Żółtą kartkę otrzymał Paweł Jaroszyński.

83'

Tomas Vestenicky wszedł z piłką w pole karne i z ostrego kąta uderzył wprost w Sandomierskiego.

82'

Luis Carlos przebiegł z piłką kilkanaście metrów i uderzył z linii pola karnego. Piłka wyszła na aut odbijając się od słupka!

80'

Atakuje Zagłębie, ale goście nie mają pomysłu na rozmontowanie obrony gospodarzy. Z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Filip Starzyński.

77'

Najpierw głową niecelnie uderzył Arkadiusz Woźniak, a po chwili Luis Carlos strzelił wyraźnie obok celu.

74'

Dośrodkował Filip Starzyński, a głową ponad bramką uderzył Damian Zbozień.

73'

Pomocy medycznej potrzebował poturbowany we własnym polu karnym Hubert Wołąkiewicz.

70'

Dość niespodziewanie zdobyty gol dodał Cracovii pewności. Zagłębie atakuje, ale nie potrafi przedrzeć się przez defensywę gospodarzy.

66'

Ależ okazję mogło mieć Zagłębie! Krzysztof Piątek w polu karnym do Carlosa, ale zawodnik gości źle przyjął piłkę.

64'

Niebezpiecznie pod bramką Zagłębia. Płasko podawał Wdowiak, Vestenicky nie trafił w bramkę.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Cetnarski. Pewny strzał w prawe okienko bramki Polacka. Golkiper rzucił się w przeciwną stronę.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Rakowski.

KGHM Zagłębie Lubin
60'

Będzie rzut karny dla Cracovii! Zawodnik gości zagrał ręką!

59'

Polacek nie złapał piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, przez moment bramka lubinian była pusta. Ostatecznie gościom udało się wyjść cało z opresji.

58'

Coraz groźniejsze Zagłębie, Cracovia ma duże problemy.

56'

W polu karnym z piłką znalaz się Tomas Vestenicky, jednak uderzył zbyt anemicznie i Martin Polacek złapał piłkę.

55'

Dorde Cotra dośrodkował wzdłuż pola bramkowego, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

51'

Filip Starzyński dośrodkował z prawej strony boiska, na wysokości pola karnego przewrotką. Piątek nie sięgnął piłki.

49'

Po dośrodkowaniu z prawej strony głową wprost w Polacka uderzył Erik Jendrisek.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

43'

Atak pozycyjny Cracovii, Zagłębie po przejęciu piłki stara się wyprowadzać kontry.

40'

Mecz ożywił się. Niebezpiecznie było pod bramką Cracovii, a przed momentem z dystansu w środek bramki przymierzył Bartosz Kapustka.

37'

Pierwsze minuty dawały nadzieję na dobry mecz z dużą liczbą goli. Jednak kolejne minuty sprowadziły naszą euforię na ziemię.

33'

Paweł Jaroszyński dość niespodziewanie uderzył sprzed pola karnego. Piłka poszybowała dwa metry ponad poprzeczką.

29'

Bartosz Kapustka dośrodkował, a Miroslav Covilo oddał kolejne uderzenie głową. Piłka przeleciała obok słupka.

28'

Tomas Vestenicky popędził w kierunku bramki Polacka, ale obrońcom Zagłębia udało się wrócić i powstrzymać napastnika Cracovii.

25'

Dość przypadkowo piłkę w polu karnym otrzymał Miroslav Covilo, uderzona futbolówka po nodze Dąbrowskiego wyszła na róg.

20'

Żadna z drużyn na dłużej nie potrafi wywalczyć przewagi na boisku. Wyrównany mecz w Krakowie.

16'

Mateusz Cetnarski dośrodkował z rogu, a Miroslav Covilo głową uderzył ponad bramką.

16'

W przeciągu kilkudziesięciu sekund dwa uderzenia Mateusza Cetnarskiego były blokowane przez zawodników Zagłębia.

14'

Prostopadłe dogranie do Piątka, ten wybiegł naprzeciwko bramkarza, ale sędzia przerwał grę z powodu spalonego.

11'

Zespoły zwarły szyki i rywale już z taką łatwością nie przedostają się w pole karne.

8'

Cios za cios. Strzał na bramkę Zagłębia, kontra gości i uderzenie obronione przez Sandomierskiego.

7'

Teraz świetna okazja po drugiej stronie boiska. Dośrodkowanie z rogu i Arkadiusz Woźniak uderzył głową z sześciu metrów. Grzegorz Sandomierski popisał się świetnym refleksem.

4'

Polacek doskonale interweniował po strzale głową Miroslav Covilo! Dobitka zawodnika Pasów była już niecelna. Cracovia powinna prowadzić!

2'

Mateusz Cetnarski dośrodkował z rzut wolnego, Polacek wybił piłkę przed pole karne, a tam Hubert Wołąkiewicz uderzył bardzo niecelnie.

17:32

Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

17:32

W jednym z najciekawiej zapowiadających się wtorkowych spotkań 32. kolejki Ekstraklasy Cracovia podejmie Zagłębie Lubin. Stawką tego meczu może być pozycja na ligowym podium.