90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
85'

Końcówka pojedynku. Nie ma szaleńczego tempa. Wojskowi mogą być już trochę zniechęceni swoją niemocą pod bramką przeciwnika.

2
82'

Niebezpieczny strzał! Michaił Aleksandrow huknął potężnie, ale dziś Martin Polacek jest nie do pokonania.

2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk.

2
77'

Legia. Schodzi: Łukasz Broź. Wchodzi: Michał Pazdan.

74'

Kasper Hamalainen domagał się podania w tempo, ale nie otrzymał wymarzonej piłki. KGHM Zagłębie Lubin broni coraz głębiej, ale nadal skutecznie.

3
72'

Podanie w kierunku Nemanji Nikolicia, ale najlepszy napastnik Ekstraklasy nie opanował piłki. Uciekła ona z pola widzenia superstrzelca.

2
68'

Coraz mniej czasu ma lider Ekstraklasy na odrobienie strat. Musi zdecydować się na prawdziwą nawałnicę na połowie Miedziowych.

1
64'

Dobrze zapowiadała się akcja Wojskowych. Michał Kucharczyk wystartował za szybko i dał się złapać w pułapkę offsidową.

1
1
62'

W odpowiedzi Jarosław Kubicki zatrudnił uderzeniem Arkadiusza Malarza. Bramkarz Legii Warszawa spisał się bez zarzutu.

1
1
60'

Celne uderzenie Legii Warszawa i od razu zapachniało golem kontaktowym! Nemanja Nikolić oszukał obrońcę i strzelił chytrze. Doskonała parada Martina Polacka uratowała lubinian!

1
1
57'

Filip Starzyński złapany na spalonym. Bardzo dobre ustawienie sędziego asystenta, który wszystko ocenił jak należy.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik.

KGHM Zagłębie Lubin
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk.

2
54'

Arkadiusz Malarz popracował na przedpolu i chwycił dośrodkowanie Arkadiusza Woźniaka w kierunku Krzysztofa Piątka. Wcześniej łatwo wymanewrowany został Artur Jędrzejczyk.

1
52'

Łukasz Janoszka wypracował sobie miejsce do strzału, ale nie przymierzył dobrze. Futbolówka poszybowała w trybuny stadionu w Lubinie.

1
50'

50 minut meczu minęło, a Legia Warszawa nadal nie oddała celnego strzału, a bez tego trudno marzyć o zwycięstwie.

2
49'

Legia Warszawa próbuje zaatakować gospodarzy, ale wciąż bez konkretów pod bramką Martina Polacka. Zagłębie Lubin jest pewne tego, co robi na boisku.

1
47'

Bez zmian w obu drużynach. Trudno dziwić się Piotrowi Stokowcowi, którego drużyna funkcjonuje dobrze. Stanisław Czerczesow szuka natomiast nadziei na lepszy wynik w wyjściowej jedenastce.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
44'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

2:0 w Lubinie! Szalenie interesująco robi się po rajdzie Krzysztofa Piątka i celnym strzale, którego nie przeczytał Arkadiusz Malarz.

4
1
40'

5 minut i będzie przerwa. Ciekawe, która drużyna zaatakuje w ostatnich minutach pierwszej części meczu.

1
39'

Maciej Dąbrowski został w polu karnym po stałym fragmencie za długo. Z tego powodu sędzia asystent musiał zasygnalizować spalonego.

1
38'

Fatalne podanie Ariela Borysiuka w poprzek boiska. Nie wolno tak rozgrywać. Na szczęście dla Legii Warszawa gospodarze nie zorganizowali się do szybkiego kontrataku.

1
36'

Filip Starzyński ruszył ile sił w płucach po lewym skrzydle. W ostatnim momencie został zatrzymany przez defensora.

1
34'

Akcja indywidualna Michała Kucharczyka zakończona dośrodkowaniem. Do futbolówki nie dotarli ani Nemanja Nikolić, ani Aleksandar Prijović.

1
31'

Artur Jędrzejczyk zachował się bardzo dobrze. Zastawił piłkę i dał się sfaulować Krzysztofowi Piątkowi. Sędzia musiał zatrzymać grę.

1
30'

Pół godziny meczu za kibicami. Większość zasiadająca na trybunach jest zadowolona z obrazu gry i wyniku, choć Legia Warszawa jest z minuty na minutę coraz groźniejsza.

1
29'

Do rzutu wolnego podszedł Filip Starzyński. Komplementowany z wielu stron pomocnik kopnął futbolówkę prosto w dobrze ustawionego Arkadiusza Malarza.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Ondrej Duda.

27'

Szansa z rzutu wolnego dla stołecznego zespołu. Po wrzutce Ondreja Dudy trącił piłkę Aleksandar Prijović. Nie skierował jej w światło bramki.

1
25'

Łukasz Piątek miał sporo miejsca na prawym skrzydle. Płaskie dośrodkowanie doświadczonego pomocnika wprost pod nogi przeciwnika.

1
22'

Mądra gra zespołu Piotra Stokowca od początku meczu. Bramkarz Martin Polacek nie miał dotychczas żadnych obowiązków poza kilkoma wykopami.

1
20'

Arkadiusz Woźniak huknął z półwoleja w boczną siatkę. Już podnieśli się z miejsc kibice i chcieli fetować gola na 2:0. Nie tym razem.

1
18'

Guilherme sfaulowany w środku pola. Zainicjowane od rzutu wolnego rozegranie Legii Warszawa skonczyło się tak szybko jak zaczęło.

1
16'

Groźne są podania za linię obrońców Legii Warszawa. Tym razem Krzysztof Piątek nie zabrał się idealnie z futbolówką.

1
14'

Zrobiło się ciekawie w Lubinie. Legia Warszawa będzie musiała zaatakować, by jej szanse na mistrzostwo Polski nie zmniejszyły się.

1
12'

Gol! Strzelił Jakub Tosik. Asystował mu Arkadiusz Woźniak.

Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu rożnego przedłużył na bliskim słupku Arkadiusz Woźniak w kierunku Jakuba Tosika, który główkował z bliska do bramki na 1:0 dla Zagłębia Lubin!

3
1
10'

Początek ze wskazaniem na KGHM Zagłębie Lubin. Było blisko, by prowadziło. Legia Warszawa dopiero porządkuje swoją grę.

1
8'

Anemiczne uderzenie sprzed linii pola karnego. Piłka przeturlała się obok bramki Legii Warszawa i grę wznowił Arkadiusz Malarz.

1
6'

Poprzeczka uratowała wicemistrza Polski! Arkadiusz Malarz interweniował na przedpolu. Bramkarz Legii Warszawa wybił piłkę sprzed nosa Krzysztofa Piątka wprost pod nogi Arkadiusza Woźniaka, a ten lobował minimalnie niecelnie!

1
4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii Warszawa. Piłka zaplątała się między nogami Jakuba Tosika i trafiła w objęcia Arkadiusza Malarza.

1
17:09

KGHM Zagłębie Lubin walczy o powrót do europejskich pucharów. By zbliżyć się do swojego celu potrzebuje zwycięstwa z liderem Ekstraklasy. Jeżeli sprawi niespodziankę, to wywoła alarm w Legii Warszawa, która gra o mistrzostwo Polski.