89'
ZMIANA

Włochy. Schodzi: Marco Parolo. Wchodzi: Jorginho.

88'

Zaza zmarnował dogodną okazję! Zamiast strzelał z ostrego kąta, próbował dogrywać i obrońcy przejęli piłkę.

86'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Paco Alcacer.

84'

Morata próbował przelobować Buffona, ale przestrzelił.

82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cesc Fabregas.

79'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Jordi Alba.

78'

Motta próbował przelobować de Geę, ale bramkarz zdążył z interwencją.

75'

Z rzutu wolnego technicznie przymierzył Insigne. Piłka przeszła obok słupka.

74'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Gerard Pique.

71'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Aritz Aduriz. Wchodzi: David Silva.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Napastnik dobił z najbliższej odległości strzał, który sparował przed siebie Buffon.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

68'
GOOOOOOL!!!

Włosi na prowadzeniu! Giaccherini dograł piłkę przed bramkę, gdzie Insigne uniknął spalonego i wygrał pojedynek z de Geą!

63'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Isco.

63'

Składna akcja Azzurrich zakończona mocnym, płaskim strzałem Florenziego. Na posterunku był de Gea.

60'
ZMIANA

Włochy. Schodzi: Graziano Pelle. Wchodzi: Simone Zaza.

60'

Niecelny strzał głową oddał po dośrodkowaniu z kornera Bonucci.

59'

Insigne huknął z ponad 20 metrów, ale de Gea zdołał sparować piłkę!  Groźny strzał gwiazdy Napoli.

58'

Niezła akcja Juanfrana na prawym skrzydle, ale dośrodkowanie przed bramkę było już niecelne.

55'

Sporo walki w strefie środkowej boiska, tymczasem składnych akcji brakuje.

51'
ZMIANA

Włochy. Schodzi: Eder. Wchodzi: Lorenzo Insigne.

51'

Eder szarżował w polu karnym, jednak został podwojony. Utrzymał się przy piłce, ale niecelnie dośrodkował przed bramkę.

50'

Włosi uzyskali przewagę optyczną, ale nie zagrażają de Gei.

46'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Koke.

46'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Nacho.

wchodzi Wchodzi
#19
schodzi Schodzi
46'

Początek II połowy.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

42'

Zamieszanie przed bramką Buffona po dośrodkowaniu Maty. Nic konkretnego jednak z tego nie wynikło.

40'

De Gea nie dał się przelobować Ederowi, który uderzył z powietrza z 20 metrów.

38'

Morata sprytnie chciał zagrać przed bramkę do Aduriza, ale ten był na ofsajdzie, a poza tym z interwencją zdążył Buffon.

36'

Hiszpanie starają się przejąć inicjatywę i przejść do ataku pozycyjnego.

33'

Nie jest to jak dotąd porywające widowisko. Tylko gospodarze mieli kilka przebłysków.

30'

Thiago uruchomił Moratę, a ten bez wahania zagrał prostopadle do Aduriza. Napastnik Athleticu Bilbao nie zdołał dojść do piłki.

27'

Hiszpanie dość niemrawo grają na razie w ataku i nie potrafią przebić się przez defensywę Italii.

1
25'

Candreva znów zdołał dośrodkować i tym razem strzał mógł oddać Giaccherini. Na szczęście dla Hiszpanów został zablokowany. Tylko korner.

23'

Eder świetnie wypatrzył Florenziego, który uniknął spalonego, ale po prostu podał piłkę bramkarzowi...

19'

Nieźle wygląda gra ofensywna Squadra Azzurra. Szybkie podania mogą wkróce przynieść skutek w postaci dogodnej okazji strzeleckiej.

17'

Druga centra Candrevy ze skrzydła i znów było groźnie! Tym razem Pelle minął się jednak z piłką i nie zdołał oddać strzału.

13'

Buffon nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki po strzale głową Moraty.

11'

Ostry faul Parolo na Moracie. Jeszcze bez żółtej kartki.

9'

Techniczny błąd Giaccheriniego sprawił, że akcja Włochów spaliła na panewce.

6'

Było groźnie! Po centrze Candrevy z prawego skrzydła Ramos interweniował w taki sposób, że piłka zatrzymała się na słupku!

4'

Piłka szybko krąży między zawodnikami obu ekip, ale spięć podbramkowych na razie nie było.

2'

Morata już wywalczył pierwszy rzut rożny dla mistrzów Europy.

20:08

Minuta ciszy ku czci ofiar zamachów w Brukseli oraz zmarłego w czwartek Johana Cruyffa.