Trwa losowanie. Sevillę reprezentuje Grzegorz Krychowiak.

120'

Raul Garcia huknął z narożnika pola karnego, ale Soria spokojnie złapał piłkę.

120'

Gameiro ruszył z kontrą, ale przed polem karnym Athelticu złapał go skurcz i oddał piłkę gościom.

119'

Końcówka dogrywki należy do gości z Bilbao, ale czy starczy im czasu na zadanie decydującego ciosu?

117'

Żółtą kartkę otrzymał Jewhen Konoplianka.

116'

Pewna interwencja Sorii po strzale Manzanaresa z 20 metrów.

115'

Zanosi się na konkurs rzutów karnych.

114'

Żółtą kartkę otrzymał Coke.

Sevilla FC
109'

Piłkarze obu drużyn wydają się być już wycieńczeni długą rywalizacją.

105'

Poczatek II części dogrywki. Od środka Athletic.

105+1'

Jewhen Konoplianka próbował pokonać Herrerina uderzeniem w bliższy róg, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć!

105'

Żółtą kartkę otrzymał Xabier Etxeita.

Athletic Bilbao
105'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi.

105'

Brutalny faul na Krychowiaku. Zakotłowało się na boisku. Piłkarze Sevilli stanęli w obronie Polaka.

102'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar de Marcos.

101'

NIEBYWAŁE! Po centrze Konoplanki Kolodziejczak zagłókował w słupek bramki Athleticu, a po chwili piłka wróciła przed bramkę gości i Coke uderzył ją przewrotką, ale na linii bramkowej Herrerina wyręczył San Jose!

100'

Sevilla. Schodzi: Mariano. Wchodzi: Coke.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
97'

Ależ szansa gości! Po prostopadłym podaniu Benata Markel Susaeta znalazł się w sytuacji sam na sam z Sorią, ale uderzył obok bramki Sevilli!

96'

Teraz Sevilla zamknęła rywali na ich połowie.

95'

Żółtą kartkę otrzymał Iker Muniain.

93'

Początek dogrywki pod znakiem przewagi Athleticu.

90'

Początek I części dogrywki. Od środka Sevilla.

90+3'

Benat Etxebarria wbił piłkę w pole karne Sevilli, ale nikt do niej nie doskoczył i z "piątki" grę wznowi Soria.

90'

II połowa przedłużona o trzy minuty.

89'

Ostatnie minuty II połowy należą do gości. Sevilla w defensywie.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami.

Sevilla FC
86'

Żółtą kartkę otrzymał Borja Manzanares.

82'

Ten wynik oznacza, że czeka nas dogrywka.

80'

Gol! Strzelił Raul Garcia. Asystował mu Benat Etxebarria.

Po centrze Benata Garcia zawisł w powietrzu i głową przerzucił piłkę nad Sorią! Bramkarz Sevilli został złapany w pół drogi do piłki!

78'

Jedna bramka dzieli Athletic od doprowadzenia do dogrywki. Szykuje się pasjonujący ostatni kwadrans II połowy!

77'

Kolejna szansa Gameiro, ale tym razem z 11 metrów uderzył nad bramką Herrerina.

75'

Kevin Gameiro znalazł się w sytuacji sam na sam z Iago Herrerinem, ale obronną ręką z tego pojedynku wyszedł golkiper gości.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Balenziaga.

69'

Koniec meczu dla Aritza Aduriza. Najlepszy strzelec gości opuści boisko z powodu kontuzji.

68'

Gameiro upadł w polu karnym Athleticu po starciu z de Marcosem i San Jose, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

67'

Po zejściu Iborry opaskę kapitańską przejął Grzegorz Krychowiak.

61'

Niecelny strzał Mikela Balenziagi z 25 metrów.

60'
59'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Grzegorz Krychowiak.

Co za odpowiedź Sevilli! Vitolo wprowadził Krychowiaka w pole karne Athelticu, a ten spod końcowej linii zagrał wzdłuż bramki do Gameiro, który z kilku metrów posłał piłkę do siatki gości!

57'

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Asystował mu Benat Etxebarria.

Aduriz w narożniku pola karnego uciekł spod opieki N'Zonziego oraz Krychowiaka i pokonał Sorię płaskim strzałem z 13 metrów!

54'

Athletic. Schodzi: Inigo Martinez. Wchodzi: Iker Muniain.

50'

Spotkanie ogląda na żywo z trybun Sanchez Pizjuan 38 567 widzów.

48'

Szybka kontra Sevilli, którą soczystym uderzeniem z 18 metrów zakończył Iborra, ale Herrerin nie dał się pokonać!

