Eredivisie
20 mar 2016 16:45
90+3'

Koniec spotkania. PSV po przerwie nie stworzyło żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

90+2'

Jasper Cillessen z łatwością przechwycił dośrodkowanie rywali.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

87'

Groźna kontra Ajaxu przerwana faulem Moreno na El Ghazim.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Moreno.

PSV Eindhoven
86'

Żółtą kartkę otrzymał Jorrit Hendrix.

84'

Van Rhijn z rzutu rożnego dośrodkował wprost w ręce Zoeta.

83'

El Ghazi zagrał ze skrzydła do Fischera. Piłkę na rzut rożny wybił obrońca PSV.

82'

Po zdobyciu drugiej bramki przez Ajax tempo meczu wyraźnie spadło.

80'

Ajax Amsterdam. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Ricardo van Rhijn. To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Milika. Polak strzelił gola i zanotował asystę.

76'

[p][b]Gol! Strzelił Anwar El Ghazi. Asystował mu Arkadiusz Milik. Świetna akcja Ajaxu. Milik z pierwszej piłki odegrał do El Ghaziego, a ten strzałem przy słupku pokonał bramkarza PSV.

[/b]

[/p]

71'

Po dośrodkowaniu Willemsa z rzutu rożnego piłkę wybili gracze Ajaxu.

68'

Kontra Ajaxu, ale podanie do Milika było zbyt długie i piłkę przechwycił Zoet.

67'

Na trybunach w Eindhoven zapanowała radość, ale szybko kibiców uciszył arbiter. Piłka wylądowała w siatce po strzale Narsingha, ale arbiter słusznie odgwizdał spalonego.

60'

Dwójkowa akcja Schoene z Klaassenem. Strzał tego pierwszego został zablokowany przez obrońców.

58'

Locadia uderzył z okolic narożnika pola karnego. Strzał obronił golkiper Ajaxu. Piłkę przejął de Jong, ale piłka po jego strzale poleciała daleko obok bramki.

56'

Podobnie jak w pierwszej połowie dominują gospodarze, ale nie potrafią znaleźć sposobu na defensywę Ajaxu.

53'

Świetne uderzenie Gudelja z 18. metra. Piłka minimalnie minęła słupek.

51'

Na strzał z rzutu wolnego z 22. metra zdecydował się Willems. Gracz PSV uderzył wysoko nad poprzeczką.

50'

PSV będzie miało świetną okazję. Tuż przed linią pola karnego Dijks sfaulował rywala.

49'

Płaskie dośrodkowanie Schoene złapał Zoet.

46'

Mało brakło a Milik obsłużyłby świetnym podaniem Schoene. W ostatniej chwili piłkę przechwycił Bruma.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

45+3'

Koniec pierwszej połowy. Ajax prowadzi po precyzyjnym strzale głową Milika. PSV ma przewagę, ale nie potrafi stworzyć sobie okazji.

1
45+2'

Kolejna okazja Milika. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego błąd popełnił jeden z obrońców, piłkę przejął polski napastnik, ale strzelił wysoko nad bramką.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

44'

Świetne podanie otrzymał Milik, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Zoetem. Pojedynek jeden na jednego wygrał bramkarz PSV.

40'

Fatalne dośrodkowanie Proppera z rzutu wolnego.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Veltman.

Ajax Amsterdam
36'

PSV wciąż przeważa, ale nie potrafi tego udokumentować choćby jedną groźniejszą akcją.

31'

Kolejne dośrodkowanie de Jonga. Akcja zakończona niecelnym strzałem Moreno.

30'

Ajax cofnięty do defensywy i skupia się na obronie korzystnego rezultatu.

28'

Arias dograł do Locadii, a ten minimalnie spudłował. Powinno być 1:1.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Jetro Willems.

24'

Propper zdecydował się na kolejny strzał. Nie mógł on jednak zaskoczyć bramkarza Ajaxu, który pewnie złapał piłkę.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado.

21'

Dośrodkowanie Proppera z łatwością złapał Cillessen.

20'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła de Jonga w kierunku Locadii, ale po raz kolejny piłkę wybili obrońcy.

19'

Gospodarze próbowali szczęścia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, lecz piłkę szybko wybili obrońcy Ajaxu.

1
16'

Kolejna próba gospodarzy. Tym razem strzelał Propper.

1
15'

Pierwszy groźny strzał gospodarzy. Uderzał de Jong.

1
10'

Ajax po strzelonej bramce skupił się na defensywie i na niewiele pozwala rywalom.

1
5'

Gracze PSV próbują doprowadzić do wyrównania, ale nie mogą przedrzeć się przez defensywę rywali.

1
2'

[p][b]Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Joel Veltman. Milik wykorzystał dośrodkowanie Veltmana i precyzyjnym strzałem głową pokonał rozpaczliwie interweniującego bramkarza PSV.