89'
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Patryk Fryc.

Drugi samobój! Kiełb dostał świetne podanie od Morioki i popędził lewym skrzydłem. Mocne wstrzelenie piłki w pole karne i Patryk Fryc wpakował piłkę do włsanej bramki!

4
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Zieliński. Obrońca ukarany za przytrzymywanie Plizgi.

4
84'

Bardzo mocno piłkę w pole karne wstrzelił Tom Hateley, ale nikt nie był w stanie jej sięgnąć.

4
83'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak. Faul na szarżującym lewym skrzydłem Pichu był oczywisty.

5
77'

Ładna szybka akcja Termaliki. Gutkovskis miał bardzo dużo wolnej przestrzeni na lewej flance. Zagranie wzdłuż bramki zgarneli jednak wrocławscy stoperzy.

4
75'

Wycofanie futbolówki przed szesnastkę i kąśliwe uderzenie Grajciara lewą nogą. Nowak rzucił się w kierunku lecącej piłki, ale nie musiał interweniować.

4
73'

Juhar starał się w pojedynkę sforsować defensywę Śląska, ale odważna szarża nie przyniosła spodziewanych efektów.

5
70'

Ataki z obu stron. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem remis nikogo nie urządza.

4
67'

Dwali przewrócony w polu karnym Termaliki! Arbiter jednoznacznym gestem nakazał grać dalej.

4
62'

Gol samobójczy! Lasza Dwali.

Wyrównanie w dość kontrowersyjnych okolicznościach! Po centrze Juhara z kornera, Sołdecki w taki sposób przytrzymał Dwaliego, że ten plecami skierował piłkę do własnej bramki.

4
58'

Chaotyczne zachowanie obrony gości i zbyt krótkie wybicie na oślep z własnego pola karnego. Piłka spadła pod nogi Gecova, ale strzał Czecha daleki był od doskonałości.

4
53'

Szarża Babiarza zakończona mocnym uderzeniem, które na ciało przyjął Celeban.

4
51'

Bardzo blisko drugiego gola! Biliński ładnie odwrócił się w polu karnym i znakomicie wypatrzył Moriokę. Japończyk uderzył z 13 metrów, ale tym razem posłał piłkę tuż obok słupka.

3
49'

Zderzenie piszczelami Grajciara z Sołdeckim. Słowak miał pretensje o umyślność zagrania obrońcy rywali, ale arbiter nie podzielił jego zdania.

2
15:10

Rotacja w składzie gości. Miejsce na prawej stronie obrony zajął Fryc, a świeżo wprowadzony Plizga dostał zadania ofensywne.

3
46'
46'

Gra wznowiona.

3
43'

Podanie w pole karne do Nikolicia. Ten przegrał walkę o górną piłkę z Celebanem. Piłka trafiła jednak przed pole karne, gdzie bez namysłu, z powietrza uderzył  Foszmańczyk. Abramowicz miał problem z opanowaniem futbolówki, ale ostatecznie obronił.

4
40'

Ożywiła się Termalica. Przed momentem na pozycji strzałowej znalazł się Bartłomiej Babiarz, ale jego uderzenie podbili obrońcy i skończyło się na kornerze.

3
38'

Martin Juhar urwał się Zielińskiemu i wpadł w pole karne z jego lewej strony. Mocny strzał po krótkim rogu zatrzymał jednak Abramowicz.

3
34'

Kolejny anemiczny styrzał na bramkę Nowaka. Przy takiej sile nie ma szans na powodzenie. Próbował Pich.

4
32'

Biegnący prawą stroną boiska Pich, wstrzelił piłkę w pole karne, ale tam zbyt lekko jej kierunek zmienił Biliński.

4
30'

Tomasz Foszmańczyk może pluć sobie w brodę! Pomocnik poszedł na przebitkę z obrońcami Śląska i przy wielkim szczęściu wybiegł sam na sam z bramkarzem. Strzału jednak nie oddał, zbyt mocno wypuszczając sobie piłkę.

5
27'

Bardzo daleki wyrzut piłki z autu przez Hateley'a. Do zgranej w polu karnym piłki dopadł Piotr Celeban, ale z kilku metrów uderzył nad bramką.

5
25'

Szybki atak gospodarzy. Ładnie do środka pola ściął Biliński, po czym zagrał na lewą stronę. Pich szukał podaniem Morioki, ale zacentrował zbyt mocno i wyrzucił Japończyka aż pod linię boczną.

5
22'

Długie dośrodkowanie Grajciara do Picha. Ten miał sporo miejsca i oddał niezły strzał głową. Dobra obrona Nowaka.

4
20'

Gospodarze szukają drugiego ciosu. Po centrze z kornera tuż przed bramką przepychał się Biliński. Obrońcy bardzo krótko wybili piłkę, którą natychmiast głową uderzył Lasza Dwali... nad poprzeczką.

5
18'

Gol! Strzelił Ryota Morioka. Asystował mu Kamil Biliński.

Piąte trafienie tej wiosny Japońskiego pomocnika! Morioka dostał piłke na 22. metrze i płaskim strzałem tuż przy słupku otworzył wynik.

14'

Indywidualna akcja środkiem boiska w wykonaniu Foszmańczyka. Pomocnik zakończył ją celnym strzałem, ale bramkarz bezproblemowo złapał piłkę w koszyczek.

5
11'

Poprzeczka, a tym który ją obił był Mateusz Kupczak! Po centrze Juhara z prawej strony boiska, pomocnik Słoni uprzedził Celebana i uderzył głową.

5
10'

Dość ryzykowne rozgrywanie piłki z Abramowiczem. Gracze Termaliki podeszli bardzo wysoko, ale gospodarze zachowali spokój i sprawnie przeszli z obrony do ataku.

3
6'

Prawdziwa bomba z 30 metrów! Po uderzeniu Hateley'a piłka trafiła jednak w głowę zawodnika stojącego w murze.

5
4'

Pich został przewrócony przez Sołdeckiego, ale piłka trafiła pod nogi Morioki. Japończyk szykował się już do strzału, kiedy akcję przerwał gwizdek. Pretensje Japończyka wydają się być uzasadnione.

3
1'

Piećdziesięciometrowe, krosowe i jakże dokładne zagranie Kokoszki do Grajciara. Ten wycofał piłkę na 16. metr, ale tam futbolówkę stracił Biliński.

5
Czy Śląsk zapewni dziś sobie utrzymanie?
TAK
NIE
2
15:10

Zielone stroje gospodarzy, goście na pomarańczowo. Lada chwila zaczynamy!

4
15:10

Przeszło 20 stopni na termometrach i wspaniałe słońce. Jednym słowem piękna sobota we Wrocławiu. Zobaczymy czy za pogodą pójdzie gra piłkarzy.

4
15:10

Walka o utrzymanie wśród najlepszych wkracza w decydującą fazę. Przed nami starcie Śląska z Termalicą. Zwycięzca meczu we Wrocławiu będzie pewny albo prawie pewny utrzymania. Pokonany nie zleci co prawda do strefy spadkowej, ale będzie czuć na plecach oddech drużyn z dna tabeli. Jeżeli dojdzie do podziału punktów, będzie to pierwszy w historii remis beniaminka na Stadionie Miejskim.