Wilki wciąż nie pozwalają Realowi zbliżyć się do własnego pola karnego.

Aż 4 minuty doliczone do II połowy meczu.

90'

Bardzo groźny kontratak Realu, w którym Bale wrzucił piłkę na 5. metr. Obrońcy Wolfsburga zdołali wybić piłkę.

1
89'

Kruse oddał strzał z ostrego kąta i Navas musiał interweniować. Korner dla Wolfsburga.

1
88'

Niemcy oddalają zagrożenie od własnego pola karnego, dążąc do zachowania czystego konta. Real walczył jednak ze wszystkich sił o gola wyjazdowego!

86'

Skuteczna interwencja Benaglio po strzale Bale'a.

85'
85'

Wolfsburg. Schodzi: Andre Schuerrle. Wchodzi: Max Kruse.

82'

Przerwa w grze po pojawieniu się na murawie jednego z kibiców. Ochroniarzom zajęło trochę czasu przywrócenie porządku.

1
81'

Coraz więcej rzutów rożnych egzekwują piłkarze Realu. Defensywa VfL w opałach.

1
78'

Osaczony Isco na 18. metrze przez trzech rywali stracił piłkę.

77'

Kolejny udany kontratak Wolfsburga i groźny strzał mógł oddać Henrique. Posłał jednak piłkę w środek bramki i spokojnie interweniował Navas.

1
75'

Rośnie napór Realu i coraz bliżej kontaktowego trafienia dla gości.

1
74'

Znakomita okazja dla Ronaldo, ale gwiazdor Realu przegrał pojedynek z Benaglio! Szwajcar ponownie górą!

72'

Gustavo zdołał jednak wrócić na plac gry.

1
71'

Uderzenie Bale'a z dystansu również okazało się niecelne.

1
70'

Kontuzjowany Luiz Gustavo opuścił boisko. Konieczna jest zmiana.

1
69'

Również Bale został ukarany przez arbitra.

Real Madryt
3
69'

Przepychanki na boisku. Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Arnold.

2
68'

Ależ kapitalna okazja dla Schuerrle po kontrataku! Henrique fantastycznym podaniem dograł do Niemca, który miał przed sobą praktycznie tylko Navasa, ale strzelił nad poprzeczką!

1
67'

Danilo włączył się do akcji ofensywnej Realu i wywalczył rzut rożny.

1
1
64'

Schuerrle próbował wyjść sam na sam z Navasem, jednak w ostatniej chwili piłkę wybił mu Ramos!

1
3
64'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

1
1
63'

Schuerrle pomknął lewym skrzydłem w kontrataku, po czym niecelnie dograł w pole karne.

1
62'

Ronaldo huknął z wolnego, ale nie przebił się przez mur. Rzut rożny dla Realu.

1
1
61'

Żółtą kartkę na faul na Ronaldo otrzymał Luiz Gustavo.

VfL Wolfsburg
1
60'

Królewscy prowadzą atak pozycyjny, wydaje się, że Wolfsburg skoncentruje się już tylko na obronie prowadzenia.

1
58'

Bale dośrodkował na głowę Ronaldo, który oddał kolejny niecelny strzał.

3
57'

Pasywnie grają teraz Niemcy, ale Real póki co nie potrafi tego wykorzystać. Spadło tempo rywalizacji.

1
1
53'

Żółtą kartkę na opóźnianie gry otrzymał Diego Benaglio.

55'

Tym razem Draxler dośrodkowaniem szukał Henrique, jednak piłka poszybowała nad głową Brazylijczyka.

52'

Pierwsza akcja VfL po przerwie. Centrował Draxler, ale niedokładnie.

50'

Ronaldo odebrał piłkę Gustavo i pomknął na bramkę, po czym oddał niecelny strzał.

1
1
49'

Teraz Ronaldo miał okazję do oddania groźnego strzału po akcji Bale'a. Również Portugalczyk nie trafił jednak w bramkę.

48'

Kroos miał sporo miejsca na 20. metrze przed bramką. Postanowił strzelić i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
46'

Początek drugiej połowy. Czy Real odpowie Wolfsburgowi?

1
3
45'

60 sekund doliczone do I połowy.

45'

Z rzutu wolnego technicznie przymierzył Gareth Bale. Piłka przeszła nad poprzeczką.

1
44'

Będzie groźnie dla Benaglio! Jese był faulowany na 18-19. metrze przed bramką VfL.