47'

Po centrze Oscara de Marcosa Inigo Martinez zagłówkował nieznacznie obok bramki Sevilli.

46'

Początek II połowy. Od środka Sevilla.

45'

I połowa została przedłużona o minutę.

45'

Krychowiak zabawił się z Benatem, zakłądając mu "dziurę" na linii pola karnego, ale Baska zaasekurował jeden z partnerów, wybijajac piłkę na rzut rożny.

44'

Garcia odebrał piłkę Kolodziejczakowi i wpadł z nią w pole karne Sevilli, ale z narożnika "16" uderzył słabo i wprost w Sorię.

41'

Kolodziejczak po przechwycie włączył się do ataku i w jego końcowej fazie wycofał piłkę spod końcowej linii do Gameiro, ale Etxeita zdołał przeciąć podanie do Francuz do rodaka.

37'

Paskudne zachowanie De Marcosa, który łokciem uderzył Krychowiaka, gdy piłka była w innym sektorze boiska, ale sędzia Skomina nie ukarał Baska kartką.

36'

Sevilla prowadzi grę, a Athletic jest nastawiony na kontrataki. Przez niedokładność gospodarzy goście często przejmują piłkę w środkowej strefie.

32'

Ciekawa akcja Basków, w końcowej fazie której Inigo Martinez zgrał piłkę głową do Raula Garcii, ale ten z 11 metrów uderzył nad bramką Sorii.

30'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Grzegorza Krychowiaka i Polak zdołał posłać ją w kierunku bramki gości, ale sędzia orzekł, że pomocnik Sevilli zaatakował rywala zbyt wysoko podniesioną nogą i przerwał grę

29'

Żółtą kartkę otrzymał Eneko Boveda.

27'

David Soria minął się z piłką po centrze Benata z rzutu rożnego, ale na szczęście dla bramkarza Sevilli jego błąd nie był brzemienny w skutki.

24'

Jest i pierwsze celne uderzenie. Po wrzucie piłki z autu w pozycji strzeleckiej znalazł się Michael Krohn-Dehli i uderzył wolejem z 10 metrów, ale trafił wprost w Herrerina.

20'

Gra wznowiona. Krychowiak może kontynuować występ.

20'

Przerwa w grze. Grzegorz Krychowiak ucierpiał w powietrznym starciu z Mikelem San Jose.

19'

Markel Susaeta przejął piłkę po fatalnym błędzie Grzegorza Krychowiaka i od razu ruszył z nią w kierunku pola karnego Sevilli, ale po jego uderzenie piłka minęła bramkę gospodarzy.

17'

Vitolo efektownym zwodem minął dwóch rywali i wpadł w pole karne Athelticu, ale choć jego uderzenie z 13 metrów zostało zablokowane, akcja mogła się podobać.

15'

Niecelne uderzenie Iborry z linii pola  karnego.

11'

Po początkowej miażdżącej przewadze Sevilli gra się wyrównała.

9'

Po świetnej centrze Michaela Krohn-Dehliego Adil Rami uderzył prosto z powietrza z ok. 10 metrów, ale posłał piłkę tuż nad bramką Herrerina.

5'

Słupek uratował Sevillę! Aduriz otrzymał kapitalne prostopadłe podanie z głębi pola, w polu karnym minął Sorię i z ostrego kąta uderzył w kierunku bramki gospodarzy, ale Kolodziejczak wślizgiem zdołał zbić piłkę na słupek!

4'

Sevilla nie schodzi z połowy gości. Athletic na razie w głębokiej defensywie.

1'

Grzegorz Krychowiak sfaulowany przez Raul Garcię. To będzie zacięte spotkanie.

20:57

Piłkarze wychodzą na murawę. Sevilla wystąpi w białych koszulkach i spodenkach oraz czarnych getrach. Athletic zagra w koszulkach w biało-czerwone pasy, czarnych spodenkach i czerwonych getrach.

20:57

To karkołomne zadanie, bowiem ekipa Grzegorza Krychowiaka nie przegrała domowego meczu w Lidze Europy od 13 marca 2014 roku, a wygrała wszystkie 11 rozegranych od tamtej pory przed własną publicznością spotkań LE, tracąc w nich tylko cztery bramki, ale nigdy więcej niż jedną w spotkaniu!

20:57

Przed tygodniem w Bilbao Sevilla pokonała Athletic 2:1 po golach Kolodziejczaka i Iborry. Athleticowi do awansu niezbędne jest zdobycie co najmniej dwóch bramek.