90'

Jeszcze 3 minuty rywalizacji w Amsterdamie.

1
87'

Gol! Blaise Matuidi! Świetna odpowiedź Francuzów, a gola zdobył Matuidi, który dostał podanie od Martiala i z ostrego kąta strzelił między nogami Cillessena.

1
1
1
1
87'

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Moussa Sissoko.

86'

Gol! Wyrównanie! Ibrahim Afellay po sprytnie rozegranym stałym fragmencie gry uderzył z okolic linii pola karnego w róg bramki, a zasłonięty Mandanda nie zdążył z interwencją!

85'

Świetny powrót Matuidiego, który wygarnął piłkę spod nóg Promesa. Mogło być groźnie!

83'

Jedna z licznych prób niezwykle aktywnego Payeta. Gwiazdor WHU tym razem nie trafił w światło bramki.

1
79'

Po centrze Payeta Pogba doszedł do piłki, jednak źle ułożył głowę i Cillessen nie musiał interweniować.

76'

Z niezłej pozycji uderzał Pogba, ale wyraźnie się pomylił.

75'

Kwadrans do końca, a Holendrzy wyraźnie się rozkręcili i na bramkę Mandandy suną kolejne ataki.

72'

Długo trwała akcja Holendrów. W końcu Klaassen przymierzył technicznie z 20 metrów i nie zaskoczył Mandandy.

70'

Mocno i niecelnie uderzył z rzutu wolnego Willems.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi.

67'

Mocny strzał Pogby z 25 metrów, ale czujny Cillessen nie dał się zaskoczyć.

66'

Groźni są po zmianie stron podopieczni Blinda. Francja nie gra już tak pewnie jak w I odsłonie.

65'

Obiecująca akcja Kante z Giroud, ale ostatecznie gracz Arsenalu stracił piłkę.

62'

Rykoszet po strzale Martiala i piłka minęła bramkę Cillessena.

61'

Świetną okazję miał teraz Klaassen, który uderzył z powietrza z pierwszej piłki po centrze Willemsa. Piłka nieznacznie minęła słupek.

59'

Ładna akcja Payeta, który złamał akcję ze skrzydła do środka i uderzył z ponad 20 metrów. Chybił minimalnie!

55'

Brzydki faul Jalleta na Willemsie, ale Holender wróci do gry.

1
54'

Ogromna przewaga Trójkolorowych w posiadaniu piłki.

51'

Francuzi ruszyli do przodu, chcą szybko odzyskać dwubramkowe prowadzenie.

46'

Francja. Schodzi: Patrice Evra. Wchodzi: Lucas Digne.

46'

Holandia. Schodzi: Jordy Clasie. Wchodzi: Memphis Depay.

47'

Gol! Luuk de Jong strzelił gola ręką! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła na rękę holenderskiego napastnika i jego strzał zupełnie zaskoczył Mandandę. Arbiter nie dostrzegł nieprzepisowego zagrania.

1
2
46'

Francja. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: N'Golo Kante.

46'

Początek II połowy.

45+2'

W podbramkowym zamieszaniu celnie uderzył Evra, ale Cillessen na linii bramkowej złapał piłkę.

45+1'

Jallet wywalczył jeszcze rzut rożny dla Trójkolorowych.

44'

Skuteczna interwencja Varane'a po niezłym dośrodkowaniu Veltmana przed bramkę Mandandy.

42'

Wyraźnie spadło tempo gry i na murawie nie dzieje się teraz nic godnego odnotowania.

40'

Nie udają się akcje ofensywne Holendrom. Poważnego zagrożenia dla Mandandy jeszcze nie było.

36'

Uraz Sneijdera i konieczna będzie zmiana wśród gospodarzy.

34'

Matuidi zdołał dośrodkować, ale prosto w ręce Cillessena.

32'

Piłka przeszyła pole karne Holandii po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego i przeszła tuż obok słupka.

30'

Brzydki faul Veltmana. Obyło się jeszcze bez żółtej kartki.

28'

Na tempo meczu kibice nie mogą narzekać. Oba zespoły grają z dużym zaangażowaniem.

26'

I znów Griezmann! Francuski napastnik przymierzył celnie, ale Cillessen tym razem spisał się znakomicie.

24'

Griezmann znów zdołał dojść do dośrodkowania, jednak główkował metr obok słupka. Francuzi nadal groźni.

22'

Składna akcja Holendrów, którą strzałem z 20 metrów kończył Promes. Mandanda nie dał się zaskoczyć.

20'

Prostopadłe podanie Pogby do Griezmanna, ale snajpera Atletico uprzedził Cillessen.

19'

Trzeci gol wisiał w powietrzu! Po dośrodkowaniu Matuidiego Griezmann główkował tuż nad poprzeczką bramki Cillessena.

17'

W polu karnym szarżował Promes, ale nie zdołał uderzyć na bramkę Mandandy.

14'

Krótka przerwa w grze celem uczczenia pamięci zmarłego 24 marca Johana Cruyffa. Holenderska legenda występowała z numerem "14" na koszulce.

13'

Gol! Olivier Giroud podwyższył prowadzenie Trójkolorowych po rzucie rożnym, zgraniu Matuidiego i mocnym uderzeniu z powietrza z 10 metrów. Zaspali obrońcy holenderscy.

12'

Przyblokowany strzał Payeta po dośrodkowaniu Jalleta z prawego skrzydła.

11'

Sneijder trafił w mur złożony z Francuzów.

11'

Teraz rzut wolny będą egzekwować miejscowi. Faulowany był Promes.

9'

Francuzi spokojnie budują kolejne akcje. Widać, że Trójkolorowi są w formie.

6'

Gol! Antoine Griezmann oddał kapitalny strzał z rzutu wolnego w górny róg bramki i Cillessen nie próbował nawet interweniować.

5'

Piłka trzykrotnie znajdowała się w polu karnym Pomarańczowych, ale Francuzi nie zdołali celnie uderzyć. Po chwili Griezmann został sfaulowany na 18. metrze.

1
3'

Francuscy obrońcy poradzili sobie z dośrodkowaniem Promesa z prawego skrzydła.

1
20:30

Minuta ciszy w Amsterdamie dla uczczenia ofiar zamachów w Brukseli i zmarłego Johana Cruyffa.