Fantastyczna parada Benaglio po uderzeniu Jese! Kibice widzieli już piłkę w bramce.

84'

Wolfsburg stara się zaatakować, ale Navasowi nie zagraża.

1
82'

Królewscy nadal w natarciu, ale tym razem Kroos został zablokowany. Od bramki Benaglio.

81'

Kapitalna akcja Benzemy, idealny strzał i jeszcze lepsza parada Benaglio, który sparował piłkę na rzut rożny.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo.

3
2
80'

Wolfsburg. Schodzi: Josuha Guilavogui. Wchodzi: Bas Dost.

77'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Hat-trick Portugalczyka, który tym razem kapitalnie uderzył z rzutu wolnego! Nie był to mocny strzał, ale precyzyjny i Benaglio nie zdążył z interwencją.

8
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Gustavo i będzie idealna okazja dla Realu do oddania groźnego strzału z rzutu wolnego.

1
1
73'

Niecelny strzał Benzemy ze środka pola karnego. Francuz mógł zrobić to lepiej.

1
73'

Wolfsburg. Schodzi kontuzjowany Bruno Henrique. Wchodzi: Daniel Caligiuri.

72'

Przerwa w grze spowodowana problemami zdrowotnymi Henrique.

2
70'

Zadrżeli kibice Realu, ale strzał głową Dantego przyblokował Ramos i Navas mógł spokojnie interweniować.

1
67'

Sporo miejsca miał teraz Vieirinha na 20. metrze, ale strzał Portugalczykowi się nie udał.

66'

Był gol czy nie?! Po strzale głową Ramosa piłka odbiła się od słupka i Benaglio złapał ją na linii bramkowej. Sędzia nie uznał goli mimo protestów madrytczyków.

7
4
64'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Vieirinhi z prawego skrzydła. Piłka opuściła boisko.

63'

Na razie nie przynoszą efektu kolejne dośrodkowania Królewskich przed bramkę Benaglio.

61'

Skuteczne piąstkowanie Benaglio po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

60'

Po dośrodkowaniu Modricia Naldo oddał strzał na własną bramkę, ale czujny Benaglio odbił piłkę.

60'

Pół godziny do końca regulaminowego czasu gry. Real nadal ma ogromną przewagę nad gośćmi.

57'

Ronaldo strzelił z rzutu wolnego w mur i wywalczył tylko rzut rożny.

1
1
55'

Ronaldo wbiegł w pole karne i upadł po kontakcie z rywalem. Sędzia nie zdecydował się podyktować "jedenastki".

1
54'

Marcelo dośrodkował przed bramkę, gdzie był już Dante i wybił piłkę.

52'

Jedna z nielicznych akcji ofensywnych Wolfsburga. Z narożnika pola karnego niecelnie uderzył Schuerrle.

1
50'

Coraz bliżej trzeciego gola dla Realu. Póki co Królewscy wywalczyli kolejny rzut rożny.

48'

Będzie kolejny rzut rożny, ponieważ po strzale Ramosa interweniował Naldo. Z kornera nic jednak nie wynikło.

48'

Kroos sprytnie rozegrał rzut rożny, jednak strzał Ronaldo z pierwszej piłki został przyblokowany.

47'

Benzema dogrywał na środek pola karnego do Cristiano, ale piłkę zdołał wybić Rodriguez.

46'

Początek II połowy.

45+2'

Żółtą kartkę za faul na Casemiro otrzymał Maximilian Arnold.

1
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

44'

Królewscy znów nieco aktywniejsi. Wolfsburg zepchnięty do defensywy i wybijający na oślep piłkę.

41'

Przyzwoicie zaczęli prezentować się Niemcy w ostatnich minutach. Real wciąga ich na swoją połowę.

38'

Strzelał Henrique i to mogło być groźne dla Navasa. Po rykoszecie piłka przeleciała obok słupka.

37'

Po dośrodkowaniu w pole karne głową strzelał Bale, jednak wyraźnie chybił.

36'

Pomoc lekarska dla Marcelo i krótka przerwa w grze.

2
34'

Teraz Gustavo sprawił kłopoty Navasowi! Potężny strzał Brazylijczyka szybował w światło bramki, ale Kostarykanin zdołał sparować piłkę.

1
33'

Zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem Bale i trafił w przeciwnika. A na piłkę już czekał przed bramką Ronaldo.

1
1
32'

Wolfsburg. Schodzi kontuzjowany Julian Draxler. Wchodzi: Max Kruse.

30'

Świetna akcja Benzemy, który zbiegł ze skrzydła do środka i huknął płasko z 20 metrów. Benaglio nie dał się zaskoczyć.

1
27'

Gościom udało się oddać strzał! Z dystansu przymierzył Luiz Gustavo, ale to nie mogło zaskoczyć Navasa.

1
1
26'

Benzema ładnie przyjął piłkę w polu karnym, ale okazało się, że był na ofsajdzie.

2
24'

Draxler dośrodkowywał w poszukiwaniu Naldo, ale czujny Navas poradził sobie z tą centrą.

22'

Bardzo łatwo tracą piłkę goście z Niemiec. To nie wróży im niczego dobrego na dalszą część meczu.

1
20'

Bez zagrożenia dla bramki Navasa po dośrodkowaniu Draxlera z rzutu wolnego.

1
17'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Wolfsburg na kolanach! 2:0 już po 17 minutach i ponownie bramkę zdobył Ronaldo. Portugalczyk oddał precyzyjny strzał głową po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego.

12
3
17'

Niewiele brakowało, a Real prowadziłby już 2:0! Tym razem jeden z obrońców w ostatniej chwili uprzedził Ronaldo po centrze Carvajala.

1
2
16'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Daniel Carvajal. Tego można było się spodziewać! Szybki gol dla Realu! Carvajal przejął piłkę w środku boiska i zagrał w pole karne, gdzie Ronaldo bez trudu wykorzystał sytuację sam na sam z Benaglio!

14'

Próba kontrataku przyjezdnych, jednak Draxler nie opanował piłki zagrywanej wzdłuż linii bocznej.

11'

Skuteczna interwencja obrońców Wolfsburga po dośrodkowaniu Marcelo z lewego skrzydła.

1
9'

Chwila wytchnienia dla obrońców VfL. Goście wywalczyli rzut rożny w nieśmiałej akcji ofensywnej.

1
8'

Modrić dogrywał na środek pola karnego do Ronaldo, który mógł znaleźć się oko w oko z Benaglio. Niedokładnie.

1
6'

Było blisko! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sergio Ramos oddał strzał głową i piłka opuściła boisko po odbiciu od poprzeczki!

2
6'

Pierwszy korner dla Realu. Gubią się w obronie zawodnicy z Wolfsburga, widać sporą nerwowość w ich poczynaniach.

5'

Benzema szarżował w polu karnym Wolfsburga wespół z Marcelo. Poradzili sobie obrońcy wicemistrza Niemiec.

3'

Naldo tak wybijał piłkę sprzed własnego pola karnego, że trafił w Bale'a. Na jego szczęście Walijczyk nie był w stanie przejąć futbolówki.

19:55

Real po raz ostatni nie dotarł do najlepszej "4" Ligi Mistrzów w sezonie 2009/2010. Od tego czasu raz wygrał rozgrywki, a czterokrotnie odpadł w półfinale.

3
19:55

Wilki walczą o pierwszy w historii awans do półfinału Ligi Mistrzów.

1
19:55

W porównaniu do meczu z Wolfsburga doszło tylko do jednej zmiany w podstawowych składach: Daniel Carvajal zastąpił Danilo na obronie Realu.