20 kwi 2016 18:00
90+3'

Zablokowany strzał Cabrery z 12 metrów.

90+2'

Vladislavs Gabovs mógł pogrążyć Termalikę, ale najpierw główkował w nogi Nowaka, a przy poprawce bramkarz gospodarzy zdążył już skrócić kąt!

90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Co za pudło Kędziory! Niebywałe! Tomasz Foszmańczyk perfekcyjnie wyłożył piłkę napastnikowi Termaliki, ale ten nie trafił w bramkę z 6 metrów!

86'

Świetna centra Rymaniaka z prawego skrzydła, do piłki nie zdążył Airam Cabrera, ale z ostrego kąta główkował jeszcze Bartłomiej Pawłowski - niecelnie!

84'

Teraz Wojciech Kędziora nie sięgnął piłki po znakomitym dośrodkowaniu Plizgi!

83'

Z lewego skrzydła centrował Bartłomiej Pawłowski, akcję zamknął strzałem z woleja Aleksandrs Fertovs, kopnął jednak piłkę zbyt lekko i złapał ją Sebastian Nowak.

79'

Dawid Plizga padł w polu karnym po starciu z Pawłowskim, lecz do faulu tam nie doszło i sędzia słusznie puścił grę.

78'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła znakomitą okazję miał Patryk Fryc, ale główkował obok słupka!

76'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawiło się 2331 widzów.

75'

Tomasz Foszmańczyk dopadł do piłki na 17. metrze, ale uderzył wprost w ręce Treli.

74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandrs Fertovs.

71'

Świetnie na prawe skrzydło posłał piłkę Artem PutiwcewDawid Plizga dośrodkował jednak za głęboko i Dariusz Trela uprzedził Kędziorę.

70'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Jakub Biskup. Wchodzi: Dawid Plizga.

67'

Z dystansu w niebo uderzył Artem Putiwcew.

66'

Wojciech Kędziora znalazł się z piłką w polu karnym Korony, jednak z łatwością powstrzymał go obrońca gości.

62'

Totalny antyfutbol prezentują oba zespoły. Mnóstwo strat, niedokładnych podań, a strzałów mamy jak na lekarstwo.

57'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Mateusz Kupczak. To efekt zderzenia z Cabrerą.

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Nadal brakuje emocji, tempo jest spacerowe.

50'

Po rzucie rożnym w dużym tłoku próbował główkować Pavol Stano, ale to była kompletnie nieudana próba.

47'

Koszmarny strzał Grzelaka z rzutu wolnego z 30 metrów. Piłka minęła słupek w bardzo dużej odległości.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Goście zablokowali bardzo groźny strzał Plevy sprzed pola karnego. Chwilę wcześniej Sebastian Ziajka nie zdołał skutecznie zamknąć dośrodkowania z lewej strony boiska, a szansa była wyborna.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Elhadji Pape Diaw.

41'

Gospodarze bardzo łatwo poradzili sobie z miękkim dośrodkowaniem Sierpiny z rzutu wolnego. Nudy w Niecieczy...

36'

Mateusz Kupczak skiksował przy próbie strzału sprzed pola karnego.

33'

Dariusz Trela odbił piłkę przed siebie po strzale z dystansu Misaka, ale zdołał jeszcze zatrzymać dobijającego Fryca!

32'

Olbrzymi kocioł w polu karnym Korony! Szarżował tam Wojciech Kędziora, ale zabrakło strzału.

32'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawili się m. in. szef skautingu Cracovii, Robert Kasperczyk i trener Pasów Jacek Zieliński.

28'

Kąśliwie z dystansu uderzył Patrik Misak i spadająca piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

28'

Oglądamy mnóstwo walki w środku pola. Oba zespoły często przekraczają przepisy, dlatego nie ma mowy o płynności w grze.

25'

Marcin Cebula zagrywał w kierunku Cabrery, ale ten się poślizgnął, poza tym podanie było za mocne.

21'

Mecz nie jest porywający, znów częściej atakuje Termalica, ale klarownych sytuacji nie stwarza.

17'

Zakotłowało się w polu karnym Korony po rzucie rożnym dla gospodarzy. Wszystkie strzały były jednak blokowane.

15'

Airam Cabrera chciał lobować Nowaka, strzał mu jednak kompletnie nie wyszedł.

13'

Płasko z prawego skrzydła centrował Patrik Misak, piłka sunęła wzdłuż bramki, ale żaden z zawodników gospodarzy nie przeciął tego zagrania.

11'

Krótko przeważała ekipa z Niecieczy, teraz do głosu coraz częściej dochodzą piłkarze Korony.

9'

W pole karne beniaminka centrował Łukasz Sierpina, ale zabrakło wykończenia.

7'

W pierwszych minutach inicjatywa po stronie Termaliki.

4'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska mocno zagrał Patrik Misak, piłka odbiła się w polu karnym od Kędziory i opuściła boisko.