Mecze towarzyskie
23 mar 2016 17:00
85'

Gol! Strzelił Andrea Gasbarro.

Mocne, płaskie uderzenie z linii pola karnego i jest 0:3 dla Italii! Nikt już nie odbierze przyjezdnym zwycięstwa w Szczecinie.

Andrea Gasbarro #14
Włochy U-20
85'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Leonardo Morosini. Wchodzi: Pierluigi Cappelluzzo.

wchodzi Wchodzi
Pierluigi Cappelluzzo #23
schodzi Schodzi
Michele Rocca #16
84'

Powoli dobiega końca smutne sportowo i organizacyjnie wydarzenie w Szczecinie. Na boisku zapanował chaos.

81'

Schodzi: Paweł Stolarski. Wchodzi: Karol Żwir.

77'

Gracjan Horoszkiewicz mierzył zza linii pola karnego. Odważna szarża defensora Chrobrego Głogów, ale ponownie nie doczekała się skutecznego zakończenia.

75'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Andrea Palazzi. Wchodzi: Fabio Gerli.

Fabio Gerli #8
Leonadro Capezzi #10
70'

. Schodzi: Lukas Klemenz. Wchodzi: Damian Rasak.

70'

Coraz mniej czasu ma reprezentacja Polski na zdobycie gola kontaktowego. Atakuje, ale brakuje precyzji przy wykończeniu.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Klemenz.

Polska U-20
63'

Leonardo Morosini i Andrea Palazzi mieli różne pomysły na zdobycie gola. Pierwszy strzelił mocno, a drugi lobował. Obaj bezskutecznie i Wojciech Fabisiak wznowi grę z własnego pola bramkowego.

61'

. Schodzi: Michał Nalepa. Wchodzi: Jakub Łukowski.

61'

. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Igor Sapała.

57'

Jakub Arak strzelił po dośrodkowaniu Korta i niewiele zabrakło biało-czerwonym do szczęścia!

55'

Gol! Strzelił Michele Rocca.

Strzał głową Rocci po dośrodkowaniu Morosiniego na 0:2 i Włosi są coraz bliżej zwyciestwa w Szczecinie.

Daniele Verde #11
Włochy U-20
51'

Walka w środku pola. Wygrała ją reprezentacja Włoch i musiał interweniować Lukas Klemenz.

48'

Paweł Stolarski i jego pierwsze uderzenie po przerwie. Dobrze interweniował Wladimiro Falcone.

46'

. Schodzi: Karol Angielski. Wchodzi: Jakub Arak.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

46'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Daniele Verde. Wchodzi: Patrick Ciurria.

Patrick Ciurria #7
Alessandro Piu #9
46'

. Schodzi: Mateusz Kuchta. Wchodzi: Wojciech Fabisiak.

42'

Andrea Palazzi odpowiedział na próbę Dariusza Formelii. Od kilku minut drużyny atakują bardziej na alibi i chyba przyda im się konsultacja z trenerami w szatni.

38'

Paweł Stolarski atakował na prawym skrzydle. Tym razem za mocno wypuścił sobie piłkę i nie zdążył do niej dobiec. Wraca więc ona w posiadanie Italii.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Gasbarro.

Włochy U-20
35'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Marco Pinato. Wchodzi: Andrea Gasbarro.

Arturo Calabresi #4
32'

Dawid Kort zdecydował się na uderzenie z dystansu. Władimiro Falcone nie musiał interweniować, a przerwa coraz bliżej.

31'

Polacy rozgrywają piłke na własnej połowie. Szukają luk w obronie przeciwnika, ale bezskutecznie. Włosi opanowali sytuację po nerwowym początku.

28'

Gracjan Horoszkiewicz interweniował wślizgiem we własnym polu karnym. Piłkę złapał następnie Mateusz Kuchta. Protestowali Włosi, ale wszystko w granicach przepisów piłkarskich.

24'

Andrea Palazzi jest rozpędzony i uskrzydlony swoim golem. Włoch próbował uderzyć tym razem po ziemi i pomylił się nieznacznie.

23'

Dwa uderzenia z dystansu. Na szczęście ponad bramką Mateusza Kuchty i bramkarz reprezentacji Polski mógł odprowadzić piłkę wzrokiem, po czym obsztorcować partnerów z pola.

20'

Reprezentacja Polski musi gonić wynik. Po zmianie wyniku zabiera się do ataku topornie, natomiast Włosi stawiają na szybkie wypady z wykorzystaniem skrzydeł.

17'

Gol! Strzelił Andrea Palazzi.

Włosi rozegrali piłkę jak profesorowie, a zakończył wszystko strzałem do bramki Palazzi. Wielka radość przyjezdnych, którzy prowadzą w Szczecinie!

Włochy U-20
15'

Kwadrans meczu zamknął odważnym wejściem Michał Nalepa. W ostatnim momencie obrońca zdążył sprzątnąć piłkę sprzed nosa pomocnika Arki Gdynia.

13'

Alessandro Piu wywrócił się w polu karnym po kontakcie z Polakiem. Zdecydowana reakcja sędziego, który nakazał Włochom kontynuować grę.

11'

Początek meczu w Szczecinie ze wskazaniem na reprezentację Polski. Dwa razy przedarła się pod bramkę Wladimiro Falcone. Mateusz Kuchta jest biernym obserwatorem wydarzeń.

9'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Angielski.

8'

Drugi raz zrobiło się gorąco pod bramką Italii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało zgrane z drugiego słupka do środka, a uderzenie głową było ciut za wysokie.

3'

Złe wybicie bramkarza reprezentacji Włoch i Polacy mieli błyskawicznie szansę, by objąć prowadzenie. Dawid Kort wymienił podania i uderzył nieznacznie nad bramką. Pomocnik Pogoni Szczecin jest wściekły!

16:50

Ławka rezerwowych reprezentacji Włoch: Lorenzo Montipo - Lorenzo Dickmann, Andrea Gasbarro, Gianluca Mancini, Giacomo Sciccca, Sebastiano Luperto, Fabio Gerli, Pierluigi Cappelluzzo, Giovanni Sbrissa, Patrick Ciurria.

16:50

Ławka rezerwowych reprezentacji Polski: Wojciech Fabisiak - Damian Rasak, Igor Sapała, Karol Żwir, Jakub Łukowski, Mateusz Wdowiak, Jakub Arak.