90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Przybyła.

90+1'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Krzysztof Mączyński.

3:2! Po dośrodkowaniu Mączyńskiego precyzyjnie przy dalszym słupku główkował Brożek i Trela bez szans!

komentarz

Doliczone 3 minuty.

87'

Po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu rożnego dobrze w polu karnym znalazł się Krzysztof Drzazga, jednak główkował nad bramką.

83'

Sprzed pola karnego technicznie strzelił Krzysztof Mączyński. Nad poprzeczką.

83'

Zbyt miękko z lewego skrzydła centrował Zdenek Ondrasek. Bez zagrożenia.

79'

Wisła w nieustannym ataku pozycyjnym, krakowianom nie brakuje wiary w odwrócenie losów rywalizacji.

74'

Przycisnęła teraz Wisła! Groźnie z dystansu uderzył Arkadiusz Głowacki i po rykoszecie piłka poleciała tuż obok słupka.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Boban Jović.

Wisła Kraków
72'

Krzysztof Drzazga miał szansę na gola kontaktowego, jednak minimalnie spóźnił się do piłki po centrze z lewego skrzydła.

69'

Arkadiusz Głowacki zatrzymał bardzo groźną kontrę Korony, którą wyprowadzał Bartłomiej Pawłowski.

65'

Gol! Strzelił Siergiej Pilipczuk. Asystował mu Airam Cabrera.

Cóż za riposta Korony! Znakomicie z prawego skrzydła dośrodkował Cabrera i skutecznie główkował niepilnowany Pilipczuk.

62'

Gol! Strzelił Paweł Brożek.

2:1! W okolicach linii pola karnego koszmarnie skiksował Dejmek i głową piłkę do siatki skierował Brożek!

60'

Maciej Sadlok oddał chytry strzał z dystansu i zmylony Dariusz Trela obronił z najwyższym trudem!

60'

Niezła dwójkowa akcja Ondraska z Brożkiem, skończyło się jednak tylko na rzucie rożnym.

58'

Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Bartłomiej Pawłowski, jednak przytomnie przeciął to Arkadiusz Głowacki.

54'

Korona wciąż jest niesamowicie naładowana, szybko doskakuje do rywali i ci mają ogromne problemy w rozegraniu.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Arkadiusz Głowacki oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Rymaniaka z prawego skrzydła.

48'

Wisła chciała od razu zaatakować, jednak kielczanie nie pozwalają jej rozwinąć skrzydeł.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Koszmarna centra Sadloka z rzutu wolnego z narożnika boiska. Piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy Korony.

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Siergiej Pilipczuk.

42'

Kielczanie oddali inicjatywę Wiśle, mimo to dość pewnie utrzymują prowadzenie. Dariusz Wdowczyk powinien chyba pomyśleć nad zmianami.

38'

Maciej Sadlok całkowicie zepsuł dośrodkowanie z lewego skrzydła i piłka opuściła boisko.

35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Głowacki.

34'

Bartłomiej Pawłowski zatańczył z piłką w polu karnym, lecz świetnie powstrzymał go Krzysztof Mączyński.

34'

Wisła ma inicjatywę, prowadzi atak pozycyjny, ale rzadko zagraża bramce Treli.

30'

Po rzucie rożnym daleko obok słupka główkował Zdenek Ondrasek.

28'

Wisła próbuje przyspieszyć, ale idzie jej jak po grudzie, bo Korona jest dziś bardzo dobrze dysponowana.

25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandrs Fertovs.

24'

Rzut wolny z 25 metrów egzekwował Bartłomiej Pawłowski, uderzył jednak kiepsko i piłka zatrzymała się na murze obrońców.

23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Witalij Bałaszow.

22'

Kąśliwie z dystansu uderzył Krzysztof Mączyński i po rykoszecie piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

20'

Kielczanie poradzili sobie z dośrodkowaniem Wolskiego z rzutu wolnego.

17'

Gol! Strzelił Dmitrij Wierchowcow.

Z rzutu wolnego dośrodkował Bartłomiej Pawłowski, Michał Miśkiewicz obronił strzał Pilipczuka, ale dobitka Wierchowcowa była już skuteczna! 2:0 dla Korony!

16'

Zdenek Ondrasek skiksował w polu karnym chcąc zamknąć dośrodkowanie Guerriera z lewego skrzydła.

12'

Gol! Strzelił Airam Cabrera. Asystował mu Siergiej Pilipczuk.

Korona przez dłuższą chwilę przebywała w polu karnym Wisły, w końcu Pilipczuk dograł z boku do Cabrery, a ten trafił do siatki z łatwej pozycji. Goście reklamowali jeszcze spalonego, ale sędzia uznał gola.

11'

Mecz może się podobać. Jest szybki, otwarty, oba zespoły nastawione ofensywnie.

10'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wprost w mur obrońców uderzył Rafał Wolski.

7'

Airam Cabrera szykował się do strzału głową z kilku metrów, w ostatniej chwili uprzedził go jednak obrońca.

6'

Petar Brlek sfaulowany przez Jovanovicia, wiślak musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

3'

Vlastimir Jovanović podał w pole karne do Pilipczuka, a ten uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę. Michał Miśkiewicz miał wszystko pod kontrolą.

2'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska dośrodkował Rafał Wolski, doszło tam do małego bilardu, ale ostatecznie piłkę złapał Dariusz Trela.