1
43'

Znów kapitalny kontratak w wykonaniu Henrique! Brazylijczyk zbyt długo zwlekał jednak z dograniem przed bramkę do Schuerrle i we wszystko wmieszali się obrońcy.

42'

Bale ciut za mocno dośrodkował w pole karne do Ronaldo. Cała akcja Realu była bardzo obiecująca.

2
41'

Real Madryt. Schodzi kontuzjowany Karim Benzema. Wchodzi: Jese Rodriguez.

40'

Przerwana akcja gospodarzy, ponieważ na boisku siedzi Benzema, który uskarża się na uraz.

1
39'

Skuteczna interwencja Dantego po dośrodkowaniu Bale'a w poszukiwanu Ronaldo.

38'

Rozochocił się Draxler, który złamał akcję ze skrzydła do środka i uderzył z 20 metrów. Nie była to udana próba.

36'

Tym razem Naldo w ostatniej chwili wykonał wślizg przed Bale'em i wybił piłkę na rzut rożny.

35'

Naldo zablokował Ronaldo, który uderzał z kilku metrów w polu karnym Wolfsburga!

34'

Kapitalny mecz rozgrywa pozyskany w styczniu przez VfL Bruno Henrique. Teraz dograł do Draxlera, który pomylił się tylko nieznacznie!

33'

Okazja dla Realu! Bale dośrodkował na głowę Benzemy, jednak ten posłał piłkę obok słupka.

32'

Arnold powinien strzelać z 18 metrów, jednak zdecydował się na podanie i stracił piłkę.

30'

Marcelo pomknął lewym skrzydłem, wpadł już w pole karne, ale następnie zamiast do Benzemy, podał do bramkarza VfL.

28'

Schuerrle w indywidualnej akcji! W swoim stylu minął obrońcę i przymierzył z dość ostrego kąta. Navas nie dał się zaskoczyć.

27'

Odważnie grają podopieczni Heckinga i na razie dobrze na tym wychodzą. Królewscy są wyraźnie zaskoczeni.

1
25'

Gol! Strzelił Maximilian Arnold. Asystował mu Bruno Henrique. 2:0 dla VfL i szaleństwo na trybunach! Henrique płasko dograł przed bramkę, gdzie Arnold uprzedził obrońców i płaskim strzałem pokonał Navasa!

22'

Z dystansu przymierzył Casemiro, ale piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

21'

Królewscy ponownie ruszyli do ataku, ale Wolfsburg nieźle gra dzisiaj w defensywie.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Vieirinha.

18'

Gol dla Wolfsburga z rzutu karnego! Ricardo Rodriguez zmylił Navasa i otworzył wynik!

4
17'

Rzut karny dla Wolfsburga! Faulowany przez Casemiro był Schuerrle, który chciał oddać strzał z 8 metrów.

16'

Celny strzał Henrique z około 20 metrów nie mógł zaskoczyć Navasa.

1
12'

Niezły kontratak Wilków! Draxler dośrodkował do Henrique, którego strzał głowa nie sprawił jednak problemów Navasowi.

11'

Ze sporą łatwościa Królewscy podchodzą na 20. metr, a to nie wróży Wolfsburgowi niczego dobrego.

10'

Benaglio w ostatniej chwili uprzedził na trzecim metrze przed bramką Benzemę.

9'

Real przeszedł do ataku pozycyjnego, gospodarze skupieni na obronie własnej bramki.

5'

Po dośrodkowaniu Ronaldo nieczysto w piłkę trafił Bale i od bramki Benaglio.

3'

Dobrze zapowiadała się kombinacyjna akcja Draxlera z Schuerrle, ale Niemcom zabrakło precyzji.

2'

Piłka w bramce Wolfsburga po podaniu Benzemy i strzale Ronaldo. Portugalczyk był jednak na minimalnym spalonym.

20:21

Zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców LM jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w tej edycji strzelił już 13 goli.

20:21

Królewscy wystąpią w najsilniejszym składzie, a wśród gospodarzy w ostatniej chwili do zdrowia wrócili Naldo i Bas Dost.

20:16

Real w 1/8 finału bez trudu wyeliminował Romę, natomiast Wolfsburg dał sobie radę z debiutantem - KAA Gent.

1
20:11

Zdecydowanym faworytem ćwierćfinału jest Real Madryt, który w weekend wygrał El Clasico 2:1. VfL Wolfsburg w ostatnim występie uległ 0:3 Bayerowi Leverkusen.