renato Steffen.

Zawodnik gości kartkę obejrzał za faul na Reyesie.

38'

Mogło być 1:1! Z rogu dośrodkowało Soria, a głową uderzył Steffen. Bramkarz Sevilli popisał się świetną interwencją i sparował piłkę!

35'

Gol! Strzelił Adil Rami. Asystował mu Jose Antonio Reyes.

Z rogu dośrodkował Jose Antonio Reyes, a spadającą na szósty metr piłkę sprytnym strzałem głową w bramce umieścił Adil Rami!

#0
Sevilla FC
Asysta:
#0
1
32'

Ever Banega uderzył z dystansu dużo lepiej niż kilka minut wcześniej. Bramkarz gości z problemami wybił piłkę na róg.

31'

W końcu pokazali się goście, na bramkę uderzał Matias Delgado, ale wyraźnie spudłował.

28'

Uderzał Ever Banega, ale zawodnik gospodarzy strzelił słabo i niecelnie.

26'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnik FC Basel wybił piłkę przed pole karne, gdzie dopadł do niej Michael Krohn-Dehli, ale jego momentalny strzał minął słupek o pół metra!

1
22'

Obraz gry nie ulega zmianie. Optyczna przewaga należy do Sevilli, ale gospodarze sporadycznie przedostają się z piłką w pole karne Szwajcarów.

15'

Sprytne zgranie piłki do wbiegającego w pole karne Iborry, ale zbyt mocne i futbolówkę złapał bramkarz.

13'

W dalszym ciągu wyraźną przewagę posiadają gospodarze, którzy długi rozgrywają piłkę i w pewnym momencie przyspieszają grę.

9'

Kevin Gameiro wbiegł z piłką z prawej strony pola karnego, ale jego płaskie dogranie na róg wybił obrońca gości.

7'

Żółtą kartkę otrzymał Timothee Kołodziejczak.

Zawodnik gospodarzy sfaulował rywala przed polem karnym.

#0
Sevilla FC
5'

Kevin Gameiro znalazł się z piłką z boku pola bramkowego, ale mocny strzał Tomas Vaclik odbił nogami!

4'

Od początku przeważają gracze Sevilli, którzy zamknęli rywali na ich połowie.

20:28

Rezerwa gości: Vailati, Traore, Fransson, Itten, Hunziker, Embolo, Calla.

20:28

Rezerwa gospodarzy: Rico, Krychowiak, Carrico, Escudero, Llorente, Juan Munoz, Figueiras.