Ekstraklasa: 33. kolejka
25 kwi 2016 18:00
90+3'

Gol! Strzelił Sebastian Nowak. Asystował mu Dawid Plizga.

Coś NIESAMOWITEGO! Z rzutu rożnego dośrodkował Plizga, a piłka spadła na głowę niekrytego Nowaka, który uderzył przy słupku, nie do obrony! Bramkarz Termaliki pobiegł w pole karne przy ostatnim stałym fragmencie dla swojej drużyny i został wielkim bohaterem!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
14
90+1'

Gol! Strzelił Donald Guerrier. Asystował mu Zdenek Ondrasek.

Po dośrodkowaniu Jovicia Ondrasek wstrzelił piłkę w pole bramkowe i stamtąd wślizgiem do siatki trafił Guerrier! 2:1 dla Wisły!

90'

Doliczone 3 minuty.

1
89'

Goście wyraźnie zadowoleni z remisu, Wisła jeszcze szarpie.

1
86'

Sebastian Nowak wypiąstkował piłkę po głębokim dośrodkowaniu Sadloka z rzutu wolnego.

1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Plizga.

1
82'

Żółtą kartkę za uderzenie rywala otrzymał Patryk Małecki.

Wisła Kraków
1
1
80'

Wiśle zaczyna się spieszyć, ale Termalica też nie ogranicza się tylko do obrony i od czasu do czasu groźnie kontruje.

1
77'

Na trybunach stadionu Wisły pojawiło się 9274 widzów.

1
74'

Gospodarze wyszli z kontrą trzech na dwóch, ale wszystko zepsuł fatalnym podaniem Rafał Wolski.

1
70'

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Asystował mu Bartłomiej Babiarz.

Niesamowite! Mamy remis! Kędziora przebiegł z piłką spory fragment boiska, żaden z wiślaków mu specjalnie nie przeszkadzał i napastnik Termaliki trafił do siatki ładnym strzałem sprzed pola karnego.

4
70'
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Wolski.

1
66'

Termalica. Schodzi: Patryk Fryc. Wchodzi: Dawid Plizga.

65'

Stefan Nikolić zablokowany przy próbie strzału z 14 metrów.

1
64'

Paweł Brożek zbyt długo układał sobie piłkę do strzału z 16 metrów i został zablokowany.

2
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Sadlok.

1
62'

Mateusz Kupczak oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał z dystansu. Gol niewiele zmienił w obrazie gry, mecz nie porywa, a Termalica póki co nie ruszyła do odrabiania strat.

1
57'

Gol! Strzelił Denis Popović.

Popović oddał nie najlepszy płaski strzał, Nowak wyczuł jego intencje, ale piłka wpadła do siatki pod jego rękami. 1:0 dla Wisły!

3
1
56'

Rzut karny dla Wisły! Mateusz Kupczak sfaulował Boguskiego.

2
1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
53'

Michał Miśkiewicz minął się z piłką po bardzo groźnym dośrodkowaniu Putiwcewa z lewego skrzydła. Strzału jednak nie było.

1
50'

Maciej Sadlok przedzierał się lewym skrzydłem, ale nie miał pomysłu co dalej zrobić z piłką i jego kiepskie dośrodkowanie przeciął obrońca.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Doliczona 1 minuta.

1
43'

Rafał Wolski padł w polu karnym po interwencji jednego z obrońców, ale sędzia puścił grę.

1
40'

Bardzo dobre dośrodkowanie Fryca z prawego skrzydła, ale obrona Wisły czujnie oddaliła zagrożenie.

1
39'

Wiślak sfaulował Foszmańczyka i zawodnik gości musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Boban Jović.

1
35'

Z dystansu dość mocno, ale obok słupka uderzył Arkadiusz Głowacki.

1
34'

Z rzutu wolnego z 25 metrów Stefan Nikolić uderzył wprost w ręce Miśkiewicza.

1
33'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Foszmańczyku otrzymał Denis Popović.

1
31'

Nieprawdopodobne! Jak tu nie padł gol?! Patryk Małecki dokładnie dośrodkował do Brożka, snajper Białej Gwiazdy idealnie zgrał piłkę głową do Boguskiego, ale ten koszmarnie skiksował na 4. metrze i nie trafił w bramkę!

1
28'

Wisła zbiera teraz wszystkie bezpańskie piłki i jej przewaga rośnie.

1
26'

Mocno z rzutu wolnego uderzył Rafał Wolski, piłka odbiła się od muru obrońców Termaliki, a następnie złapał ją Sebastian Nowak.

1
1
23'

Wreszcie było ciekawiej! Soczysty strzał z dystansu oddał Arkadiusz Głowacki i piłka zatrzymała się na górnej siatce.

1
22'

Utrzymuje się teraz przewaga Białej Gwiazdy, tyle że nie ma z tego groźnych sytuacji. Kiepskie widowisko w Krakowie.

1
18'

Obrona gości za krótko wybiła piłkę po płaskim dośrodkowaniu Ondraska z prawego skrzydła, ale strzał Jovicia sprzed pola karnego był wyraźnie niecelny.

1
15'

Groźnych strzałów na razie nie oglądamy, choć oba zespoły starają się grać ofensywnie.

1
11'

Teraz Foszmańczyk oddał mocny strzał z dystansu i Michał Miśkiewicz złapał piłkę na raty.

2
9'

Tomasz Foszmańczyk założył "siatkę" Popoviciowi, a ten ratował się faulem pod boczną linią. Z rzutu wolnego kiepsko jednak dośrodkował Artem Putiwcew i wiślacy oddalili zagrożenie.

1
6'

Lewym skrzydłem przedzierał się Patryk Małecki, ale skutecznie blokowało go dwóch rywali i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.